Job Description vezetője emo - Izhevsk híroldal

Job Description vezetője

Szerkezeti - s / y
egység

Név utáni - igazgatóhelyettese energoobespe-
cheniyu és a befektetett eszközök - Head
energia és mechanikai osztály

Ez, közigazgatási - az igazgatóság elnöke.
Elfogadva (visszavonult) sorrendben elnök.

Ahhoz, hogy a poszt-helyettes. Igazgatója az energiaellátás és a PF - EMO nevezi vezető szakember felsőfokú műszaki és szakmai tapasztalat, műszaki és vezetői pozíciókat az adott profil a vállalati szektor a gazdaság legalább 5 év.

Azt tudni kell:
- módszeres, rendeletek és egyéb útmutatást a szervezet karbantartását, épületek és építmények; energiaszolgáltató társaságok; - Profil, a szakosodás és különleges szerkezete a vállalat, a fejlesztési kilátások;
- alapjai a gyártási technológia a vállalati;
- a szervezet a szerviz, a termelés szervezése az energiaellátás az ipar és a vállalkozás; egységes rendszert megelőző karbantartása és hatékony működése érdekében a berendezések;
- termelési kapacitás, műszaki leírások, konstrukciók és működésének módja a berendezés, energoispolzuyuschih egységek működési szabályok;
- módszerek szerelési és javítása, valamint szervezeti és javítási technológia, a sorrendben a nyilatkozatok hibák, útlevelek, albumok rajzai alkatrészek, berendezések kézikönyvek és egyéb műszaki dokumentáció;
- szabályok vétel és szállítási eszközök javítás után; eljárásokat és módszereket a tervezés az eszközök és javítási munkák;
- rendelkezései rendeletek és egyéb útmutatást a fejlesztési és tervezési műszaki dokumentáció;
- szabályok fogadás és a kiszállítás a berendezés telepítés után és javítása;
- követelményeket a környezetvédelmi jogszabályokban;
- követelmények munkaszervezési a műveletben, javítása és korszerűsítése a berendezések és karbantartási eszközök;
- Az eljárást szabványok kidolgozása az üzemanyag és energiaforrások;
- eljárást lezáró szerződést harmadik felekkel a áramtáplalás vállalatok és más energiaforrások;
- információ feldolgozási módszerek a modern technikai eszközök, számítástechnikai;
2

P. feladatokat.

2.22. Részt vesznek a fejlesztési és az intézkedések végrehajtásával, hogy hozzon létre egy biztonságos és támogató munkakörnyezet működésének és javítása, figyelembe véve az innovatív javaslatokat javításával kapcsolatos minden típusú berendezés és energia, visszajelzéseket ad, és véleményüket a legbonyolultabbakig, valamint ipari szabványok projektek és állami szabványok, végrehajtásának elősegítése elfogadott újítások.
2.23. Közvetlenül a munka az EMO végző egységeket karbantartási és javítási gépek, épületek és biztosítása (villamos energia, hő, víz, levegő, stb) a növény és a többi munkavállaló az egyetem munkatársai.
2.24. Felügyeli a megfelelő felügyeleti kiadások, figyelembe véve a leírások és használt prekurzorok munkájában az osztály alkalmazottak.
2.25. Tartalmazza az összes számviteli és beszámolási dokumentáció megfelelő.
2.26. Ne nyilvánosságra bizalmas információt, üzleti titkokat a vállalkozás.
2.27. Ólom a fejlesztési intézkedéseket, hogy megakadályozzák a káros hatást gyakorolnak a környezetre, óvatos a természeti erőforrások felhasználása.
2.28. A vezető az ellenőrzés a jelenlegi jogszabályok betartását a vállalati, és mások. Rendeletek a munkahelyi biztonság és a környezetvédelem, a végrehajtás az állami felügyeleti szabályozás, komplex intézkedéseket, és rendeleteknek a munkahelyi biztonság és a környezetvédelem.
2.29. Ólom a tanulmány és végrehajtása technológiák a termelés biztonságos, időben kollektív egyéni védelem dolgozók.
2.30. Figyelemmel kíséri a végrehajtás átfogó intézkedések megvalósítása a megállapított biztonsági előírások a munkahelyi egészség és a munkahelyi környezet növeli a már meglévő biztonsági szintet, a munkahelyi balesetek megelőzése, a munkahelyi balesetek, foglalkozási megbetegedések, balesetek és tűzesetek a „Luganskgormash”.
2.31. A biztonsági előírások, foglalkozás-egészségügyi és tűzvédelmi, és ellenőrzik azok végrehajtását EMO alkalmazottak.

Helyettes. Igazgatója az energiaellátás és a PF - fej EMO joga van:

3.1. Utasításokat ad az üzemeltetéshez és feldolgozó berendezések karbantartása
kötelező érvényű minden munkaközösségvezetők.
3.2. Figyelemmel kíséri a tevékenységét föld szempontjából a szabályok betartásának műszaki üzemeltetése és karbantartása.
3.3. Kényszerült abbahagyni a javítás után 2-3 napon belül a második figyelmeztetést osztályvezetők egységek az ütemezésnek megfelelően tervezett karbantartási, visszavonása, amely a feje a javítás tudomására hozta
kezdete előtt az aktuális hónapban.
3.4. Ábrázoljuk a menedzsment a növény a közigazgatási szankciók kiszabását,
vonzódás az anyagi és bíróság elé azokat, amelyek nem biztosítják a berendezések biztonsága rájuk bízott.
3.5. Megkövetelik a DL az üzem, és elvégzi a végrehajtását a források anyagok és megvásárolt termékeket a javítási és karbantartási igényeket a növény,
és időben végre szerződéseket a javítás berendezések, épületek és építmények.

3.6. Együtt a műszaki részleg és OTC összeállítani a berendezés időszakonként ellenőrizni kell a technikai pontosság.
3.7. Develop, valamint néhány műszaki dokumentációja korszerűsítése berendezések.
3.8. Fejleszteni együtt és hajtsák végre az energiatakarékossági intézkedések üzemanyag energiát és anyagokat.

Helyettes. Igazgatója az energiaellátás és a PF - fej EMO felel:

4.1. Időszerűség és pontosság a jelentések és egyéb információk által nyújtott alárendelt alkalmazottak.
4.2. Betartása munkavédelmi jogszabályok, normák, „a jogok és a biztonsági követelmények” a munka során az energia-mechanikus berendezés szolgáltatás.
4.3. Rutin „munkavédelmi intézkedések” megelőzésére vagy megszüntetésére a megnyilvánulása a veszélyes és káros tényezőket, sérülések és betegségek.
4.4. Compliance alkalmazottak energo-mechanikai osztály (EMI) A nyilvántartásra és használata prekurzorok használt.
4.5. A szabályok betartása és normák munkavédelmi, biztonságtechnikai és származékai
stvennoj csatornázás a munkahelyen dolgozók energo-mechanikai osztály.
4.6. Művészet belső szabályzatok beosztott alkalmazottak.
4.7. Performing jogok és kötelezettségek e feladat
Rendeletek.

Kapcsolódó cikkek