5 Ima elleni maszturbáció (Mikola Moskvitin)

Ó, Istenem, add, hogy a figyelmet távol az összefonódásnak a mozgások pohotnyh szervezetben. Senki kényelmes helyzetben, nem tudta, hogyan kell a bűn elkövetésére, sem tékozló képek nem izgat, tagadja meg ezt nekem, sok házasságtörők nem jelentkezett be a mennyek országába, de vigyen magával kedvéért ima. Ámen.

Urunk Jézus Krisztus, hadd gyökerezik szokás rukobludstvovat fokozatosan, egyre kevesebb dominál én. Hadd szakma szenvedély nem erős opravlyvaetsya, amely megszünteti a szomorúságot, ezért ne próbálja, hogy megszabaduljon a tékozló bűne csüggedés, mert így a lélek csak rosszabb lesz. Szabadíts meg engemet a vakmerő ismétlése bűn, úgyhogy az egyik Te, Uram, és úgy vélik, hogy egyedül szolgált. Ámen.

Legyen minden körülmények késztetnek a bűnnek, és ad okot érzéseket, büszkeség, elítélése, torkosság, kísértés, hagyjuk, hogy minden kerülhető me érdekében, hogy csökkentse a rossz az életemben, és a szívem jó körülmények kísért mindenütt. Ámen!

Uram, a többit lesz számomra forrása a testi vágyak! Hagyja, hogy a lélek az imában és törekedni mastery lesz béke, annak érdekében, hogy legyőzze az ellenséges nyelv és küzdelem után bejutni a mennyek országába. Ámen.

Uram, a Könyörületes! Tudod-é, hogy én gyakran esnek bűnbe, mert a verbális frusztráció vagy gúny mások, hogy nem tudom levenni és Malak. Maradjak is ilyen hatások, így több fény a lelkem a bűnbocsánat és a remény, hogy nem bűn. Ámen.

Kapcsolódó cikkek