8. Kedvenc byutiinsayderov alapok áprilisban, szépség bennfentes

8. Kedvenc byutiinsayderov alapok áprilisban, szépség bennfentes

Mi továbbra is kísérletezik a saját megjelenése a tudomány nevében és az oktatás a tömegek. Ebben a kérdésben - azt jelenti, hogy megpróbáltuk a közelmúltban, és szerette örökre.

Minden hónapban igyekszünk együtt dolgozni, valószínűleg mintegy 50 különböző források. Noblesse kötelezni, és - # ktotozhedolzhendelateturabotu. De mindannyiunknak ismer - csak néhány kiválasztott, és időzzön a polcon sokáig.

Megszabadulni a pattanások utáni, ráncok, húzza az arc kontúrjait

Keresünk önkénteseket a projekt egy lézeres Fractora. Szeretne megszabadulni a nyomait pattanások, javítja a bőr és húzza ovális arc? Kérjük, küldjön egy kérést!

Tudjon meg részleteket és kérelmet nyújt be részvételi +

Miért szeretem az iparban, ami már csinál évek TSAT - annak állandó hajlandóságát meglep. Ez - összesen - a legjobb anti-age, mert kora - ez unalmas, és nem fog unatkozni vele.

Az utolsó meglepetés - nem jelenti azt, sokk - Swiss szalvéták Filabe. Jelentésük, hogy ez a tisztító és ápolási egy rongyot. A csomag, tervezett 28 nap, 4-7 boríték rongyok egyes. A ruhával (szó ruhával - vastag, száraz ruhával) volt a csoda ruhát, meg kell csak nedves vízzel.

8. Kedvenc byutiinsayderov alapok áprilisban, szépség bennfentes

Az egyik oldalon van egy durva, a másik - kevésbé. A párt, amely több megtisztítani az arcot. Smink eltávolítjuk varázslatosan, nem rosszabb mitsellyarki. Dirt kimossuk is. Az alkotók azt állítják, hogy a pórusok nyitott és tisztítani - itt nehéz mondani valamit, pórusok rám nincs probléma :) Akkor viszont a betét a sima gyengéd oldalát. És még egyszer dörzsölje meg arcát - és több, mint egy krémszerű nem akkor nem kell. Minden, ami szükséges származik ez szalvéták (nem zsíros, nem zsíros, nem büdös) a bőrt. salfetochek készletek eltérőek. Kipróbáltam az Anti-Aging, de vannak még anti-pigmentáció és arcszín, valamint az általános ellátás.

Egyrészt úgy tűnik, furcsa - csak néhány alkalommal, hogy betétnek az arcát, és nem maszatos krémmel többé?!

Másrészt, ez annyira csábító.

A harmadik, persze, megint furcsa - annak ellenére, hogy számos díj és elismerés a márka, amelyen a legjobb elmék a svájci harcolt 30 éve. De még mindig. És hogyan kremiki.

A negyedik. Magammal vittem India csupán 7-csomag szalvéta anti-age Filabe, mondd magadnak, hogy ez egy kísérlet, és nem hal meg, én 7 napig anélkül kremikov? És nem halott. Sőt, a bőr jól érzem magam. Himalája levegő nem kedvezményes, de akkor is. Ezeken szalvéták, csak kielégíteni a bőre és az arc csak a La Roche-Posay SPF 50.

Visszatérő ismét elérte a kremikami. Motor memória nem leszokni a dohányzásról, nem is beszélve krémek bekent :) szörnyű dolog. De mi a helyzet a vasúti syvorotochki? Ez FSE kárba? :)

Most bevallom. Nem áll készen a számukra, hogy dobja ki 5 tonna kosmetosa a fürdőszobában -, de így vagy úgy, szalvéták munkát.

Összetétele. fő aktív komponenseket - lecitin, poliszorbát 80, szója izoflavonoidok. Nem tartalmaz alkoholt, emulgeálószerek, illatanyagok és tartósítószerek.

Ár. 5450 rubelt darab

Balsam korrekció Derma folt balzsam, Cell Fusion C

8. Kedvenc byutiinsayderov alapok áprilisban, szépség bennfentes

És én újra választhat egy kedvenc eszköze a hónap - alapítvány. Inkább ebben az esetben tényleg bb krém eredeti értelmében: nemcsak pigmentek, hanem érdekel.

