2 X c bokatörés subluxation láb kifelé

Pontosan ugyanazt a fordulópont, mint én. Túl kifelé. Az ugyanazon a lemezen, az azonos pin. Advance engedélyezett 6 hét után. Elkezdtem 5, ha jól emlékszem. 10 nap után a működés volt a kórházban, majd egy héttel ül otthon, akkor elment dolgozni a mankó. És én seb a padlón keresztül Moszkva. Gipsz eltávolítjuk 6 hét után, mint amilyennek lennie kellene. Majd 3 hét bottal jár, akkor egy hétig szörnyen bénán pálca nélkül.

Egy másik traumatológus nem tanácsolom. Te és mindez azt mondta, ahogy általában ajánlani. Kalcium ne vigyük túlzásba. Csak rendezi semmit a vesékben. Egyél egy magas színvonalú és változatos.
Egy gyors helyreállítási!

Nagyon köszönöm a válaszát. Csak én nem írtak elő a vakolat. És ez fáj az első néhány alkalommal rálép a lábát? Ha lefényképeztem? Én feldühödött mankók, élek a negyedik emeleten, lift nincs. Hány órát a munkahelyen? Ültem a klinikán 25,08 4,5 óra sorban, majd alig emelkedett haza. (Az autóm carry) Összesen 3-szor ki a házból, miután elhagyta a kórházat.

Fáj? Szörnyen fáj, csak hihetetlenül fájdalmas. Fáj nincs helye növekedés csontok és ízületek, ahol a láb csatlakozik a sípcsont. Az egyetlen dolog, ami segített - korcsolyázás palackok lábát a padlón. A láb addig melegítjük, és a közös szinte beteg, ha lépve.

Azt is élt a 4. emeleten kialakítva, hogy lovagolni a mozgólépcső és lépcsők a mankó. I ülésen a 6-7 órát, mivel A hivatalos szám még betegállományban. Leg gipszben ülve fel egy székre, mint ez megduzzadt alább. A munka már a darabot, és a többi a ház nem volt nyereséges.

Az otthon és a metró fél kilométerre a metró ugyanúgy működik. A busz várjon 20 percet, egy-stop nem volt racionális. Eleinte a mankót a keze véres hólyagok. Ezután a bőr durva. Észrevettem, hogy sok jó, segítőkész emberek Moszkvában. És az ajtó, hogy tartsák be, és egy hely, egy hátizsák és alsóbbrendű segített.
Képeket csak 3-szor a műtét után. És akkor egyszer ő ragaszkodott hozzá, mert napridumyval elképzelni, hogy attól, hogy elérje az ajtó van valami, amit megint eltolódott.

2 hónappal a műtét után, sétáltam bot nélkül és fél év az első alkalommal úgy döntött, hogy futni, még egy lemezt a lábát, és sántikálva rosszul. Egy évvel később a lemezt eltávolítjuk, és 2 hónap után, én focizni.

ejtőernyős
Azt akarom, hogy arról tanúskodnak, hogy neked a tekintetben. Ön - egy igazi harcos!

Tatiana-to
21 tart az Ön számára az állkapcsok és a jó szerencsét! A láb feltétlenül történik egyáltalán. Írja hogyan Ön esetében.

Kapcsolódó cikkek