8. Szabad szöveges kaland okostelefonokra

4. mohón

8. Szabad szöveges kaland okostelefonokra
8. Szabad szöveges kaland okostelefonokra

„Önző” kis csepp ki egy választás: ez nem egy játék, hanem a könyvtár, egy könyvet, amelyben bemutatják formájában egyezések a kézbesítők. Annak ellenére, hogy a hiányzó interaktivitás, az alkalmazás ugyanaz a hatása, mint a szöveg küldetések: részvétel a történet fokozza a képzelet.

Az ingyenes változat az olvasási időről időre megszakad egy fél órát, amely alatt nem lehet követni a haladást a történelem. Ennek elkerülése érdekében, akkor vegyél egy előfizetést.

8. Szabad szöveges kaland okostelefonokra

5. Object 17

8. Szabad szöveges kaland okostelefonokra
8. Szabad szöveges kaland okostelefonokra

Ingyenes alkalmazás Androidra nem fog elengedni, amíg a végén a játék. A teljes verzió is kell fizetni 30 rubelt.

Az ingyenes verzió a játék az App Store nem áll rendelkezésre, de az eredeti alkalmazást ROM játékokat lehet letölteni mindössze 15 rubel.

8. Szabad szöveges kaland okostelefonokra

6. Hotel "Silence"

8. Szabad szöveges kaland okostelefonokra
8. Szabad szöveges kaland okostelefonokra

A felhasználó ebben a játékban hagyományosan működik, mint egy távoli megmentő. Ekkor a segítségre szoruló Alex - mosolygós srác rosszul kiválasztott szálloda.

8. Szabad szöveges kaland okostelefonokra

7. járvány. Hazafelé

8. Szabad szöveges kaland okostelefonokra
8. Szabad szöveges kaland okostelefonokra

„Pandemic” - a kompromisszum a könyv és a játék. A telek, a fejlesztők biztos, mintegy 600 oldalnyi szöveget, és magában foglalja számos alternatív befejezés. Ha például egy gyermek szeretted a könyvsorozat Robert Lawrence Stine „Horror”, a „járvány”, akkor tetszik.

8. Szabad szöveges kaland okostelefonokra

8. Memories. Kilép a szobába

8. Szabad szöveges kaland okostelefonokra
8. Szabad szöveges kaland okostelefonokra

Ez a küldetés vár segítséget Leo - egy karakter felébred egy kórházi szobában. A cél -, hogy ki a furcsa hely, és életben maradni.

A játék túlmutat a szokásos ebben a műfajban a keret: ez nem csak azért szükséges, hogy tanácsot adjon a karaktert, hogy végre egy műveletet, hanem megoldani rejtvényeket, vagy alkalmazni a szobában lévő tárgyak leltári tételek.

8. Szabad szöveges kaland okostelefonokra

plista lista

Most olvastam

Yan Motion

plista cikkének

ajánlások

Érdekes, én kb szöveg küldetések is hallott.

De mi a helyzet az életvonal? Ártatlan? Ez a leginkább topovye szöveg küldetések, de itt, a tervezetet minden: „Nem emlékszem, hogy ki vagyok, nem tudom, hol, help”

Elfelejtett klasszikusok: Dungeons Fekete vár. A teljes szöveg RPG.

Játszottam a távirat 2 quest - "Hello, idegen" és a "Hello, idegen 2". Szerény, de fizetett, akár egy pontot ért el, és fizeti varangy megfojtották, nem kiszélesedő érdeklődést a folytatását ((

Kapcsolódó cikkek