33 A versenyzők - Kisasszony Jekatyerinburgban 2018. mi jött

Ma véget ért az öntés a 17-edik város szépségverseny: ki választotta a zsűri tagjai.

Kedd végződött a casting a 17. város verseny, a szépség. Két napon át a zsűri „kisasszony Jekatyerinburg” Ural nézte több mint kétszáz szépségek és úgy döntött, tőlük harminchárom döntős. Találkozzon akik harcolnak a címet a legszebb ekaterinburzhenki évben.

Válassza ki a legjobb hétfőn, az első napon a casting, nem sikerült.

... A teremben fut egy hosszú lábú, hosszú hajú, barna. Úgy tűnik, hogy az egyik a néhány „rostált” nagyon ideges, de visszafogott.

- Mit gondol, miért nem felelt meg? - kérdezem.

- Minden tisztességes, nem vásárolt semmit! - böki lány. - Itt talán nem is annyira a szépség és az elme nyer. Én csak 18 éves, én talán még túl fiatal ehhez.

33 A versenyzők - Kisasszony Jekatyerinburgban 2014 mi jött

A résztvevők, amely képes volt beszélni, érdekes volt beszélgetőpartner. Egy hosszú vita arról ízek és általában hiába. Itt van néhány lány, aki álom, hogy próbálja meg a koronát a szépségkirálynő idén - vitatkozni!

Marina Zvereva, 24, ügyvéd, tanár az iskolában divatbemutató modellek:

33 A versenyzők - Kisasszony Jekatyerinburgban 2014 mi jött

- bizonyítani semmit, amit nem akar, azt már tudjuk, hogy az szép. Azt szeretnénk, hogy ez kellemes felelősség -, hogy az arca a városunkat. Véleményem ez a megtiszteltetés.

- Te - egy szabad nő?

- Szépségverseny alkalmazása segíthet a szeretet, személyes életében?

- Azt hiszem, igen. A verseny lehetővé teszi a hat hónap, hogy ne a önfejlesztés, dolgozni magukon és az önbecsülés. Magabiztos sikeres személyes kapcsolatok.

Catherine Stadnik, 20, tanuló:

33 A versenyzők - Kisasszony Jekatyerinburgban 2014 mi jött

- Úgy érzem, a szépség, az erő, szeretnék új embereket megismerni. De nem várják, hogy megnyerje - én fontos folyamat. Annyi hasznos tanulságokat: kifutó, színpadi beszéd ...

- Van barátod?

- Igen, és ez az én részvétel a versenyt. De úgy döntöttem. És különben is, én egy lány hű, mi már járunk.

Ushenina Ekaterina, 25 éves, diplomával az Ural Federal University, egy adagoló versenyképes úszás:

33 A versenyzők - Kisasszony Jekatyerinburgban 2014 mi jött

- Ki kell használnunk ezt a pillanatot: míg a fiatal, szép, hangulatos. És mégis azt szeretnénk, hogy jobb, dolgozni magát, hogy új érdekes embereket. Részt vettem szépségverseny, jött a casting „kisasszony Jekatyerinburg” 17 éve, de még nem telt el.

- Ön készen áll egy esetleges kritikát a megjelenés? Mindenki nem tetszik.

- Hozzájárulás a Critique ready magam észre, tudja, hogy nem minden jellemzője az én jobb.

- Szépségverseny segíthet, hogy megfeleljen a férfit, akit szeret?

- Valószínűleg igen. De nem tudom, hogyan! Mégis, ez egy nyilvános esemény, felügyeli a város. Ki tudja ... Van egy kétségbeesett ember: láttam - szeretett!

