Híres orosz és nemzetközi sportolók és a futók

Tej, melyek képességeiket becenevén „repülő Singha”, Indiában született a harmincas években. Ő lett híres, figyelembe első helyet a versenyben chetyrehsotmetrovom versenyek Nagy-Britanniában 1958-ban. Ő volt az első tagja a verseny, mint a rezidens a független indiai kormány, amely aranyérmet, és az egyetlen indiai férfi, aki aranyat nyert, mint egy sportoló. Továbbá, aki kétszer nyerte az aranyérmet az Ázsiai Játékokon. Kezdődött többször vett részt az olimpián, de nem sikerül, hogy a rekord odakint.

Sportoló, Kansas City, sok időt volt a bajnok az olimpiai játékok és a világversenyeken. Azt felállított egy rekordot egy száz méter - 9,79 másodperc. Maurice Greene a világbajnok a futam egy szobában 60 méter.

A natív Alabama, kilenc alkalommal bajnok az olimpiai játékok és a nyolcszoros világbajnok távolugrás és futás maradók. Kevesen eltérő Lewis sikerült nyerni négy egymást követő arany az olimpián különböző években. Ez háromszor kapta a legjobb atléta atlétika.

Híres orosz futók

Alexander egy lista a legismertebb orosz sportolók, köszönhetően a gyors futás. Hamarosan megnyerte a bajnokságot, Oroszország, futó száz métert 10,38 másodperc. Ezen kívül Brednev a bajnok a távon 60 méter beltérben.

Azonban mind meglepően ő diadalmasan befejezte a két faj, amely képes volt megkerülni más sportolók-kedvencek. Svetlana sikerült mindkét alkalommal, hogy jöjjön a győztes, ami a kezdetektől a célba. Miután egy szenzációs győzelme az olimpián Atlantában Mastrekova folytatta a siker és a jövőbeni versenyeken. Az ő kiváló képességek lehetővé tette, hogy egy dupla világcsúcstartó. olyan nyilvántartást vezet, még nem verték. Sajnos, a következő verseny Sydney sportoló nem tudott megnyilvánulni, mivel a sérülés. Miután befejezte a pályafutását a sport, a híres futó nem tétlenül, és használni a képességeit más területeken is. Most Svetlana Masterkova egy helyettese a moszkvai városi tanács, valamint burkolatok cím az irodában a Federation of Athletics.