6 szakácskönyvek kezdőknek

Ha az olvasó nem csak hasznos, hanem finom.

6 szakácskönyvek kezdőknek

A napokban az internet mindig elérhető keresni recepteket a könyv nem volt divatos. De én személy szerint nem tudja elviselni, hogy részben a kedvenc papír barátok, akik eleinte segített megtanulni főzni. És még most is, nem, nem, igen, meg, hogy tisztázza a hosszú ismerős és bevált recept, vagy nézd maradhat továbbra is ezeken az oldalakon olyan dolog, amit még nem próbáltam, hogy végre a saját konyhájában. És örülök, hogy ossza meg kulináris kiválasztást Passion.ru olvasók.

"Recipkies" Nick Belotserkovskaya

6 szakácskönyvek kezdőknek
"Recipkies" Nick Belotserkovskaya

"Cook Jamie: Útmutató a válás szakács" Jamie Oliver

6 szakácskönyvek kezdőknek
"Cook Jamie: Útmutató a válás szakács" Jamie Oliver

A fáradhatatlan rajongó az egészséges táplálkozás Jamie Oliver kiadta sok kulináris segédeszközök, de ez nagyon vastag könyv - a kedvencem. Közel 500 oldalas finom receptek, lifehack, tippek és egyszerű háztartási tipp, ami segít tájékozódni a konyhában, mint egy fiatal háziasszony, aki először úgy döntött, hogy főzni magadnak valami nehezebb tojásokat. és tapasztalt szakácsok. Tudja, hogy a legértékesebb könyvek Jamie Oliver? Lehet, hogy nem olvassa el a receptet, és ösztönözte az új kulináris bravúr, és készen állnak arra, hogy repülni a konyhába javában. Nos, nem indokolja, hogy vásárolni ezt a könyvet?

„A kurzus általános főzés. Főzés bizalommal, „Gordon Ramsay

6 szakácskönyvek kezdőknek
„A kurzus általános főzés. Főzés bizalommal, „Gordon Ramsay

A könyvben „A kurzus általános főzés. Főzés magabiztos „brit séf, Gordon Ramsay nagyon nyugodt, és azt is mondják szép beszéd az olvasók. Hogy képviselje őt ilyen furcsa, tekintve, hogy az epizód a TV show „Pokol Konyhája” Chef Ramsay dob, egyre több termék és ordibál beosztottak. Úgy gondolom azonban, a könyv több mint hasznos: olyan egyszerű receptek fantasztikusan ízletes ételek, amelyek állíthatók elő a konyhában minden, még a kezdő szakács. Gordon mondja olvasók, hogyan kell kiválasztani a kések és edények, hogyan kell vágni a hagymát, és főzzük tészta. Általában azt javasoljuk, szívből.

„Főzés Tudomány és tápanyagfelszívódás art” Pellegrino Artusi

6 szakácskönyvek kezdőknek
„Főzés Tudomány és tápanyagfelszívódás art” Pellegrino Artusi

„Az én Olaszország” Jamie Oliver

6 szakácskönyvek kezdőknek
„Az én Olaszország” Jamie Oliver

„Pirogovedenie kezdőknek. 60. receptek, „Irina Chadeeva

6 szakácskönyvek kezdőknek
„Pirogovedenie kezdőknek. 60. receptek, „Irina Chadeeva

Nos, hogyan csinálod nélkül desszert! A kedvenc gasztronómiai kalauz a világon édességek - könyv Irina Chadeevoy „Pirogovedenie kezdőknek. 60 recepteket. " Ez az első alkalom vitte a kezemben, én ünnepélyesen megfogadtam főzni legalább egy torta egy héten és a mester remekműve évre. Biztos vagyok benne, hogy lesz egy vágy - ez túl szép és finom desszertek Irina kapott azonnal szeretné megismételni. Emellett Chadeeva osztja az olvasókkal az információ, hogy számos neves szakácsok nem is veszi figyelembe, azt mondják, mint az omlós tésztát eltér piskóta, mindenki tudja. A „Pirogovedenii” előállítási eljárása mindenféle tészta festett matematikai pontossággal. Így felfegyverkezve konyhai mérleg, és indítsa el a sütőt!

Kapcsolódó cikkek