49 Generátor javítás Denso


Elemezve az első alkalom, generátor, olvasás Murzilki megpróbálta kicsavarni az anyát tárcsa csavarkulcs csavarkulcs, tartja a fejét a tárcsa is. De csak megnyalta a szélén a tárcsán. Elmentem az autómosó és ott volt abban az időben kicsavarva ez anyát pnevmogaykovortom. A második javítás vittem neki generátor lazítására az anyát a legközelebbi gumiszerelő - ők is pnevmogaykovort. Abban a pillanatban, a változás cipő Kukuruzer, akinek kerékanyákat 22 - és mellesleg én csavarni az anyát, sem megváltoztatja a fejét, mert anyát a csiga is 22 mm. ;-)))
Ha a csavarok meghúzásával megváltoztatása után a csapágyakat, próbáltam nem viszi a gén és köze rögtönzött eszközökkel. Pénz lazítására dió minden állomáson vagy a gumiabroncs nem vette, de az idő az úton.

Úgy fordult, hogy húzza meg, miközben a csiga a markában a régi öv szerelhető készülékek:


Öv volt egy régi, még mindig a csere, ezért kár, hogy nem folyamodnak fogyasztás:


Annak érdekében, hogy szedje szét a generátor ház, és távolítsa el a csapágyat a tengelyre, azt használják a szerszám készlet, az egyik, hogy maradt egy fotó:


Több fej lesz szüksége 8 mm és 10 mm, valamint egy jó Phillips csavarhúzó helyett általam használt kiváló minőségű ütő erő és csavart biteket Extension süllyesztett csavarkulcs:


Ház szükséges gének húzza fel a lehúzó, hogy ne sértse meg, mint abban az esetben, próbálkozások, hogy le a kalapács, vagy eltávolították, összejönni egy csavarhúzóval:


Szétszedhető, mindkét csapágyat a forgórész tengelyére:


Ez a fajta ecset után futni csak kevesebb, mint 220 TYK - zapasik volt egy kicsit, de a megelőző csere is nem hiába:


Új és régi kefék, az eredeti nem drága, de a kefék forrasztva:


Forrasztani könnyű, a legfontosabb dolog, hogy rendelkezésre állt, és forrasztó eszközök forrasztó:


Most, hogy hogyan áll ki a tartóból:


Csapágyak én egyszerűen felemelte a fenti lehúzó. Az eredeti ment Koyo:


Legyen óvatos, hogy ne sértse meg a portok nyitott csapágyakat és mosd meg őket benzin:


A videó tűnik szíjfeszítő csapágy szerelhető készülékek, amelyek azután biztonságosan halott és fél ezer kilométer miatt a zavarás és túlmelegedést.

A csapágyak adunk a megfelelő mennyiségű zsírt. Használja hazai zsír MC-1000, kipróbáltam sok évvel ezelőtt a csapágyak görkorcsolya. Hozzátette Suprotec:

Nos, most, és az elején a gén téli hümmögött, és megállt kibocsátó feszültség, vagy fordítva, először megállt kiadása, majd dúdolt ... De ez nem a sót és a villanyszerelő, még mindig, hogy nekem, és fogalma sem volt arról, hogy a gén buzz nem a mechanikai és elektromos pro (mint kiderült a végén karbantartás).
Vettem, hogy cserélje ki a csapágyakat, hátsó 90099-10216 helyett vette NSK 6202DDUCM:

Régi és új. Méretek mm 15h35h11


, és az első helyett 90099-10199 vásárolt HC-CARGO 140 239 méretei 15h46h14 mm, de valójában van egy csapágy WTW 6302RS:


Kivéve, hogy 6302 általában van egy kissé kisebb méretű (15x42x13 mm), míg a generátor van szükség egy ritka mérete az elülső csapágy (15x46x14 mm).
Én már felváltotta a csapágyak, összeszerelt generátor, tedd az autó, kezdte a meglepett - semmi sem változott, nem volt szem ...
O_o
Keresés a hálózat adott szolgáltató központ generátorok, a cég megtalálta a AGS. Van egy félórás meghatározni a hiba kiderült, kiégett diódahíd, még egy fél órát meg egy új híd és a begyűjtött gént. És az összeszerelt generátor még továbbra is zümmögni újra ... fél óra várakozás, és zümmögő legyőzte a rotor groove. Helyettesítése a dióda híd szerelvény-szétszerelését és eltávolítását villamos eredetű Hood 2 sput költség. Átvételi ellenőr válaszol a kérdésre, a származás a dióda híd, ez a fajta európai forgatásra, de nem túl lusta, hogy távolítsa el a hátlapot a generátor, találtam a legtisztább porcelán UniPoint REC-638:


A híd tervezett 80 éves feszültségű generátorok, és én a gén 70 A. Azt nem tudom, hogy ez jó vagy rossz - tartja-e vagy sem?
Az eredeti diódahíd van csatlakoztatva a ház a generátor, beleértve a párkányra, amely megakadályozza, hogy a kínai dióda hidat. Megtaláltam a jelentés AUTOFORUM egy srác, hogy csökkentsék a fém a diódahíd, és a cég AGS másképp cselekedett, levágták a fém a szervezetben gének:


És még egy kicsit kitört néhány szigetelő pozitív kapcsa óta ez is egy kicsit eltér az eredetitől terminál diódahíd:


És minden mást jól.


Generátor ismét működőképes és gyárt feszültséget 13,7-14,2 V. Frissítve gén remélhetőleg lesz bezpokoit tőlem néhány évvel ;-)))
Minden jó!

Osmitsa, 39 Beylѣt, Lѣto 7522

Futott: 245507 km

Kapcsolódó cikkek