6 vélemény gyöngy mosolyt Szurgut g Lermontov utca 6

Úgy kezeltek LCA. Clinic szar. Perelechivat fogak bánt vele. Csatornák nem doplombirovyvayut. Az a tény, hogy ez lehetséges, hogy egy koronát, felajánlotta, hogy az implantátum alá, ami háromszor drágább. Az orvos Olga, remegett a keze, és a hozzáállás, hogy a beteg nevroznoe. Én nem ajánlom.

Azért jöttem, hogy rögzíteni kell a fogászat! Administrator Csak nem tetszik, hogy mi durva. De azt gondoltam hát, csak tűnhet. Csináltam képeket a fogak, az orvos felnézett, és nem látott semmit. Úgy nézett ki a fog és azt mondja, hogy csak ott 2 ideg. Kezelt 2 nap 40 perc. minden nap. De a fogat nem állt fáj. Elmentem egy másik fogorvoshoz! Az orvos megnézte, és azt mondta, hogy legalább tölti egy fogat 3 nap alatt! Ez egy összetett fogat. Rovására az idegek azt mondta, hogy azok az 3-4, és az orvos hamarosan. további ›

Én nem ajánlom telepítését a koronát a klinikán. Podiatrist set koronát a fogakra, de az a tény, hogy én foghústasakokat, és hogy számukra szükséges rendszeresen nem mondott semmit, hogy érdekel, vagy kellett küldjenek a Parodontológia. Ennek eredményeként, van egy krónikus fogágybetegség, akkor el kell távolítani koronák, fogak, hosszú kezelendő és telepítése az implantátum, amely elülső fogak! Me telepítése után koronák nem dokumentációt adtak.

Kapcsolódó cikkek