Amikor először találkoztam vele három évvel ezelőtt a „Petrovka-szépség” - tisztítás után ütött engem és feláldozta próbaként a tasakot. Annyira örülök, hogy van ez a táska egy hosszú ideje „húzódik” -) És akkor minden gondolat: „nem szabad elfelejteni, hogy írjuk le a nevét” és „is, legalábbis az iPhone sfotkatsya”.

8. Kedvenc byutiinsayderov alapok áprilisban, szépség bennfentes

És most a sors összehozott bennünket idén - találták a helyszínen skinguru.ru hirdetést. Ő persze, különösen a zsíros bőr, vagy a beavatkozás után, véleményem szerint, bár valószínűleg és a normál, száraz is tetszik. A legfontosabb dolog -, hogy nem tömíti el a pórusokat. Általában. Számomra nagyon fontos, most (mint mindig, általában, de különösen most - nem akar adni sav ellátás, valamint a bőr hajlamos a lassú keratinization). És miközben egyre nyugtatja meg egy kicsit. SPF36 túl nem egyszer, de én, mint egy mániákus, hozott arckrém SPF50 először egyébként.

Ami a szín, ez az egy és egyetemes elég. Ebben az esetben egy kicsit olyan, mint az ázsiai társaik - egy kicsit szürkés, ezt vegye figyelembe, ha azt szeretné, hogy megpróbálja. A maszkolás nem sűrű (enyhe és közepes), de elfedi a bőrpír és duzzanatok is. Különösen nem kéneskő mint szegelésének Homokóra - az év második felében a nap kezdek süt (de ez az én szokásos történet). Texture meglehetősen egyszerű, és néhány újnak látszott.

Általában ez egy nagyon jó dolog, a zsíros bőr (de nem sokat jelent problémát, ha szüksége van egy nagyfokú lefedettség), amellyel ez a bőr nagyon kényelmes a nap folyamán. Régebben akkoriban, amikor szükségem van egy csendes, diszkrét smink, ami úgy tűnik, nem.

Krém normál és száraz bőrre hajlamos Aqausource Cocoon, Biotherm

8. Kedvenc byutiinsayderov alapok áprilisban, szépség bennfentes
A textúra Biotherm Aqausource Cocoon - gél-balzsam. Elég vastag, de körülbelül tíz másodperc után a bőrre megolvad, cseppfolyóssá válik, és könnyen eloszlik (mint a vaj a forró serpenyőben). Hidratálja és eltávolítja a tompa arcszín. Gyorsan felszívódik, nem hagy ragacsos, zsíros, nincs értékelhető film. Pórusok nem pontozásos (én szeszélyes bőr illik, sajnos, nem minden alap). További plusz - a krém tökéletes „kijönni” minden sera. Használatukkal lehet reggel és este.

8. Kedvenc byutiinsayderov alapok áprilisban, szépség bennfentes

Miért van „báb”, rájöttem, hogy a lányom és én úgy döntött, hogy tegyen egy sétát a szép tavaszi napon kísérteties szél (igen, ez a „ha egy jó kutya tulajdonosa nem zárják ki a ház”). A bőr sokkal nyugodtabb reakciót a külső stimuláció - nem annyira elvörösödött, kevésbé hideg és kezd lehámlik. Este nem vettem sos-hasznosítás. Az átmeneti tavasz - csak finom.

Ő is egy nosztalgikus ízű - azonos volt az első drága krémet is vásárolt saját (azt hiszem ez volt a zöld Aqausource krémzselé).

Ennek egy része - a víz sejt termikus planktonok és mannóz.

Ár: 2 200 rubel 50 ml.

Cream Eye és szájkontúr des Yeux et des levres Sisleya, Sisley

8. Kedvenc byutiinsayderov alapok áprilisban, szépség bennfentes

Sisleya Contour des Yeux et des levres - az első „komoly” a bőrt a szem körül. Tanulok róla szinte véletlenül - a bemutató közben képviselői a krém Sisleya márka hangot, hogy ez a legjobb eladási ügynök Skin Sisley. Most már értem, miért) hidratál, kisimítja és csökkenti a duzzanatokat és sötét karikákat még kumulatív hatás! Lips „ital” is tisztább balzsam.

Nanoshu csak éjszaka, de reggel ajánlatos megismételni. Először is, éjszakai kezelés nekem elég (hogy őszinte legyek, még két napig oda) Másodszor, úgy tíz-tizenöt percig, amíg felszívódik a pont, ahol meg lehet kezdeni festeni. Jobb még 30 percig - és ez is egyetértenek, sok.

