5 cent Honda Legend (Honda Legend)

Kitűnő kezelhetőség - a legjobb a maga kategóriájában, különösen a jég és hó. Super cross-country, amennyire csak lehetséges, a szedán. Gyönyörű, fényes, feltűnő a patak és a lényeg nem az idősödő megjelenést. És ez nagyon műszakilag megbízható autó (ha követi és érdekel).

Véleményem szerint a két fő hátránya van. Az első - az üzemanyag-fogyasztást. Azok, akik azt írta, hogy ez a város eszik 15 liter 100 km-re, az ország 8-9 sooo enyhén szólva - 3,14zdyat! Valódi fogyasztás nyáron 17-18 l / 100 km, és télen 19-22 l. feltéve, hogy az autó rendben van! A pályán persze lehet, hogy valahol 9-9,5, de azzal a feltétellel, hogy eszik egy nyugdíjas módban 90-110 km / h, egy teljesen sík útvonal nem felvonók és fordulatok, az útvonal majdnem üres és anélkül, hogy legalább néhány teljesen egyszer legkisebb gyorsulásokat. Ha megy normál üzemmódban, gyorsulások, megelőzve közötti 120-180, fog folyni az autópályán 11,5-13 liter. Nos, a második - ez természetesen kibaszott gépjárműadó! De valószínűleg nem jelent problémát az autó, és a csillapíthatatlan étvágy államunk. A második pont most, és elriasztja a sok a vásárlástól az autó. Több minuses NO.

On the run 130 000 km törte meg a főtengely ékszíjtárcsa. Az eredmény - 4500 rubel tartalék magát és 3 hét várakozás és a + munkát. A kereskedő arra a következtetésre jutott, hogy ez a gyári házasság! Úgy néz ki, mint a régi nő proruha) Nincs több nem volt probléma.

Előnyök az autó is szerepel sokáig. Ezek közül a legfontosabbak: szinte neubivaemaya hodovka, kényelmes nappali, kiváló akusztika, a motor és a sebességváltó általában egy külön kérdés; mint a pluszok közé davolno tágas csomagtér. Nos, a legfontosabb előnye az SH-AWD rendszer intelligens összkerékhajtás. (Utolsó Megnéztem az úton, és beugrott a hópadok, hogy térdre, az autó nem, ha nem kapott a hasa, és nem a falu).

A fő hátránya, és talán az egyetlen, hogy én találkoztam nagyon drága és nehezen hozzáférhető részek. Mielőtt Honda volt egy Mercedes és akkor sokkal olcsóbb a szolgáltatás.

Az autó idő előtt. A megfelelő ellátás. 25 éves predel.Foru nem ad 90% -a modern eldobható "Bibikov"!

Kár, hogy nem volt folytatása a modell!

Kapcsolódó cikkek