8 véleménye a fogászati ​​klinika Dr. Jacques Moszkva, Tver, Tverskaya-Yamskaya 4-én

Kezeli egy foga, a kikötő másik, és így tovább. D. A garancia nem adott! Tart drága! Így biztosítja a munka is. Azt tapasztaltam, kezelték több éve Dubaiban, ő! Ha azt szeretnénk, hogy maradjon pénz nélkül, és a fogak, menjen Jacques! Moszkva, hogy van. 89262138561. Jacques engem tudja, hogyan Yura Moszkva!

Ha azt szeretnénk, hogy menjen nélkül a foga, és pénzt, megy az úgynevezett doktor Jacques! Ez neked egy foga, és rontja a másikat. Ha jön a másik, rabolja, hogy a harmadik és így tovább. D. így biztosítja magát a munkát! Helyi Dubaiban nem megy rá, és van néhány orosz! Pletykák egy jön! Lehetővé teszi, hogy drága. 1340 dollárt implantátum garancia nem felel meg! Végigmentem mindezt! Kíváncsi vagyok, hogy egy olyan országban, mint az Emirates, lehetővé teszi, hogy a munka, mint egy csaló!

Itt élek, és a munka, azt is megkérdezte, hogy engem a beültetett implantátum korona. Megmutatta a dokumentum, amely megfogalmazta a részleteket. Ők hívott a kórházból, és azt mondták, hogy már felvette tetején. Kb. Tettem ezt a fogat 02/02/15. Garancia mondta szavakkal. Check 1250 lemerült al. Tisztázott. Records nem. A kártya nem írt semmit. 2/21/15 este elkezdtem tántorog a koronát. 22.02.15 reggel elmentem az orvoshoz, a kérdés, hogy miért Jacques tántorgó korona, mert nem kell, csak lehet. további ›

Kapcsolódó cikkek