8. Kedvenc byutiinsayderov alapok áprilisban, szépség bennfentes

Nem olcsó, mint minden Sisley: több, mint 10 000 rubelt 15 ml. De nekem, hogy vesz egy krémet művek, mint három nem működik - ez a megtakarítási forma.

Az aktív összetevők: Alga Padina pavonika (serkenti a glükózaminoglikánok), búza fehérjék, vitaminok E, B5, F, Német kamilla, narancsvirág víz, rózsa víz, az édesgyökér, a napraforgó, cornrose.

Ár: 10490 rubel.

Javítás krém Duality Skintone bőrkorrigáló Creme, Estee Lauder

8. Kedvenc byutiinsayderov alapok áprilisban, szépség bennfentes
Nemrégiben jelent meg Estee Lauder Duality tartományban, amelynek célja, hogy állítsa be a bőr tónusát, hidratálja és védi. Megvan Enlighten Még Skintone bőrkorrigáló Creme - intenzív hidratáló. És teljesen ki nem törlődnek memóriát a korábban használt krémek.

Még Skintone korrekciója lehet használni, mint egy nappali krém, és egy este. Az első esetben, védi és kisimítja a hang, a második - puhítja és nyugtatja az irritációt. Szintén - ez hidratálja és enyhén kifehéríti és teszi a bőrt simábbá és feszesebbé válik.

8. Kedvenc byutiinsayderov alapok áprilisban, szépség bennfentes

Hiszed vagy nem -, de minden a fölötte megbirkózik a bumm. Ennek részeként - kivonatot lencse, görögdinnye és alma, amelyek stimulálják a bőr azon képességét, hogy megtartja a nedvességet, és a komplex antioxidáns irritáció enyhítésére és a védelmet.

Most azt tervezi, hogy megpróbál egy éjszakai szérum ugyanazon sorozat és EE-krémet. kijavítása a bőr tónusát. Igen, és ez már megjelent.

Rúzsok, Kiko

8. Kedvenc byutiinsayderov alapok áprilisban, szépség bennfentes

Ebben a hónapban végre a híres Kiko lakk.

A kérdés az körömlakkok tekintettem magam szinte monogám - Essie én minden. De próbálja menni, annál is inkább az interneten egy csomó jó meg a Kiko.

Azt lehet mondani, hogy igen, ők még nagyobb hideg 🙂 hatalmas paletta feltűnő - a boltban futottam a szemem, és az ő szája kiszáradt az első -, majd fordítva.

8. Kedvenc byutiinsayderov alapok áprilisban, szépség bennfentes

Ezek tökéletesen, némelyikük még az első réteg, és kényelmes kefe - ez lapos, de nem túl széles. Szerencsés elképesztően gyorsan szárad nélkül bázis és biztosított. Alig több mint 15 percig száradni szorosan két vékony rétegben. Ha így teszünk egy szabványos torta: + alap + felső két réteg, ott meg kell várni egy kicsit.

Tartás is érdemes - 3 nap számomra norma.

És végül - ez az ára. Amikor én voltam a boltban, volt egy eladó az összes lakkok ára 1,90 euró (jellemzően 2,90) - Die nem tud felkelni! Van árulás Essie és az átmenetet a vallás lakomanyakov.

Hair Cream Anti Frizz Styling balzsam La Biosthetique

8. Kedvenc byutiinsayderov alapok áprilisban, szépség bennfentes
Ha megnézem az időjárás holnap, mindig figyelni, hogy a nedvességet. Ez határozza meg, hogy ne keljen fel fél órával korábban, hogy a csomagolás vagy még további erőfeszítésekre van viszont a hamu.

Érdemes egy csepp víz alá több mint egy kilométerre tőlem, a haj azonnal tudni gyűlölt le. Általában bármilyen kitörölhetetlen azt jelenti, lehetséges, hogy korlátozzák a nyomást egy átlagos óra.

8. Kedvenc byutiinsayderov alapok áprilisban, szépség bennfentes

Tehát, ha kérkedik gazdám tanácsolta La Biosthetique Anti Frizz Styling balzsam ellen pusheniya, csak kuncogott, azt mondják, alábecsülöd teljesítmény. De kupila-).

