16. fejezet

16. fejezet A vizelet és az állatok

Néhány kívánó lejáratni olyan gyógymód, azt mondják, hogy a helyreállítási - ez egy érdeme vak hit. Például néhány ellenfél homeopátia hívják ezt a módszert a „hit gyógyító”. Azonban, a homeopátia, hogy egy erős érv. A homeopátia kezeli az állatokat, amelyek természetüknél fogva nem képesek hinni a gyógyászatban. A homeopátiás irodalom esetekben az állatok százai gyógyulást.

A szkeptikusok azt mondják, hogy Urinotherapy kell kezeli a hitet. Ehhez én csak példákat. Nagyapám meglehetősen jól ismert állatorvos a 60-70-es években a múlt században. Ő volt egy szakértő a lovak és más háziállatok. Ő nagyon sikeresen alkalmazható a kezelés a vizelet, és még tehéntrágyán. Nem kell, hogy egy tehén, egy ló vagy egy kutya egy hónapig gyorsan a víz és a tehén vizeletben. Ő itatni az állatokat vizeletet a kürt. Magam kezelt állatokban. Ez is része volt egy hosszú és nehéz, és hogy úgy mondjam, humoros tulajdonságokkal működik. Emlékszem, egyszer alá, egy beteg tehén tetanusz éheztetett 120 napig. Azt dörzsölte a napi nyolc órát, a vizeletben a többi tehén. Azt itatni a beteg állat a saját vizelet (első volt sáros sárga és vastag, mint a mustár) és a vizelettel az egészséges tehenek, valamint egy egyszerű hideg vízzel. Az én „beteg” kopasz, vékony, de teljesen felépült a tetanusz és a szerzett súlya és a szépség, füvet eszik két hónap. Kezeltem ezzel a módszerrel, és a kutyákat. Az egyik módja annak, hogy a kutya inni vizelet (napi vizelet általában részeg örömmel): meg kell kötni egy kutyát, hogy egy fát, majd tegye a fejére a jet „élő víz”. Ha a vizelet lefolyik, a kutya nyalogatja azt.

Hatvan csirke bontott nincs tojás, bár jól táplált hetekig. Fele beteg csirkék, hozott egy éhség, és adott nekik inni csak vizet (nincs vizelet csirke). Már az első napon, találtam egy pár tojást. Aztán ültetett az éhezés és a többi csirke. Adjon egy hétig tartott. Tojás elbontották sok (250 tojás hetente azokat lebontották a kezelés után).

Kapcsolódó cikkek