2. A történet az én születési

2. A történet az én születési

3. fejezet Találkozó

Ezek voltak a férfiak. Amikor jöttem, voltak döbbenve. Nem volt új számomra, mert én mindig is vonzotta a figyelmet a férfiak, de egy sötét hajú férfi, 20 éves, telt el. A két megállt, és úgy nézett rám, mintha egy szobor, hogy még soha nem látott. Úgy döntöttem, hogy először beszélni.
- Hi srácok. Mosolyogtam, és azt vettem észre egyikük azt akarta, hogy mondjon valamit, de az én szépség, aki beleesett egy sokkos állapotban. Nevettem olyan hangosan, ahogy csak tudtam. Aztán megkeresett egy sötét hajú. Úgy nézett rám fel és le egy kifejezést az arcom, én zavaros, de aztán dühös lett. Akartam hagyni, de ...
- Szia, bébi. Én Emmett, szeretném megkérdezni, hogy egy ilyen szép lány vándorol egyedül az erdőben, ami tele van felébredt hibernálásból Medvegyev? És? c szarkazmus mondta. Mosolyogtam.
- Igen, unatkozik úgy döntött, gyalog. I Rosalie. És ti nevezni? - Azt mondtam vigyorogva. Ó, hogy Emmett nézett rám, bud -Szóval vagyok valami piszkos lány. Azt kell, hogy ki, amíg én vagyok az irányítást magam. De én nem akarom elhagyni. Valaki félénk hang szakította gondolataimat.
- A nevem Zach. És ez az öcsém Raymond. És hol van? Nem hiszem, hogy láttalak a Port - Angeles, akkor valószínűleg Forks? - ez kicsit fél az ő válasza lehozták a gondolataimat, és megoldásokat.
- Igen, én vagyok a Seattle és Forks építünk egy házat, ezért úgy döntöttem, hogy gyalog helyi erdei ösvényeken. Nos mennem kell, szia! - mondtam félszegen elmosolyodott, és lassan kezdett kibontakozni, mint hallottam, hogy a két srác elment, de Emmett volt egy sötét hajú srác. Nos elbúcsúzni életét akartam mondani, de nem, hogy - hogy benne van egy speciális ...
- Hé, ne menj Rosalie beszéljünk egy kicsit, annyira titokzatos. - ezekkel a szavakkal állított meg. Megfordultam és rámosolygott ravasz mosollyal. Ó, milyen jó, hogy ... nos, csak aranyom. „Nem Rose nem jönnek, emlékeznek a múltra, nem akarja, hogy ismét szerelmes, és téved a Royce?” Fonott fejemben.
- A. Emmett, én is nagyon rejtélyes. és azt hiszem, nem kell tartani a barátokkal. - mosolyogva, mondtam, és elsétált, annyira gyors, hogy egy normális ember azt hitte, megőrültem. De Emmett nem jön ki a fejemből, hogy ez nagyon szép ... és ő volt az első ember, aki hívott titokzatos. Meg kell követni őket. Azt hiszem, a ház nem fogok keresni, Edward talán azt mondta haragudtam rá. De Esme is tapasztal. Elmentem az illata, és látta, Emmett sátorban. Ott volt egy ... hmm ... egy odinoshenka. Sátor, tábortűz, mini kemping ... így itt vannak a vadászat, így itt marad néhány napig, és ez csábító. És ezért úgy döntöttem, hogy menjen haza, és nem kell aggódnia a kis család. De holnap akkor biztosan folytatom a séta Rosalie Hale!
-Esme, Carlisle, megjöttem! - Felhívtam a szüleimet. - Én az erdőben, és látni az új otthon, és még találkozott a 3 srácok. Ők nagyon aranyos. - mosolyogtam magamban, nem hitt a fülének. És a lépcsőn láttam szülők.
- Óvatosnak kell lenned Rose, mert ezek az emberek, és még mindig nagyon fiatal, egy hosszú kapcsolata az emberekkel. - a tapasztalatok apám azt mondta.
- Igen kedves, legyen óvatos, nem hibázni ki butaság, szeretlek, Rosalie, és még mindig nem dühös Edward nem akart megbántani. - a szülői szeretet Esme rám nézett. És Carlisle szobájába ment. Annyira örülök, hogy olyan boldog és annyira szeretik egymást. Aztán eszembe jutott, új barátja Emmett. Elmentem a szobámba, és lefeküdt az ágyra, és elkezdett gondolkodni róla. Nem tudom, miért, de a sötét hajú, jóképű, felfújt srác hajtott som. Szeretném még egyszer beszélni vele, és még több.

megbeszélések 1000

Jöjjön be. válaszolni

Népszerű híreket Fanfic Rosalia Hale és Emmett Cullen

Hírek Fan Party All híroldal

Fanpartiya költözött SSL

Fan fél eltűnt és visszatért. Mindenkit szeretettel várunk

Név Alias ​​helyett

Mondd, hogy mit te rajongói klubok, és megmondom, ki vagy!

Kapcsolódó cikkek