Mi van a végén? A fehér matt üveg fekszik sűrű folyadék (egy struktúrát - zselé, bár kevésbé étvágygerjesztő sugallja összehasonlítás) jelölőanyaggal ellátott kozmetikai szagú. Adagolás - Alkalmazás a nedves hajra, mielőtt stílus. Eredmény - várakozáson felüli. Anti Frizz Styling balzsam nem csak simított a haj, hanem megtartotta sima egész nap! Nem fürtök a templomok a szellem a fiatal Puskin, külön hangerő végein, nincs haj merevségét. Ez megőrzi a hangerőt a gyökereket, hogy kétszer olyan jó: ezek az alapok gyakran nehezebb haj.

Az egyetlen negatív - meg kell érteni, hogy ez a lerakó helyett bőrápoló szer. Ez nem befolyásolja a szerkezet a haj, de ad csak külső hatás. És ez nagyon jól észrevehető illat. A többi hátránya no-)

Ár: 900 rubelt.

Éjszakai krém bőrfeszesítő éjszakai-a-perc, Origins

8. Kedvenc byutiinsayderov alapok áprilisban, szépség bennfentes

Szóval jobb lenne, ha mesélni jó jobb jármű, amelyre újra és újra - ez egy éjszakai krém bőrfeszesítő éjszakai-a-perc amerikai márka Origins. Én általában egy rajongó Origins: ha ez valóban, amit ígérnek (például, hogy a Drink-Up Intenzív - első éjszaka maszk, hogy megpróbáltam, és ez megállt, és így jól működik).

Éjszakai krém bőrfeszesítő éjszakai-a-perc dúsított ásványi anyagok frissített bőrrel és C-vitamint tartalmaz, E és H. Megígérték egyfajta könnyű peeling egy álom, megszünteti a fáradtság típus, simító és tápláló. Először is, mit szerelmes - illat: citrusfélék és enyhén gyógynövényes, igazi kikapcsolódást aromaterápia. Úgy tűnik számomra, hogy ha használja rendszeresen a fejedben is készített egy reflex: a szaga Night-a-perc = ideje pihenni és aludni -) (Itt és Kareena Nemrég észrevettem valami hasonlót olajok Clarins) Következetesség - bit gelevyj balzsamecetes, alkalmaz és. elosztott finom, de nem teljesen felszívódik, az első fény olajos fényű, ezért jobb szembenézni a párna nem esik)))

8. Kedvenc byutiinsayderov alapok áprilisban, szépség bennfentes

Reggel a bőr jól eldugult, és milyen egy igazán egészséges: a helyzet, amikor a tükörbe néz jobban érezd magad. A leginkább figyelemre méltó dolog számomra -, hogy az az érzés is fennáll még mosás után is: a bőr valóban sima (hámlasztó hatás valóban érezhető, különösen az első napokban, ha van valami héja), sűrű és egyenletes színű.

Néha elhanyagolása Éjszakai-a-perc kísérletezés más gyógyszerekkel (éjszakai Caudalie az olaj. Például). És mikor megy vissza hozzá, az első két vagy három napig, néha vannak kis kitörések reggel - de át gyorsan. Tehát ez nem mindig történik meg, így azt hiszem, hogy az egyén reakciója a bőr, attól függően, hogy annak állapotát.

8. Kedvenc byutiinsayderov alapok áprilisban, szépség bennfentes

Készítmény iránt érdeklődők számára: fotó, de nem az enyém, dobtam egy doboz azonnal.

Ez a krém, hogy én mindig is, és az általam rendszeresen megy vissza, amikor is különleges szükség - mint például most. Szükséges, hogy végre megpróbál fegyelmezni magát ahhoz, hogy befejezze a jar és ugyanúgy néz ki a halmozott eredmény a „teljes tanfolyam” -))

Ár: $ 41, az Egyesült Államokban mintegy 35 font, az Egyesült Királyságban, és körülbelül 45 euró Írország.

Én egy zárt Filabe bemutató Moszkvában, ahol kaptak doboz szövetekben. Egy héttel élvezni. Mint. Nagyon szokatlan, de az esti órákban kiadások súlya! A make-up, hogy megbirkózzon a bumm. Olyan, mintha egy tisztító kendő Mikroszálas. Én érzékeny bőr, de ez nyilvánvalóan nem rendelkezik megfelelő tápanyagok a szöveteket. Lefekszem egy érzés a séta a friss levegőn. Azt tervezi, hogy vásárolni is és az anya.

[...] az új svájci márka Oroszországban Filabe enged át, bőre alapok formájában szalvéták, már említettük. Én személy szerint már beépítették ezeket szalvéták a listán kedvencem. [...]

Kapcsolódó cikkek