7. Hasznos funkciók Voice asszisztens Siri, - hírek a világ alma

7. Hasznos funkciók Voice asszisztens Siri, - hírek a világ alma

1. Siri lehet használni alkalmazások futtatására. Például, ha lehet mondani, «Naptár megnyitása» vagy «Játék Angry Birds» vagy «kalkulátor indítása» és a képernyőn azonnal nyissa ki a kívánt programot.

2. Siri lehetővé teszi, hogy módosítsa a beállításokat. Voice Assistant akkor lehet mondani, hogy ő benne Bluetooth (Bluetooth bekapcsolása), lekapcsoltam a WiFi (WiFi kikapcsolása), telt repülési mód (Repülőgép üzemmód bekapcsolásához), és így tovább. Növelheti a fényerőt a képernyőn (a fényerő növeléséhez). Senki sem mondja, hogy az eredmények a végrehajtott intézkedések Siri, nem kell beállítani, de az élet ezt a funkciót képes enyhíteni.

3. Hang asszisztens képes elolvasni az egész üzenetet, nem csak a címe. Elmondhatjuk «olvasása a legújabb e-mail» vagy «Read az új e-mail» majd hallgatni a szöveget. Végén Siri-t felkérték, hogy írjon a választ. Azaz «E-mailek olvasása» Assistant lesz képernyőn az utolsó levelet.

4. Siri lehet keresni a zene. Ehhez meg kell mondani a csoport nevét (játsszon néhány Beatles), vagy készítmény (Lejátszás „Én egy Barbie Girl), az állomás neve (Játék Dolly Parton Radio) vagy műfaj (játsszon néhány jazz), és élvezze a kedvenc zenéit az asszisztens elindul, amire szüksége van.

5. Ha az alkalmazás telepítve van az iPhone „Barátaim” tudják kezelni hangon kérdezi, hol van ez vagy az a személy (Hol van Ferd. Hol vannak a barátaim. Az én anyukám a munka?). Siri képes azonosítani, és világosan mutatják a felhasználó tartózkodási helyét.

6. Siri egyszerűen pótolhatatlan mozinézőt. A program képes megjeleníteni egy listát a mozik és moziműsor. A felhasználó kap egy új film plakát, vagy megvenni a hegyét a megfelelő filmet az iTunes-on (aki Chinatown. Mi Waterworld eddig. Milyen film nyerte a legjobb film 1952-ben?).

Emlékezzünk, hogy az Apple úgy döntött, hogy tanítani hangon asszisztens Siri felismerni a felhasználó hangját internetkapcsolat nélkül. Ez a vállalat reklám nélkül, a cég megszerezte Novauris Technologies. A szakemberek már megkezdték igyekszik javítani a technológiát.

Csatlakozz hozzánk a Twitteren. VKontakte. Facebook. Google+ vagy RSS-en keresztül. hogy lépést tarthasson a legfrissebb híreket a világ az Apple, a Microsoft és a Google.

Kapcsolódó cikkek