6. A macskák a házban

hölgy
Van egy cica, azt hiszi, ez azt jelenti. Ha nem érint a kutyám, így mások nem is érintenek. használtuk fel a kutyaeledel a tálból Toszkánában. És itt az országban meglátogatott és hozott egy kis uszkár, nos, nem elég kicsi, mérges, mint Shepherd. és itt van a tomcat odamegy hozzá, és elindul szippantás # 33; # 33; # 33; Nos uszkár ilyen arcátlan ohrenel jól, hogy a fák nem lazeet, de ez emésztette én murochku # 33; # 33; # 33; # 33; # 33; # 33;

Anyám is teszi móka kitties. Most két macska, egy macska és öt kiscicák. Kiscicák, mint tudjuk, nem fordították. És én 9 évvel ezelőtt kezdett rájuk hirtelen vad allergia. Egyedül élek, és ahogy jövök rá - minden mossa magát, és sétálni a városban bíbor szeme - zakalebyvaet. Nem, és végül forgalmazott engem ezek a lények.

Igen. Allergia - ez rossz. Gyerekkorom volt allergiás is. igaz, nem csak a macskák - minden. De a macska még mindig szereti, és amikor már az első punci 12 év - Ryska, a vágy, hogy hagyja el otthon olyan nagy volt, hogy allerniya telt el magát.
De persze anyám nem igazán, ha jobb - Macska és a gyermek - a gyermek. Szeretem őket, de mértékkel.

Kedves Lady # 33; Te spravshivaesh, ez normális, hogy a sok állat a házban. A: általában mindazt, ami úgy érzi, teljesen normális, és még ennél is többet, csak finom sosuschestvuesh minden négylábú barát. Meredekebb: Natalya Varley (a film „foglya kaukázusi”) 14 darab egy három szobás lakás. És mindegyik örül. Így Ön és macskák szerencsénk - szereti őket, és te.

És ez az én punci - Senior - Ryska - ő már 11 éves

Kutyák és macskák csak szuper # 33; Különösen Musya és Kitty (mint polosatenkih). Mi a helyzet a nagy számú - Már kifejeztem tekintetben, tudom ismételni azt még sok más. Beasts otthon - ez jó, hogy # 33; Az én házam a tanár élt két macska és egy macska, ha a macskák születtek öt cica, és ők egy kicsit nőtt fel, a tanár panaszkodott, hogy lakásában „mozgalom Moszkvában.” Meg kellett tényleg nézd meg a lába, mintha ne lépjen rá a másik szőrös daganatot.

És ez a miénk. Asya macska és az ő cica Syomka (igaz, már adott).
Írta:
Che nem nagyon világos, sajnálom.

Yura
Class # 33; Simpatyulki :) # 33; :)

Sajnálatos, de meyan pok Anet galéria nagyon fiatal cica - Marsico. Ő is fehér, mint Basia, de égszínkék szemét.

Szem, valószínűleg kék, mert még egy kicsi. Vagy ez a vérében?

Ő már nem egy kis - fél év már. és azt mondták, hogy h szemmel lehet változtatni legfeljebb öt hónapig - ha nem az összes - így legyen. és a vérében - angóra. Csak nem ő a pápa (Basko eltűnt) Vagy talán van nagyszülő, de tiszta angóra szinte minden vak, akkor nem tudott elmenekülni a sorsa Sion - süket Bár néha valamit, és hall.

Véleményem szerint a legnagyobb a legtöbb - Silva ilyen kövér lapusik # 33; Az egyik tanár él 13 macska és kutyus. Ő is a kár. Semmi, sőt élnek.

Kár ez egy sajnálatos, de zareklas - többé macskák. És ez Enja szomszédok csak nem eszik, így arodnye először. Mindez azért, mert a helyzet, mielőtt azt, és mennyi pénzt költenek a - megszámolni őket ez szükséges. És hogyan számítani, hogy mennyi szar és grshkov szükséges - is szükség van általában.
Írta:
LollyPopGirL

Igen, megvan a Silva Splash - drágám férje Felhívjuk a kutyáját, mert valaki illik az ajtónkon - ő rohan az ajtó morgás
És így hívjuk Silva ritkán - általában - Vunya (Silvunya) Néha Vusiks, és nagyon ritkán - Funtik macska, amely a legtöbb nevek
Írta:
oroszlán

Kis, jól, nagyon szép. Minden meyan anya akartam, de ez van, így a két szibériai és poluangorskaya

És mi valahogy kiderült, hogy volt 3 macskák (mama> dochka-> lánya (unokája)), így itt. 2 közülük „akart az ember.” Hozta a macska, aki a kettő. de általában ezek születtek, így 4 anyám, ő 3 lánya született. De úgy tűnik szuper Apa: Anya - 5, a lánya - 4. Tehát úgy illeszti a képet. Természetesen a kölykök kaptak, de most már 2 macska (nagymama és unokája) ápoló (átlag) adta a megszokott (most soha nem tette anyám csinálni. De aztán túl kicsi volt, én senki sem hallgatott).

Te spravshivaesh, ez normális, hogy a sok állat a házban. A: általában mindazt, ami úgy érzi, teljesen normális, és még ennél is többet, csak finom sosuschestvuesh minden négylábú barát


A barátom 14 és macskák 12 kutya a 2 szobás lakás. Ez jó érzés # 33; De mi a szomszédok? Úgy tűnik számomra, hogy a 6 macskák - ez túlzás. De nekem személyesen.

Kapcsolódó cikkek