5 titkai szép hajat Rapunzel orosz Darja Gubanova, hello! Oroszország

5 titkai szép hajat Rapunzel orosz Darja Gubanova, hello! Oroszország

Ahhoz, hogy hosszú és szép haj álmodik, nem kétséges, a legtöbb szép az emberiség felének. Természetesen köztünk vannak elkötelezett rajongói haircut „a fiú”, de bármi a fodrász, egészséges haj soha nem megy ki a divatból. Tippek, hogyan kell tartani a haja egészséges egy világvárosban, fodrász, így jobb és bal. De néha sokkal szebb, hogy hallja a véleményét férfi, mutatja a hatását ezeknek a tanácsoknak példával. Mivel a szibériai Darja Gubanova, hogy a nyugati média - a Daily Mail a Huffington Post - nevezte a „orosz Rapunzel”.

Wash - ez az, amit kezdődik hajápolás, és fontos, hogy ezen eljárás végrehajtásához megfelelő. Meg kell mosni a hajam, mint a bőr szennyeződését. Én, az egyik, csináld kétszer egy héten. Minden embernek megvan a saját egyedi hormonok, amely szabályozza a faggyúmirigyek, így nem szükséges, hogy néz, hogy milyen gyakran mossa a fejét a másik ember (például a barátnőd, anyám és nagyanyám). Sok végre baklövés fej és a mosóvíz túl forró, amely megnyitja a haj mérlegre és azt is megzavarhatja a bőr mikroflóra. Az optimális víz hőmérséklete a haj mosó - 40 fok. Ha nem használja a targonca bőre vagy szereket szilícium, az alap hossza a hajat lehet mosni hab folyik a gyökerek - ez elég lesz, mert a tippeket a haj halmozódott csak por.

5 titkai szép hajat Rapunzel orosz Darja Gubanova, hello! Oroszország

A választás a sampont - egy másik fontos pont a szóban forgó ellátás. Azt is gyakran nézett a szép csomagolás és csalódott a kozmetikumokban. Aztán megtudtam, egy jó kérdés, és most már tudom, hogy a legfontosabb dolog, amikor kiválasztják a sampont - hogy ne legyen agresszív tisztítószereket. Úgy fog kinézni, hogy nincs nátrium-lauril-szulfát (SLS) a sampon. Ez a legolcsóbb és a leggyakrabban megtalálható samponok (valamint mosogatószer, és még autók!) Felületaktív anyagok. Ez elég agresszív, és okozhatnak viszketést, korpásodás, bőrpír és még a túlzott hajhullás. Válasszak sampon, amely áll egy puhább anyagból - Nátrium-szulfát Coco. Ne félj a „-szulfát” a cím, a különböző szulfátok különböző hatások a hajad. Nátrium Coco szulfát készült kókuszolaj, ez nagyon enyhe, és megoldódott a legszigorúbb európai tanúsítványok természetes és organikus kozmetikumok. Az egyetlen eset, amikor kontraproduktív lenne-szulfát sampon - ha nem keratin egyengető. Akkor nézd meg a készítmény olyan anyagok, mint Coco glükozid, decil-glükozid, lauril-glükozid vagy teljesen természetes kivonat Soapwort gyökér. Szeretem használni a sampont Natura sibirica, mert nem pontosan SLS, és az ár, a tervezés és változatos mindig biztató.

5 titkai szép hajat Rapunzel orosz Darja Gubanova, hello! Oroszország

Természetesen időről időre azt a szakmai maszkok és hajkondicionálókat. De gyakrabban én gyógyteákat. I raktárból a saját gyógynövények nyáron, vagy vásárolni egy gyógyszertárban. A kedvenc húsleves - csalán. Csalán - egy csoda gyógynövény. Segít a hajhullás, fokozza a növekedést, így a haj erős, puha és fényes.

Azt is szeretnék, hogy a házi maszk, az egyik kedvenc - kenyér és sör. Ez ad a haj mennyisége és növeli a növekedés üteme. A készítmény egy ilyen maszkot is jobb, hogy egy szűretlen és pasztörizálatlan sör: megtartja több tápanyag. A recept a következő: rozskenyér (nincs kéreg), öntsünk egy kis mennyiségű sört. 1,5 óra elteltével a súlyt a cefre és adjunk hozzá egy kis csipet mustár. Keverjük jól össze, és dörzsölje be a hajhagymák. Wrap celofánba, és egy törölközőt, és hagyjuk állni 30 percig, vagy egy órát. Mossuk le meleg folyóvízzel, majd mossa haját samponnal.

5 titkai szép hajat Rapunzel orosz Darja Gubanova, hello! Oroszország

A fő csapás tulajdonosok hosszú haj - töredezett. Tippek, hogy jó állapotban van, fontos, hogy etetni őket olajok és maszkokat. Mosás előtt a fej gyakran fel a tippeket néhány tápláló olaj (például homoktövis), tartok 15-20 percig, majd folytassa mosni. Én is szeretnék hozzátenni a sampon vagy kondicionáló folyadék E-vitamin és A. Sajnos, sok posechennye tippeket gyógyítani olajok. Ők határozottan kell levágni, majd indítsa el a kezelést.

Bárcsak minden olvasó HELLO.RU hosszú, egészséges és ápolt haj!

Kapcsolódó cikkek