35 éves Michael Bashkatov lett apa a harmadik alkalommal

35 éves Michael Bashkatov lett apa a harmadik alkalommal

35 éves színész és KVNschik Bashkatov Michael lett apa a harmadik alkalommal. Michael Bashkatova felesége Catherine szült egy harmadik gyermek.

A legszebb dolog az ő személyes élete Bashkatov Michael azt mondta magát a Instagram.

Szerint Bashkatova felesége merészkedett szülni egy harmadik gyerek a saját, annak ellenére, hogy az első két fia a házaspár császármetszéssel világra.

„Nem számít, hány könyvet a győzelem az emberi szellem nem olvas, de sok a határtalan lehetőségek az ember filmet még nem nézett, nem, még a legragyogóbb munka, nem leszel hisz a csodákban, mint a legtöbb csoda történik a saját életében.

Minden kockázat és buktatók hagyja a beavatott. Nem tudtuk, vagy nem, és óvatosan, a magán, hangja jó és rossz lehetőségeket.

A végén, ez történt az ember született 4 óra lettem boldog apa és Katya él és jól van.

Büszke vagyok, drágám, és hagyja, hogy valaki megmondja, hogy a szülés nem egy nő, queen, akkor tudom, hogy mindent, amit tett, az elméd, a tested, a gondolatok, a hangulat, ezt lehetővé tette. Köszönöm, és csodálja „- mondtam Michael Bashkatov az Instagram.

Bashkatov Michael és felesége, Catherine teljesül, amikor játszott a csapat KVN „Maximum” a város Tomszk.

Esküvői Michael Bashkatova volt buja. Ünnepeltük az esküvő Tomszk. A vendégek voltak 130 ember, köztük az egész csapat, „Adj a fiatalok.” hét-rétegű esküvői torta állítjuk elő.

Bashkatov Michael és felesége, kivéve az újszülött baba, két fia van - hat év és négy éves Timothy Fjodor.

Játssz KVN Bashkatov Michael indult, mint egy csapat Tomszk Állami Egyetem „City Lights”. Ott találkozott Konstantin Malasaevym, aki meghívta őt, együtt KVN játékok, hogy részt vegyen a Tomszk Színház Miniatures „Bonifác”.

Jelenleg Michael Bashkatov filmekben és televíziós sorozat, televíziós műsorok, televíziós műsorok vezet.

Kapcsolódó cikkek