Zhukavets Kristina, 20 éves, egy diák, egy korábbi profi kosárlabda-játékos:

33 A versenyzők - Kisasszony Jekatyerinburgban 2014 mi jött

- Azt akarom, hogy nyerj! , És ezt követően az orosz szépségversenyen! Ez lehet felbecsülhetetlen tapasztalatot, amely meg tudja mondani a gyerekeknek. És szeretnék élni egy érdekes élet: a verseny nyitja az ajtót, hogy számos tevékenység, az élet tele lesz az új események. Azt fogja mondani: „Ott voltam, és a met ...”

- Ahhoz, hogy bírálják a külseje készen áll?

- Megértem, hogy ez lesz. Ez elég. Igen, kész.

- Egyszer elő a minősítő szakaszban?

- Igen, ő hozta magát, elveszett 7 kilogramm. Túl sokat izomtömeget, és hozzáteszi hangerőt.

Kichigina Daria, 21, tanuló:

33 A versenyzők - Kisasszony Jekatyerinburgban 2014 mi jött

- Azt akarom, hogy egy televíziós műsorvezető. Azt hiszem, ha bejutni az első három győztes a verseny, ez növeli a kockázatot.

- A közvetlenül a TV, hogy neked nem próbáltam?

- Nem! Meg kell foglalkozni velük, hogy tedd, de itt, a verseny, ezek a tanárok dolgoznak, amit valószínűleg nem lett volna képes átlépni más körülmények között. Azt is szeretném, hogy nyitottabb lett, a kimenő és magabiztos.

- Gondolod, most van egy divatos egy bizonyos típusú megjelenés? Milyen lány „trend”?

- Nos, ez pontosan egy emelkedhet 175 centiméter, karcsú, egészséges alak, hosszú haj. És barnák ma gyakran nyerni.

Galina Starostin, 22 éves, tanuló, egy bankban dolgozik:

33 A versenyzők - Kisasszony Jekatyerinburgban 2014 mi jött

- Ez a verseny - extra ösztönzést, hogy javítsa magát! Megértem, hogy a lányok körül nagyon szép, de mit is mondhatnék, a lány - a bomba! Ezért szükséges, hogy a maximális magukat, hogy „présel ki”.

- Milyen „Squeeze” van szükség?

- A probléma az - ez az izgalom, dolgozó magam. Azt nem bízik.

- Ez valami orosz jelenség: gyönyörű lányok nem teljesen biztos benne magukat, és arra gondolt, hogy még jobb lenne, mivel ez még mindig közelebb áll az ideális.

- Igen, az alacsony önbecsülés - ez tényleg valami a jelenség. Azt hiszem, ez az ember gyakran a hibás. Sok szép okos nő találtak feltűnő fiatalok, hogy több egyidejű boldogtalan.

- Van barátod?

- Igen, van szerelem, mi már együtt három év.

- Nem bánja, hogy részt vett a versenyen?

- Nem, épp ellenkezőleg, azt támogatja. Mondom neki: „Légy büszke!”

Lányok, akik még nem telt el a minősítő verseny:

Tokmantseva Marina, 20 éves, tanuló:

33 A versenyzők - Kisasszony Jekatyerinburgban 2014 mi jött

- Van henna minták tilos?

- Nem tudom, de az egyik bíró megkérdezte, hogy miért tettem. Azt mondják: „Ez egy ajándék, hogy egy barát.” És elkezdett kíváncsiskodni rám, miért annyira képlékeny.

- Nem! Megyek, „McDonald” énekelni!

- És mi van a szám?

- Van egy stabil súly!

Lydia Bragin, 18, bejelentő:

33 A versenyzők - Kisasszony Jekatyerinburgban 2014 mi jött

- Amikor beszéltem a zsűri, beszél magáról, azt mondták, hogy tetszett nekik. Aztán megkérdezte, akik a szülők? Azt mondta, hogy a pápa - Belügyminisztérium, ezredes. Arra a kérdésre, hogyan érez a vágyam, hogy részt vegyenek a versenyben. Őszintén azt válaszoltam, hogy a gyanú.

- Miért gondolja, hogy a pápa ellen?

