9 hibákat kezdő testépítők, testépítés szól

Mielőtt a cikket, szeretném felhívni a figyelmet, hogy ezt a szolgáltatást a sportolók. Virtuális hintaszék - ez csak egy áldás a kezdők számára. Minden fejlett képzési elvek olyan szervesen és intelligensen szőtt a képzési program, sajnálom, hogy egy ilyen szolgáltatás nem volt ott, amikor én voltam az újonc.

9 hibákat kezdő testépítők, testépítés szól

Novice testépítők nagyon sokat kell keresni információkat a képzés, ami nem mindig az igazság, ezért úgy döntöttem, hogy megírom ezt a cikket, és rámutatni az alapvető hiba kezdő.

Amikor elkezdtem testépítéssel, aztán volt egy elképzelése arról, hogy ez a sport semmi - ez nagyon egyszerű.

úgy tűnt, nem nehezebb, mint nekem venni, és egy könyvet olvasott. Én, mint egy kezdő testépítő. úgy tűnt, abban az időben, hogy ez a sport a legfontosabb - vas és bármi mást nem kell tudni.

De minél többet mozgott, annál találtam érthetetlen. Nem tudom, mi ez függ az előrehaladás, ezért meg kell enni sokat, hogy mi gyakorlatokat és hogyan kell csinálni, amit különös figyelmet kell fordítania arra, amit a sport táplálkozás és hogyan ez káros, és más rejtélyek, amelyek néha jöhetnek szóba, hogy szinte mindenki a kezdő.

És most úgy döntöttem alapján a személyes tapasztalat és a tapasztalat társam testépítők, hogy meséljek a fő hibák kezdő testépítők számára:

  1. Irreális kérések vagy fiús teszi magát znat.Konechno, ez az egyik leggyakoribb hiba kezdő testépítők. A kezdők általában elvárják, irreális izmok után az első néhány edzés. Magam várt túl ... De valójában nem is olyan könnyű, hogy az izomépítés. Ez időt vesz igénybe, a jó képzési program, a helyes táplálkozás és a megfelelő pihenés. Meg kell erős akarat és a motiváció, hogy vegyenek részt ebben a sportban. Vbodibildingeprezhde csak türelmesnek kell.
  • Hiánya következetes deystviy.Etot lényeg, hogy van, hogy törölje a maguk számára festeni, ahogy van. Diéta, a testmozgás programban. Az idő, amikor itt az ideje, hogy hízik, és ha itt az ideje, hogy megszáradjon. Legyen következetes, és nem elég az egészet.
  • Ha rossz uprazhneniy.Mnogie kezdődő sportolók teljesen rossz megközelítés gyakorolni választás szempontja. Ami fontos, hogy a kezdő sportoló? - izomnövekedésnek. Tehát itt meg kell vybiratmassonabornyeuprazhneniya. Mint például a fekvenyomás válik, zömök és mások. Próbáld elfelejteni a izolációs gyakorlatok és a különböző divatos oktatók.
  • Követve a bajnoki programot treninga.Zapomnite egyszer és mindenkorra - bajnoki képzési módszertan egyáltalán nem alkalmas arra, hogy a kezdő. Ahogy a bajnokok általában annak megfelelően állítja be a rendszer kizárólag a tested. Tudják, hogy a hiányosságokat, és használja a sok izolációs gyakorlatokat, és csiszolja lemaradt izmokat, miközben csak meg kell húzni egy nehéz súlyt izomnövekedésnek. Különösen azért, mert nem tudja elviselni a bajnok a ritmus, amely elvisz a túledzés vagy sérülés.
  • Túrázás a folyosón anélkül, hogy programot előre elkészített trenirovok.Vam csak meg kell szerezni egy képzési programot. Megtalálható az interneten vagy kérdezze meg, hogy ez a barát vagy egy tapasztalt edző. Míg a program, akkor pontosan tudja, mit, hogyan és mikor megtette, vagy fog tenni.
  • Túl sok súlyt, és ennek következtében a rossz tehnika.Zapomnite - nem érdemes vbodibildingegnatsya súlyokhoz. Ez nem az a fajta sport. A mi esetünkben a legfontosabb technika gyakorlatokat. Tarts kisebb súlyú, és technikailag helyes gyakorlását. Előnyök jóval nagyobb lesz, mint a nagyobb súlyt, hanem egy béna technikával.
  • Hiánya otdyha.Vy emlékeznünk kell arra, hogy az izmok növekedését csak az ünnepek alatt, és ez alvás közben, úgyhogy semmi esetre ne hanyagolja el ezt a fontos eszköz készlet izmokat.
  • Élelmiszer nélkül razbora.Mnogie kezdő testépítő tisztában, hogy szükség van egy csomó hízni, ez csak, mit és hogyan kell enni - nem értem. Ne feledje - ne egyen meg mindent, a diéta kell, mint ez - 40% fehérje. 40% - a szénhidrátok és 20% - zsírok.
  • Túlzás jó sport pitaniya.Mnogie kezdők úgy vélik, hogy a sport táplálkozás - ez a siker kulcsa vbodibildingei érdemes csak enni egy kis fehérje izomnövekedést popret magát, és nem kell. Ne feledje - semmi nem ad jó eredményt az építőiparban a test nélkül a képzés minőségének teljes odaadással. Még az erős szteroidok nem okoznak a szervezetben növekszik képzés nélkül.
  • És ha egy kezdő testépítő, majd végül szeretnék kérni ismét újra olvasni ezt a bejegyzést, és gondolni, hogy mit csinálunk rosszul, és mi akadályozza a növekedést.

    Sok sikert kívánok a készlet súlya!

    9 hibákat kezdő testépítők, testépítés szól

    Kapcsolódó cikkek