5 szépségápolási titkok Larisa Verbitskaya

Televíziós műsorvezető úgy véli, hogy a túlsúly - veszélyt mindenkinek, különösen, hogy valaki, aki lusta magad.

A titkos szám 1. «Meg kell hallgatni a test”

Az egyik legismertebb orosz TV Larissa Verbitskaya úgy véli, hogy a túlsúly - veszélyt jelent mindenki számára, és különösen az, aki lusta magad.

„Meg kell gondolni, hogy mit eszik és milyen mennyiségben. Csodák nem történnek! Man - ez az autó, hogy kell jól teljesítenek: a kerék - fonás, motor - hatalmi kérdés. És az étel - ez a mi üzemanyag. Mi a jobb, annál jobb a „gép”.

Ezért szükséges, hogy rendesen enni és kiegyensúlyozott, hogy a szervezet megkapja a szükséges anyagokat, „- mondja a sztár.

Szerint Verbitskaya, soha életemben nem ül a diéta.

„Először is, ez unalmas - néhány nap inni, például egy joghurt - azt mondta:” 7 Days „Larissa. - És másodszor, van egy nagyon elfoglaltsága, amely előírja, hogy erőt és étrend fárasztó a szervezetben. És a böjt nap nem voltam elégedett. Csak meg kell hallgatni magad, a tested. Körülbelül 18 évvel ezelőtt, TV állomás teljesen felhagyott édes, sós, zsíros, keményítőtartalmú élelmiszerek, fűszeres ételek és a dohányzás. „Csak arról magának, hogy ez káros. Ha továbbra is feladja a laza, akkor én érzem bűnösnek sokáig „- a csillag vallotta.

A titkos szám 2. «Tartsa be a különböző élelmiszer”

Larissa Verbitskaya nap kezdődik egy pohár meleg vizet. És miután a kötelező reggeli torna és a lélek műsorvezető reggeli hajdina kása só nélkül.

„Azt lehet enni, mint egy angol zabkása - minden nap. Akkor biztos, hogy teát inni barack, aszalt alma vagy szilvát. Egy erszényt mindig van egy kis gyümölcsöt és egy üveg vizet”- mondta a Star. Ebéd Verbitskaya - ez a legsűrűbb étkezés a nap. Általános szabály, hogy ő eszik hal zöldségekkel - a nyers, főtt vagy sült.

Vacsora Larisa egyszerű: vagy salátát, vegetáriánus leves, vagy gyümölcs, alacsony zsírtartalmú joghurt vagy alternatív joghurt. „Ha a következő nap meg kell nézni jó, megpróbálok nem enni alvás és inni - megosztott Verbitskaya. - De, persze, hogy van nagyon-nagyon szeretnék. Aztán lehet „összetörni” az éhségérzetet kis gyümölcsöt vagy diót. Összességében azt tartsák be a szabályokat egy külön étel. És én tudom, hogy a diéta nem lehet kevesebb, mint 1200 kcal magam vagyok jól chuvst Vova és meglehetősen aktív. Messze meghaladja ezt a minimum, én nem hagyom magam! "

A titkos szám 3 «reggeli torna kezdeni ezzel még az ágyban”

Verbitskaya aktívan részt vesz a különböző sportok, mivel ő volt a hat, sőt végzett az ifjúsági csapat a Moldovai a nagy ugrás.

„Emlékszem, az egyik barát a bíróság folytatta akrobatika, nos, azt is elhatározta, hogy kipróbálja. Ez könnyen jött ült a zsineget: Nagyon rugalmas - és én azonnal igent mondott. Aztán ott voltak a búvárkodás, trambulin, úszás, torna, és végül, atlétika - Star emlékeztet. - Szeretek mozogni, érezni a tested. Talán éppen ezért olyan dolog, mint „túlsúlyos”, nem voltam tisztában. Mindazonáltal helyes azt mondani, hogy az alapítvány az egészség és a szépség határozza gyermekkorban. "

Most Larisa nem tartják magukat a rajongók tornatermek és oktatók. Ugyanakkor úgy véli, hogy edzés nélkül, persze, sehol.

„Szeretem, amikor a test jó állapotban van: nem kell arra gondolni, milyen ruhát, amit megengedhet magának - mondta televíziós műsorvezető. - Csoportos képzés, azt nem szeretem. Ez olyan, mint „az átlagos hőmérséklet a kórházban”: valaki lesz túl könnyű valakit, éppen ellenkezőleg, túl nehéz. "

A csillag egy személyi edző, amely a fejlődő képzési programot kifejezetten neki.

Larisa szükségképpen folytat és otthon. Van egy szőnyeg, pakolás és kiégett egy gyakorlat, amelyben időnként néhány változtatást.

„Egyébként én kezdeni ezzel reggeli torna, még az ágyban fekve. Nem szeretem a sok burjánzik az ágyban, általában nem értik meg „- osztotta egyik titka a szépség Larissa Verbitskaya.

A titkos szám 4. «A legfontosabb dolog az anti-aging kezelések - a szisztematikus megközelítés”

Szerint a vezető, a hialuronsav egy pozitív hozzáállás, azt mondta neki, „varázspálca”. „Képzeljük csak el: egy molekula” gialuronka „ezreit vonzza a vízmolekulák! Mit gondol, miért a gyerekek olyan szép pufók arca? Mivel bőrük telített nedvességgel. Az életkor, a bőr elvékonyodik, és ha nem vigyáz kiderül egy száraz „pergamen”. Hialuronsav is lassítja az öregedési folyamatot. By the way, a legfontosabb dolog az anti-aging kezelések - a szisztematikus megközelítés, így általában végzik arány „- mondja Larissa.

De ahhoz, hogy BOTOX Verbitskaya utal kétértelműen. Úgy véli, hogy ez kell beadni csak azokban az esetekben, amikor egyértelmű bizonyíték van arra, például, ha ennek eredményeként, amit néhány fogászati ​​beavatkozásokat már megérintette, és arcideg ferde arcokat. A „szépség lövések” szerint a műsorvezető, akkor csak a bizalom a bevált szakember minden szükséges igazolásokat és a munkatapasztalat.

Szintén érdekel látogatók Verbitskaya bőr- és szépségápolási klinikákon. „De nem túl gyakran - Larissa vallotta. - Elvileg nem ugyanaz a maszkok és könnyen hámozható és otthon. Akkor is megvásárolható a legtöbb dermotrenazher és táplálja a bőrt vitaminokkal és szérum. Miért töltik szabadidejüket a klinikán? „Szerint Larisa Verbitskaya most rengeteg eszköz, hogy támogassa a nem sebészeti bőr tónusát.

A titkos szám 5. «Gyermekek megpróbálják utánozni szüleiket, ha azok jól néz ki”

Egy példa Larissa mindig édesanyja Elena, a nővér a szakma. „A gyerekek megpróbálják utánozni szüleiket, ha azok jól néz ki. Anyám ebben az értelemben, ez egy példa számomra: mindig gondosan vigyázni magukra, tett egy stílusos fodrász öltözött „a divat.” Természetesen szerettem volna lenni, mint ő „- mondta televíziós műsorvezető.

Családi titkok Beauty Larissa Verbitskaya továbbítja „örökölt” ő 26 éves lánya Inna. „Néha úgy érzem, sajnálom, hogy a lányom olyan mohón nézte alak - mint az anyák mindig szeretné kezelni a gyermek néhány finom”. Tanult balettet gyermekkora óta, ritmikus gimnasztika, tánc és a kosárlabda. Jelenleg Inna Dudova épület modell karrierjét.

Kapcsolódó cikkek