7. fejezet dara és élvezze a kreativitás

• Azoknak, akik szeretik nézni a végén a könyv

• KEY - ez kevés tudományos csoda!

Nem bírom a versenyt. Az iskola kénytelen volt részt versenyeken. Bedugult sütemények, úgyhogy nem tette lehetővé számukra. Egy barátom a mérlegelés-edző megfordult, csapott a kezét a vállára: ez a mi emberünk azt mondja, jöjjön!

Kár ellenértékét. Kimegyek a birkózás mat, és nem tud lélegezni nehéz, megette a rohadt torta, hogyan kell harcolni? Felemelte a kezét, hogy én - a győztes mondta. Az ellenfél nem jött.

Hogyan lehet megszabadulni a verseny?

- Ez világos, de van egy millió oka lehet.

- Szóval még mindig nem értem, hogy jobban!

A fő előnye az alapvető technika nem annyira, hogy segítenek foglalkozó stressz, ez csak az üzlet része. A legfontosabb, hogy segítsen leküzdeni lelki akadályokat, ami azt jelenti - bővítjük lehetőségeket! Erre a célra van egy második, egy speciális része az eljárás, amely az edzés előtt csak felügyelete alatt a központ védelmet nyújt a stressz szakértők.

Leküzdésében pszichológiai korlátok

A hétköznapi életben, a felszabadulás tőlük a következő esetekben.

1. Vészhelyzetben vagy idegi sokk, amikor elmozdult az emberi kétség közte és a cél blokk disinhibited bizonytalanságot keltett a tanulás a korábbi sikertelen tapasztalatok és t. D.

2. Az élő példája gyakran segít leküzdeni a pszichológiai akadályt. Katonák, például futás, akadályok, a parancsnok megrendelések -, hogy a gáton! Egy átugrott a második, és ha - a harmadik! Rosszabb, mint mások, azt hiszem. Vagy például, láttam a sok különböző képeket a kiállítás, nézi, hogy a gondolat: „Wow! Kiderült, és így tud! És én nem lett volna képes! „És elkezdett rajzolni. Csillaggal akadály, hogy alakult az iskolában.

3. Pszichológiai akadályok gyakran eltávolítják állapotban kreatív inspirációt, vagy egy álom, segítségével az álmok.

4. Vegye ki a pszichológiai korlátok segít technikák KEY.

Azt mondod magadnak, például csak felhívni remekművek, vagy hangolva más a célja, és van feszültség, kétség lő egy bemelegítő technikák kapcsolóösszekötő az elme a testet. Azt mondod magadnak, például, hogy meg fog nyerni, vagy azt, hogy szükséges lenne végül, hogy indítsa el az idegen nyelv tanulására, vagy hogy itt az ideje, hogy őket -, és felébredek reggel a vágy, hogy tegyen valamit, hogy korábban nem volt sem ideje, sem energiája. Korábban azt mondtam magamnak, ugyanaz a dolog, de a szíve unalmas válasz: „Mi vagy te!” Most van egy kulcs a.

KEY önmagával - a kulcs a győzelemhez!

Ez egy egyszerű példa. De elolvastad a könyvet, és megérteni, mit ad!

Azoknak, akik szeretik nézni a végén a könyv

Csak előadás! Ez olyasmi, ami azonnal meghozta hatását! Azonnal be legalább egy alkalommal a legfontosabb az, hogy győződjön meg arról, hogy ezek a technikák Biocybernetics, és kinyitja a könyvet, és a várható új lehetőségeket.

A tapasztalat azt mutatja - csak előadás! Mert az új! Ez - működik!

Ez etetett minket régi szövetségek, régi tapasztalat.

Ahhoz, hogy nyit egy új maguknak, meg kell próbálni! Ügyeljen arra, hogy próbálja ki legalább egyszer a gombot! És egy új akarat.

KEY - ez kevés tudományos csoda!

Már olvastam ezt a könyvet? Azt hiszem, még mindig menjen vissza hozzá. Én nagyon elégedett lesz.