(13) domodent Kashirskoye, 83, fogorvosi hálózat

Az én személyes véleményem. Köszönöm szépen Timur Igorevich kezelésére és segítséget. Ez orvos szakmai. Gyorsan, fájdalom nélkül, és anélkül, felhajtás. Találni egy jó fogorvos kemény, de sikerült.

Az én személyes véleményem. Szeretném kifejezni mély hálámat a mi Gyermekfogorvos Avdeeva Evgenia és asszisztense Miroshnichenko Jeanne egy speciális megközelítést, a türelem és az érzékenység kezelésére én gyermek fogai. Üdvözlettel Anfinogenova Irina Sergeevna.

Az én személyes véleményem. A második alkalommal szólok akut fájdalom, kifelé a szép fogak, ha van olyan érzés, nem mindig adják meg az idő értékét. Ezúttal jött Glukhova VM lehetetlen, hogy ne vegye figyelembe a magas szintű szakmaiság, én még nem is érzett, amikor készült injekciós altatás, nem beszélve a további intézkedéseket. 1,5 óra Igazából elaludt, de az aktív folyamat ment eltávolítását az ideg. Soha nem gondoltam volna, hogy már nem kell félni a látogató a fogorvos, de miután ilyen esetekben kívánatos lenne, és időben érkezik, nem kell megvárnia a következményeket. Köszönjük a remek szakemberek, munkájukat tökéletesen.

Az én személyes véleményem. Evgeny V. Zsdanov, Tatyana Zhdanova Evgenievna és Manevitch Rina Tolgatovne, aneszteziológus és minden mindenkinek, aki segített, titkár Christine. és a személyzet minden Domodent klinikán! Amikor a 9 éves fia Vova Sidorov esett a feje labdarúgó célok az iskolában, mind az orvosok a kórházban 4 csak vállat vont - fotó látható - mondjuk, hogy mi! Senki sem vállalja, hogy javítsa ki. És a lényeg ez - adtam a fiát iskolába egy hollywoodi mosoly, és visszaadta nekem valahogy vezetékes és nélküli felső fogak! Hála Istennek élni! Tehát, amikor felvettem a félig elhalt, aki félt, hogy vizsgálja meg, rázás nélkül és az érzelmek - Szerintem a fogak soha nem fog visszatérni arra a helyre, a bank! de! Mivel a hidegvérű nyugodt Zsdanov Evgeny V. - valóban egy zseni. hogyan róla, és beszélt más klinikák -etogo nagy sebész! És természetesen az összes asszisztensei! - Hiszek a csodákban! Gyermekem kísérő ilyen erősen spirituális emberek, akik átélték az összes eljárást, és még mindig kell kezelni, nagy öröm és a pozitív, annak ellenére, hogy minden gyermek és fogorvosok elérhető) Köszönöm szépen! a mi egész családnak! 5 + ALL THE KLINIKA DOMODENT!

Az én személyes véleményem. Megpróbálta kezelni itt, kaptam Pakhomova - durva, arrogáns, eltávolítása után a hónap fájt. Elmentem Moszkva klinika „Varshavka 66” Ég és föld. Azt hogy az implantátum minden udvariasan, hatékonyan. Csak megy az egész család megy ma. Pakhomov, mint egy rossz álom visszahívás. És az utóbbi időben mentem vissza Laura, fizetett 1500 és ő nem megkérdezett még meg kell fizetni, és beszélek vele jött. Röviden, 3 perc beszélgetés a pénzemért, ez nem is tanácsot, és én is. Nem ajánlom senkinek, hogy ott! Adsz pénzt a semmiért!

Az én személyes véleményem. Címzett az orvos a sebész-periodontist Pakhomova AV eltávolításának folyamata bölcsességfog volt, kényelmes, fájdalommentes és nagyon gyors. V. Anna - egy igazi profi, PhD. A beavatkozás után megkapta a szükséges ajánlásokat. Köszönöm szépen!

Az én személyes véleményem. Köszönet a személyzet klinikára Domodent a segítséget! A baba, 4 év, fogfájás. Ez az első alkalom, nagyon rasperezhivalas. Vettünk az akut fájdalom nélkül a felvételt. Minden kész gyorsan, és ami a legfontosabb fájdalommentes! A lányom nem félt, nem szeszélyes. Még egyszer köszönöm! Jólét és a siker a munka a személyzet Domodent klinikán.

Az én személyes véleményem. Megszólítottam a fogászatban Domodent Kashirskoye sh. 83 meg az akut fájdalom, hogy a sebész. Beletelt Dr. Evgeny V. Zsdanov a betegek között. Meg kellett várni 15 percet, de a saját hibájából - jött nélkül rekordot. Az orvos tetszett - a szakmai nagybetűvel. Törlése telt biztonságosan és kényelmesen most semmi sem fáj. 3 hónap után megy, hogy az implantátumot. Köszönöm szépen!

Az én személyes véleményem. Szeretném kifejezni hálámat az orvos Evgeny V. Zsdanov megbízható kezelésére. A pecsét a fog egy fal választja el a 26 éves! Tooth él! 5 évvel ezelőtt kaptam egy implantátum, rágás, nincs semmi gond. Azt javasoljuk, egy jó szakember. Elena.

Az én személyes véleményem. Én kezelünk Domodent fogszabályzó. A klinikán hagyni több foga (a kezelési terv). Nagyon boldog vagyok - az illetékes orvosok, rendes és udvarias. Nem szivattyúzás pénzt nem éreztem. Megy egy magánklinikán, meg kell értenünk, hogy meg kell fizetni, és valószínűleg egy csomó, fogászat általában nagyon drága dolog. Ha hirtelen fogfájás, a kerületi klinika nem megy semmire, megyek jobban Domodent másik végén Moszkvában. Szóval, minden tanácsot.

Az én személyes véleményem. Úgy döntöttem, miután egy fogat húzta. Először gyűjtött egy konzultációs és rögzíti a sebész. Vettünk 500 rubelt. az ellenőrzés. Adatállomány 18-00. Ahelyett, hogy kihúzza még egy 500 vizsgálata és kezeltük a fogszabályzó az implantátum azonnal foghúzás után. Annyira féltem, de az orvosok nem voltak megbékélt és féltem árak koronák és a deformitások foghúzás után. És az implantátum két fázisban érdemes körülbelül 70 ezer. Már mondtam, hogy nem áll készen, és nincs pénz, és így tovább. N. voltak megharagítják és felajánlotta részletekben. Aztán vzmolilas- „Kérem, csak húzza ki”, amit az orvos azt mondta, az idő múlik, és túl későn vette egy másik 500 rubelt. az ellenőrzés. Hazamentem, és sírt. A férfi eltörte a lábát, és ő nem kezelt és vparivayut Mercedes.

Az én személyes véleményem. Azért jöttem „Domodent” meleg fogadtatásban. Bementem az irodájába, leült egy székre, és a kezelés megkezdése után. Razsverlili fogam, hogy az ideg, és bejelentette, az ára 20 000 rubelt. majd a kérdést: „Egyetért-e Ön, hogy kezelje a fogat?” Ne felkelni a székből. És megkérdeztem előre, hogy mennyi kezelés költsége mintegy, de válaszul a csendet!)) Természetesen beleegyeztem, mert a fájdalom elviselhetetlen volt. Esetleg, hála Istennek, jó. Nem jó a betegeknek, így pimaszul húzza pénzt. A fogak nem haj - nem nőnek vissza!

Kapcsolódó cikkek