10 éves, a csoport gyökerei „hiánya népszerűsége nem kell panaszkodni”

Hi srácok! Idén 10 éves a csoport. Ne zagudet folyik az egész Moszkva?

Lesha Kabanov: Hi. Megy, de minden attól függ, a vezetőnk, Igor Matvienko. Azt hiszem, ez lesz a koncert, minden csapat solyanochka minden résztvevő egészére.

Azt mondják, hogy a fiú banda sokáig nem léteznek. A világon a show business elég példát bomlás. Mondd, mi az a „vár” a csoportban?

Dima Pakulichev: Mi határozottan hajlott, és megtartja a föld alatt. Elfogadom, hogy nem minden művész így van! Minden az ügyet a címben. Mi Gyökerek! (Smiles)

Ez azt jelenti, hogy nincsenek titkok? Ön termelő projektek, és ennyi.

Lesha Kabanov történt egy csomó, a készítmény a zenekar változott, amint tudja az egész 10 év. Véleményem szerint „erőd” a csoport először látható az embereknek tetszett a dal. Ha a számok jók, akkor a csoport éljen.

A korábbi tagok tartják a kapcsolatot? Elhagyták konfliktus nélkül?

Lesha Kabanov: Ami támogatás. Elmúltak már azok az emberek egyáltalán nem konfliktus és a vér. 7 év után a szerződés aláírása véget ért, és tele voltak, hogy rögtön a csoport.

Ön egyetért azzal, hogy a csoport nem olyan népszerű, mint régen? Talán az az oka, hogy a csoport elhagyta a pasa és Alexander Artemev Astashenok?

Lesha Kabanov: Sok rajongó is írj nekem: „Szeretjük a régi része ...”. De mit lehet tenni. Ehelyett elment srácok nagyon jól éreztük magunkat énekese, Dima. Azt nem csökkent a népszerűsége nem érezte elhagyása után a fiúk. A visszaesés, de még mielőtt a fiúk elhagyta a zenekart. Alapvetően semmi sem változott. Koncertek hívnak minket, és a rajongók szívesen lát minket. Az első alkalommal azt tapasztaltam, valahogy furcsa jogszabály három. De meg lehet szokni mindent.

Dima Pakulichev: Ami népszerűsége az országban, vannak olyan csoportok, amelyek eredményeként több ezer évvel ezelőtt, három dal, és még mindig őket lovagolni egy ország aktus. A gyökerek nem egy közülük.

Lesha Kabanov: Igen! Például éjszaka telt -a-egy ... la-la ... (nevet)

Dima Pakulichev: Lesh, ne hívja ezeket a csoportokat. Mindenesetre, már ezek a dalok nem egy vagy három, és még sok más. A hiányzó népszerűsége, azt nem lehet panaszkodni. Nem állt meg, az írás új dalokat, és ezek népszerűek az emberek.

Az interneten, rábukkantam egy kérdést, és én kezdett érdeklődni a választ. Igaz, hogy Igor Matvienko nem tudja, mit kell tenni egy csoport Roots?

Lesha Kabanov: Ha Dima jött Pakulichev a gyártó úgy gondolják, hogy köze van a csoport szempontjából, mi van benne megváltoztatni. Forgattunk egy TV-csatornák, valamint Igor mondott a mondat: „Nem tudom, mit kell csinálni egy csoportja gyökereit.” És akkor - egy kifejezés a szövegkörnyezetből és felrobbantották az interneten. (Nevet).

Akkor mondd meg, mi a pluszok és mínuszok a gyártó a projekt?

Dima Pakulichev: A hátránya az, hogy Sasha Bernikov dugóba, míg a lovaglás ezen interjú (nevet). A plusz. Lesh milyen előnyei?

Lesha Kabanov: Plus, persze, hogy mi jön az előkészített aljzatra: már egy termelési központja, köszönhetően a TV és a sajtó. Nem kell, hogy megpróbál mindent megtenni magunkat. Ez az egyik nagy, kövér plusz.

Miért nem akarja elhagyni most egy csoport, és nem szólókarrierje?

Lesha Kabanov: Én nem hátráltatja az a tény, hogy tagja vagyok a csoport, és még segít. Szeretem a színpadon a fiúk, és keresni, ez a pénz túl sok. Ami a dalt készített, én személy elhelyezhet szinte minden minden héten egy új dalt az interneten. És tudom, hogy Dima és nem ugyanaz a dolog. Ezért mind a kreativitás, nem állt meg.

Mi alapján leginkább akkor jár most?

