13 Son of the Virgin

És miért van egy 13 álom? Amiből, vagy mi?

„Az apostolok anyja Szűz Mária a vezetést. Anya Istennek szent anyja fáradt leülni benne kívánta. Lay preusnula az álom alvás szörnyű fajta. Fiaként szeretett Krisztus az Isten Fia elárulta, a kereszten feszítették ecetet inni engedélyezettek, köpött rá, és nevetett, gúnyolták és bántalmazták . Anya Virgin könnyek lila álmából távozott. az apostolok Krisztus ezeket a dolgokat látott, és minden dvunadesyat ez vigasztalt András, Péter, János, Fülöp, Jakab, Bertalan, Tamás, Jakab fia Alpheus, Thaddeus, Matthew, a buzgó Simon és Mátyást. álmod, anya Istenanya igazságos és becsület n az Atya Istentől, akkor Duden. Az apostolok megvigasztalta a Szűzanyát a prófétai álom, mindannyian tudták.

Ki ez az álmot olvas, hogy bármilyen baj, ahogy az út fogja tudni, ki lesz a becsület és tisztaság tartani az egyik a jóság az Úr örökkévaló, aki tudja, mi még csak egy álom, és megérteni, hogy nem démoni törzs vagy a herceg nem fog alatt a hatalom, hogy. Aki hisz benne, az kegyelmet és bocsánatot, és ha megkérdezi, mit Mennyei Atyánk, hogy ezen keresztül az álom fog kapni. Uram Isten, Dicsőség neked, Szűzanyám hírnevet tebe.konets Sleep Szűz. Ámen. "

Nagyon köszönöm, Masters.

Max Mester, nem minden az álmok a Virgin, hogy a könyvek helyes és működik. és a fekete mágia van ömlesztve))

  • Nosferatu Mephistos, annak ellenére, hogy a projekt az úgynevezett „Gyakorlati Black Magic” valójában a mágia nem osztható színű. Ez a felosztás meglehetősen feltételes és elvont. Serpenyőben, és akkor étel és megtörni a koponya egy szomszéd, hanem azt, hogy nem lesz, se nem rossz, se nem jó.

    Stepanova van egy csomó jó dolog, és az álmok könyvében jól működik. Po legalább néhány (nyolc-tíz darab), hogy szoktuk jól működött öt plusz. Én is egy példát. Evett egy pár álmok közzététele titkok, tudni akarta, hol vannak a bélés a házban, nagyon ügyesen elrejtette több ember. Dolgoztak a lelkiismeret és a keresztény és muzulmán mágia. Eredmény alkalmazás: megtanulni és kiderül, hogy nem csak a hatalmas mennyiségű „jó”, és így képesek voltak megszabadulni tőle. De kiszállt a felszínen az események több mint 30 évvel ezelőtt. Az ilyen titkok sorozat sírtak a közelben. Ebben a fantasy-írók nem elég, amit az élet képes! És felfedi azt köszönhetően az álmok a könyvek NI Stepanova.

    Mester Deimos jogokat, és még a fogalom a jó és rossz, a mágia nagyon nehéz szétválasztani. Elhiszi, hogy jót, és nem jóindulatú, vagy fordítva.

  • lehallgatás, és nem lehetett megmondani egy álom láttam a Szűzanyát sírás, és amikor felébredtem, nem emlékszem, hogy mit, ő kép állt előttem. Mi lehet ez, hogyan kell érteni?

    Ui Az álmok, gyakran látni egy későbbi időpontban nélkül átiratok, azaz. amit látok egy álom, és a valóságban ez valamilyen darab ideig. Természetesen bizonyos dolgokat keresni a jeleket kell megfejteni.

    Köszönöm Mester ilyen csodálatos ima, de ahogy a Natalia könyveiben az álom nem.

  • 13 Son of the Virgin

    és működni fog, ha én raskreschennaya Christian egregore?

    Kapcsolódó cikkek