- Azt hiszi, hogy ez egy időpocsékolás. Azt hiszi, hogy sok lány vásárolt győzelem.

- egy gazdag ember?

- Gondolod, hogy így van?

- Részben ez. De ha a lány agya, akkor nyerhet nélkül szponzor.

- Ideges hogy nem sikerült? Megpróbálom jövőre?

- Nem, nem vagyok nyugodt. Amint ez megtörténik, akkor ennek így kell lennie. Azt hiszem, a téma le van zárva.

33 A versenyzők - Kisasszony Jekatyerinburgban 2014 mi jött

- Mi vagyunk a lányok azt javasolta, hogy ment a végén casting előtt van egy csomó lány van. Nos, látom itt a lányok háromszor vékonyabb, mint én.

- Azt hiszed, hogy sovány elég?

- Hiszem, hogy van egy jó arcszíne. De az íze és színe ...

- Jövőre újra megpróbálja?

- Igen! Megyek újra és készülj! Én több testmozgásra, kevesebbet eszik szennyezőanyag.

Ekaterina Savina, 18, bejelentő:

33 A versenyzők - Kisasszony Jekatyerinburgban 2014 mi jött

- Végeztem a tanév tanítási kínai nyelv, készítem az egyetemi Sanghajban.

- Wow! És miért akar ez a verseny?

- Azt akarom, hogy időt tölteni érdekes! És itt vagyok a legkisebb, meglepődött, hogy én a növekedés 169 centiméter öntvény meghívott - a „Miss Oroszország”, mert az alatta 173 centiméter, nem engedélyezett.

- Hogy tetszik a többi lány?

- Eleinte nem láttam magukat távol a riválisok, és ma, igen, voltak igazi szépségeit.

Anna Karasev, 22 éves, diplomás USUE működik az ingatlan:

33 A versenyzők - Kisasszony Jekatyerinburgban 2014 mi jött

- Nem adom fel, és miután a meghallgatáson ment Dmitry Kornyukhin, orosz bajnok testépítő, tagja a zsűri megkérdezte, mi a baj velem. Elmondta, hogy minden rendben van, csak van egy másik típusú alakzat. Nos, te látni, amit a lányok kitalálni, és amim van, azt egészen más. Azt mondták, hogy kéne magam a „Miss Bikini” kipróbálni, mert van egy jól fejlett izomtömeg.

- Van egy csomó sport csinálod?

- Igen, megyek az edzőterembe, megyek az edző, mielőtt vezette a csoportot képzést.

- Oszd meg a titkot, egy gyönyörű sport figura.

- Miért mindez erőfeszítés? Miért így dolgozott rajtuk?

- Valaki fogja tagadni, de azt gondolom, hogy a férfiak, mint a rugalmas szép test. Általában azt akarjuk, hogy a fiatal és gyönyörű. És neki, és magamnak!

Szöveg: Sonja Panasenko; Fotó: Artem Ustyuzhanin / E1.RU; Oleg Nokhrin / miss-ekaterinburg.com

Jekatyerinburg nyerte meg a World Cup sziklamászás Kínában

Kosárlabda, „Ural” nyerte meg a legendás szentpétervári „Spartacus” a mérkőzés Super League

Elizabeth Mazda vezető elment a kereszteződés egy piros lámpánál, és nekiütközött a Lada

Dolgozók kezdett látta Makarov híd

„Úgy véli, hogy nem ő a Jekatyerinburg”: a Elmashe hiányzó nagyapa, aki szenved, memóriazavar

Nyizsnyij Tagil rendőrség, az életüket kockáztatják, akkor felhívta a fiatalok veszélyes karrier

Moszkva újságírók ellenőrizte a furcsa dobogón Központi Stadion és focizott a Roizman

Közel Jekatyerinburg felborult teherautó kaviccsal

Botanica rendőrség sisakok és golyóálló mellényeket elzárta az utat, és elzárta a kocsi

Kapcsolódó cikkek