Lesha Kabanov: Ebben a hónapban Elrohantam számos városban, ez a „Days of városban.” Beszédében a nagyobb helyszíneken. Stadionok Stas Mihajlov és Diva, nem gyűjtünk ...

Dima Pakulichev: Csak eszembe jutott, hogy hogyan játszott Naryan-március Borzasztó hideg, így voltunk zárva egy üdülőtelepen, egy nyilatkozatot sugárzott a külső képernyőn a városban, ahol az emberek szegények, fagyasztás -20 holodina.

Térjünk vissza a kellemes, 10 év, hogy mennyi ideig lehet az úgynevezett „arany”? Lesh egy kérdésem.

Lesha Kabanov: Ez az az idő, amikor eljött Dima Pakulichev! (Derültség.) Dima már volt a rajongók, és kihúzta őket egy csoport ... De komolyan, nekem, az „arany idő”, amikor mi voltunk turné az ország Star Factory. Ebben a munkában, azt mondhatjuk, fillérekért, de nem törik le róla. Ez volt izgalom.

Srácok, akkor írj a szavakat a dal?

Dima Pakulichev: Próbáltam írni, de hogy őszinte legyek, azt hiszem, hogy a verseim nem érik el a megfelelő szintet. Nem hozzám múzsája.

Lesha Kabanov írtam verseket sokáig, 16-17 év, és el kell ismernem, nem felel meg a Puskin. (Nevet)

Mi akkor látható a kreatív impulzus?

Lesha Kabanov írok zenét. A zene számomra sokkal fontosabb, mint a szavak. Tudok hallgatni tízszer ugyanazt a dalt, de nem hallotta a szavakat is. És aki hallgatja a zenét, és csak a megfelelő szöveget, hogy ragaszkodnak.

Azon kívül, hogy egy csoport, van valami több osztálya üzlet?

Lesha Kabanov: a legfejlettebb hárman ebben a tekintetben Sasha Bernikov. Mindig valami megnyitja: az étterem, a karaoke klubban. És ő lesz az arca egy új kaszinó Minszkben hamarosan. És mi magunk ... Én mindig ezzel a művek és a barátnője.

Tudom, hogy a társa az életben semmi köze show business. Hiszel csillag házasságok, és hogyan kell kezelni az ilyen szakszervezetek?

Dima Pakulichev: Hadd emlékezni, aki megvan ... Angelica Varum és Leonid Agutin - tökéletes egysége! Ők még hasonló megjelenésű. Alla Pugacsova és Maxim Galkin - egy ilyen csodálatos pár ...

Lesha Kabanov: ... Hogy őszinte legyek, nem vagyok híve a csillagok egyesületek. Általában, ez az egész egy rendezett. Ambiciózus ember nem kijönni egymással. De, persze, vannak kivételek. Például a fabrikantka Sasha Savelyev boldog a házasságom.

Dima Pakulichev: A család jobb, hogy válasszon egy feleség, aki nem csatlakozik a világ a show business. Szóval csak megfogta a lány egy másik városban, és hozott Moszkvába. Ő nem romlott, ez egy teljesen más háttérrel, és hasonlók, tudod, mire gondolok ...

Gyakran bulikon, összejövetelek, társadalmi események?

Dima Pakulichev: Nem gyakori, hogy a család még mindig.

Lesha Kabanov: Sokszor! Nem feleség, gyermek nélkül. De a felesége hamarosan megjelenik. Te csak ne mondd el neki ezt, majd hirtelen boldog idő előtt. (Smile)

Megosztása érdekes történeteket társított ventilátor feltétel nélküli szeretet, hogy egy csoport Gyökerek és neked különösen.

Lesha Kabanov: Mindig emlékezni egy történet, amikor nem egészen megfelelő, hogy a rajongók ... Egy nap a beszéd után (régen volt) odajött hozzám, és megkérdezte egy rajongó, hogy megcsókolja. Nem voltam ellene, mondjuk, „Gyerünk!”. Aztán veszi az arcomat, és elkezdi harapni az ajkak! Talán ez volt az eredetileg tervezettnél szívva, de van valami nem működik. Ez elég veszélyes! Ha nem a biztonság, nem ismert, mi lenne támadás alatt értem ... (nevet).

Utolsó kérdés. Úgy gondolja magát a csillagok?

Dima Pakulichev: Inkább művészek.

Lesha Kabanov: Amikor turnézott Csillag Factory - voltunk a csillagok. Amikor mennek a hatalmas stadionokban. Most részt veszünk a kedvenc üzlet. Ugyanakkor, mi továbbra is a jól ismert személyiségek. És a csillagok maguk nem hisszük.

Kapcsolódó cikkek