10 Tippek és trükkök iphone iphone 7 és 7 plusz, amit nem tudom,

10 Tippek és trükkök iphone iphone 7 és 7 plusz, amit nem tudom,

Mi elkészítettük 10 leghasznosabb tippek a tulajdonosok az új iPhone és az iPhone 7 7 Plus, és meséljek néhány titkot, amely valószínűleg nem tudta.

1. Beállítás a „Home” gombot


Amint megtanultuk, „Home” gombot az iPhone 7 már nem nyomott ismerős utat számunkra. Az Apple úgy döntött, hogy felhagy a mechanikus gombok érintésre, amely érzékeli az érintés. Due Taptic Engine technológia, a felhasználók úgy érzik visszajelzést szimuláló megnyomásával.

10 Tippek és trükkök iphone iphone 7 és 7 plusz, amit nem tudom,

Kupertinovtsy lehetővé tette, hogy konfigurálja a tapintási válasz a szintet, akkor válassza ki a legmegfelelőbb az Ön számára. Nyissa meg a „Beállítások”, megy a „General”, majd a „Home Button” elemet a listából. Ott lesz látható három különböző szintű visszajelzést, próbálja ki mindegyiket, és válassza ki a legmegfelelőbb az Ön számára.

2. Fordítsa meg a billentyűzetet egy trackpad


Ez nem egy új funkció az iPhone 7 és 7 Plus, de ez lett sokkal kényelmesebb, köszönhetően a képességeit 3D Touch technológia. A szokásos módon, ha ujj Tapan szerint a hiba kijavítására, vagy jelölje meg, nem túl megbízható és pontos. Néha nehéz, hogy a kurzort pontosan a kívánt, és még azt is, hogy nem mindig könnyű, mert az ujját bezárja az ablakot.

10 Tippek és trükkök iphone iphone 7 és 7 plusz, amit nem tudom,

Van egy másik, jobb megoldás, amely akkor nem bánja. Egyszerűen kattintson a billentyűzet nehezebb aktiválja a lehetőségét 3D Touch, és akkor látni fogja, hogy a betűk vannak elrejtve. Így a billentyűzet alakítjuk trackpad, mint MacBook.

Glide egész felületén a billentyűzet ujjával, hogy a kurzort a képernyőn. Válassza ki a kívánt szót nyomja az ujját nehezebb, de ha azt szeretnénk, hogy a teljes mondat, majd meg kell nyomni kétszer.

3. Hogyan lehet kikapcsolni Rezgés


Az iPhone és az iPhone 7 7 alapértelmezett Plus rezgés működik sok rendszer alkalmazásai. Például, míg a tárcsázás, vagy az időpont kiválasztása a beállítani kívánt riasztást. Mint kiderült, sok felhasználó, ez bosszantó, és ha az egyiket, akkor lesz érdekelt, hogy tudja, hogyan kell kikapcsolni ezt a funkciót.

10 Tippek és trükkök iphone iphone 7 és 7 plusz, amit nem tudom,

4. Törölje az összes értesítést egyszerre


Értesítési központ iOS 10 sokkal könnyebb lett, de a tulajdonosok az iPhone és az iPhone 6S 7 megtapasztalhatja minden előnyét ezt a verziót az operációs rendszer. A régebbi változata iOS felhasználók kellett tisztítani naponta bejelentés egy időben, nyomja meg a „Clear” (X).

10 Tippek és trükkök iphone iphone 7 és 7 plusz, amit nem tudom,

De az Advent a 3D Touch technológiát az új eszközök iPhone 7 és iPhone 7 Plus eltávolítani az összes értesítéseket alkalmazások egy érintés. Ez az, amit mondtam részletesen. így a linkre.

5. Gyors váltás az alkalmazások között

10 Tippek és trükkök iphone iphone 7 és 7 plusz, amit nem tudom,

Akkor nyomja az ujját a bal szélén a képernyő körül a keret, hogy megnyitja a multitasking felület, ahol számos az összes futó programot. De ha egy ellop jobbra helyett, hogy tartsa az ujját, akkor nyissa meg az alkalmazást, amit futott előtt. (Ne feledje, hogy meg kell várni a választ 3D Touch, különben, akkor visszatérhet az előző oldalon).

6. Portré mód az iPhone 7 Plus

10 Tippek és trükkök iphone iphone 7 és 7 plusz, amit nem tudom,

Amikor az Apple fogja elérni a stabil és pontos működése ezt a funkciót, akkor kiad egy frissítést, amely növeli a fényképezőgép portré módban.

7. Unlock érintéssel

10 Tippek és trükkök iphone iphone 7 és 7 plusz, amit nem tudom,

Ehhez nyissa meg a „Beállítások” alkalmazást, és a „General”, majd a „hozzáférhetőség”. Keresse meg a menü „Home” lehetőség „megnyitása az ujját”, és aktiválni.

8. Kapcsolja ki a „Raising aktiválni”

10 Tippek és trükkök iphone iphone 7 és 7 plusz, amit nem tudom,

9. letiltása az új hatásokat az alkalmazás „Üzenetek”


Egy másik nagy újdonsága a legújabb verzióját iOS új hatások alkalmazása „üzenetek”, amelynek köszönhetően küldhet egy szép üzenetet a barátaidnak. De a jó hír az, hogy ha nem tetszik, akkor mindig kapcsolja ki őket. Az üzenetek nem kíséri a különböző hatások, például lehet pozitív hatással van az autonómia a mobil eszköz.

10 Tippek és trükkök iphone iphone 7 és 7 plusz, amit nem tudom,

Minden még mindig egyszerű: menj az „Általános” beállítások az iPhone, majd válassza ki a „Universal Access”, és lehetővé teszik a választás „Csökkentse a forgalmat.” Ez is hatással van a mozgás mennyiségének hatása más területeken a rendszer.

10. hivatkozások a Control Center


3D Touch technológiát kínál a felhasználó számára több iPhone praktikus hivatkozások a Control Center. Panel kapcsolókkal lehet emelni csúsztassa felfelé az alsó széle a kijelzőn. Mint korábban, hogy a felhasználók számára gyors hozzáférést biztosít a leggyakrabban használt funkciók, például egy zseblámpa, időmérő, számológép, és a kamera. De iOS 10 3D Touch technológiát hoz egy csomó kiegészítő funkciók.

10 Tippek és trükkök iphone iphone 7 és 7 plusz, amit nem tudom,

Például, akkor válassza ki a fényerősséget a zseblámpa a gomb lenyomásával az ő kicsit erősebb. Ha csak kattints a fényképezőgép ikonra, majd futtatása előtt azonnal kiválaszthatja a felvételi módot.

Kapcsolódó cikkek