2. rész

2. rész

Én továbbra is örömet neked válogatott sziluettek a férfiak és párok. kedves olvasók, de ha figyelembe vesszük, hogy a közelgő Valentin-nap, ez a gyűjtemény sziluettek. Összegyűjtöttem hosszú ideig, nagyon sürgős. Remélem választani maguknak megfelelő képet egy pár szerelmes vagy a sziluettje egy srác az ő munkája, amit lehet ajándékozni a lelki társ

Kedves olvasók, ha kimaradt az első része ez a gyűjtemény egy pillantást ide: sziluettek a férfiak és párok.

És üdvözöljük a folytatása ez a hatalmas gyűjtemény sziluettek a férfiak és párok:

2. rész

2. rész

Néha fel a kérdést -, ahol ez lehetséges, hogy ezeket a sziluettek az emberek. A válasz - mindezek sziluettek fiúk, lányok és párok is használható égő és vágás. majd ezeket a darabokat díszítik a panelek használt. templátként, kivágott a kontúr a kiválasztott sablon a kézimunka minták is nélkülözhetetlen. nem beszélve a helyszínen festés, dekoráció strassz, appliqués létre kollázsok decoupage és törmelék, és sok egyéb dekorációs technikák, amelyek díszíteni a házat.

2. rész

2. rész

2. rész

2. rész

2. rész

2. rész

2. rész

2. rész

2. rész
2. rész

2. rész

2. rész

2. rész
2. rész

2. rész

2. rész

2. rész

2. rész

2. rész

2. rész

2. rész

Nézd, milyen az eredeti alakot. Már én nagyon várom, hogy mi az eredeti panel segítségével lehet létrehozni a sziluettet :)

2. rész

2. rész

Íme egy csodálatos képek gyűjteménye, öröm van ezen az oldalon :)

Remélem talál hasznos ez a gyűjtemény sziluettek a férfiak és párok. összeszerelt két részből :)

Köszönöm a figyelmet, és az eredeti használata a kiválasztott alakot létrehozni egy jövőbeli remekmű :)

Üdvözlettel, Marina Trublina!

Hasonló bejegyzések

  • 2. rész
    Sziluettek a férfiak, fiúk és párok.
  • 2. rész
    Sziluettek a nők és gyermekek.
  • 2. rész
    MK „Decor váza csere ólomüveg festékek üveg”
  • 2. rész
    Galéria munkáim
  • 2. rész
    1 rész. Női kép a szecessziós.
  • 2. rész
    Receptek rögtönzött tömege
  • 2. rész
    Virág kompozíció kép. 2. rész.
  • 2. rész
    2. rész. Női kép a szecessziós.