Azarenka írás egy új története a fehérorosz tenisz

Tovább címet gyűjteménye adunk Victoria Azarenka. Most ő ibronzovy prizerOlimpiyskih játékok Londonban. Tekintettel az állapota az első ütő a világ, nem lenne meglepő, ha a fehérorosz és aranyérmet nyert. De legalább egy személy volt kifogást e tekintetben.

Way Victoria Azarenka az olimpiai rács nevezhetnénk sima és csíkos arany a végén, ha nem egy „de” - párhuzamosan, természetesen a tetején a fekete felhő költözött Serena Williams.

De az elődöntőben ellen Serena Williams, Victoria nem derült ki. Általában. A meccs után, Azarenka megerősítette, hogy a játék nem megy rajta az elejétől. És kapcsolja be a játék Williams Jr. lehetőségeket fehérorosz nem ad. Valószínűleg Serena - az egyetlen teniszező a mai világban, hogy le tudja győzni Azarenka. Csak azért, mert játszik még a fizikai és agresszív tenisz, mint a fehérorosz.

Bár, természetesen, és a győzelem, és a vereség alkotják a különböző tényezők, köztük az erő és a tehetség az ellenfél - egyetlen. Például Azarenka és Williams hosszú ideig vár megjelenése tegnap a bíróság, mint a katasztrofálisan késleltetett elődöntő között Federer és Del Potro. Ebben a helyzetben tartsa a lélek és a hang nagyon kemény. Serena után azt mondta a meccs, hogy ő ötször, hogy gondoskodjon egy edzést.

És ítélve az a tény, hogy a Williams nem Azarenka játssza a döntő, az idegrendszer is valamivel erősebb, mint az amerikai. Azonban Victoria ebben a szezonban nem azonos dobás ütők és tenisz vitatkozott játékvezetők, hogy mielőtt. Türelem és kitartás maga is, akivel meg akarja osztani. Talán, sőt, a beloruszok fiatalabb Williams nővér - a legkellemetlenebb ellenfél (mellesleg, a statisztikák személyes találkozások - 1: 9), amely jelen van minden sportoló.

Igen, a rajongók a fehérorosz teniszezők szeretné látni azt a „arany” mérkőzés, és az első lépés a dobogó. Azonban lesz egy másik személy. Victoria is lett a harmadik. De ne feltételezzük, ez az oka a csalódás, mert Azarenka, ami nyilvánvaló volt az adás, ő nagyon elégedett volt, hogy ezt a kitüntetést. Amelyben többek között, van egy teljesen egyedi oldalon.

És a lehetőséget, hogy emelkedik a Olympus Azarenka valószínűleg tovább. Még csak 23 éves, és ő most kezd időszak amúgy is ragyogó karrierjét, amikor a fizikai erőt, egészséget, a motiváció és játékélményt hasonló állapotban tökéletes egyensúlyt. Az olimpiai játékok Rio négy év válhat a harmadik Victoria (az első volt Pekingben), és a harmadik kísérlet, mint tudjuk - a legboldogabb.