10 tipp, hogy a lányok, hogyan kell nyerni a Man

10 tipp, hogy a lányok, hogyan kell nyerni a Man

Egy nő, ellentétben a többi

Meg kell nézni a csodálatos ...

Mindig. Ez nem feltétlenül egy fényes make-up, hogy - tisztaság. Régóta ismert, hogy minden szabályt - tiszta haj, a köröm és a tiszta illeszkedő ruhákon. Ne felejtsük el, hogy kényeztesse magát egy szép drága lepedő, akkor azonnal észre a megnövekedett önbecsülés és a szexualitás.

Ne jöjjön az első embernek, és ne indítsunk el egy beszélgetést

Van rengeteg fegyver, amely akkor nyomja meg ezt a szép. Bágyadt szemét, őszinte, álmodozó mosoly, teljes bizalommal ellenállhatatlan nem hagyom felügyelet nélkül. Látni fogja, - ha az ember bízik (? És mi valójában szükség van ilyen), mindig maga fogja vezetni a beszélgetést.

Ne írjon, vagy hívjon az első

Ne ezt a hibát. Meg kell elfoglalt. Tegyük fel, hogy siet, sietve búcsút első, „All I-ig tartott, amíg van egy határidő / várakozási barátnőd / anya megígérte!”. Ebben a szabály, úgy vélem, a szentségben, és tartsák be még, hogy egy kapcsolatban több mint két éve. Mert ez az, ahol azt kell gondolnia vagyok, mint én vagyok, és mire vagyok elfoglalva. Úgy működik, határozottan!

Nem kell, hogy próbálja megmutatni mindenkinek, hogy van ez

Ne veszítse el a barátaidnak, mert a megszállottság férfi

Sok lány megy hanyatt-homlok a kapcsolat, és csak megáll látta a barátait. Ne feledje, hogy az elején a kapcsolatot, ő találkoztunk a cég vagy hallott vicces történetek velük kapcsolatban. Ő szeret téged - egy barátságos, vidám. És akkor most fixated, és várja, hogy az este, azt szeretnénk, minden alkalommal, hogy vele legyen. Ez normális az elején a kapcsolatot. De el fog tartani egy-két év, és néha akkor szeretnénk pihenni egymástól, és most már senki sem menni, és ő viszont alig vesztett egykori barátok. Ennek eredményeként - ő és a barátai játszottak a set-top box, amíg tartod csengő neki, és nem képviselik a legjobb fényben.

Ne pazarolja az idejét

Nem szabad pazarolni az élet azoknak, akik nem érdemlik meg. Úgy házas, drogfüggők és azok, akik változtatni. Nem valószínű, hogy egy ilyen kapcsolat vezet a happy end. Nem tagadom, hogy ez lehetséges, de érdemes az idegeket és a könnyek? Jobbat érdemelsz, és nem állni, hogy a megaláztatást.

Ne rohanjon, hogy csatlakozzon vele való bensőséges kapcsolat

Hidd el, ha tényleg érdekel, ő boldog volt, hogy kikotyog veled reggelig. Igen, csak beszélgetni. Szándékai komolyak, és azt hiszi, hogy még mindig előttünk.

Nem felelnek meg az ember végtelenül ről

Az idő és a fiatalok nem végtelen. Most már - ez a beruházás a jövőben. Vesztegeti idejét, aki nem látja a jövőt, akkor megfosztják magukat attól a lehetőségtől, hogy valóban boldog.

„Tovább!”

Ha egy személy kezeli, akkor rossz, nem értékelik, és elutasította - meg kell befejezni a kapcsolatot. A szerelmes férfi nem viselkedik így valaha. Talán, ez megakadályozza, hogy a tartalék. De te is szereted magad, hogy szenved, mint, hogy igaz?

Kapcsolódó cikkek