6. Nagy hibát készül az esküvőre - felhasználói likeyou rekord (id1361083) Közösségi

Talán. De most egy ritka pár nem csak fényképezett. Kínálat meghaladja a keresletet. Tól meglehetősen középszerű fotósok a szakemberek.
Ennek megfelelően a szerelmi történet, mint egy kötelező attribútum „az esküvő előtt” - gyakran nem több, mint egy jövedelmező üzlet. És ha a pár már évfordulóján kezdenek gondolkodni a józan fejjel, gondolkodás - úgy nem kell lövés, vagy nem, az esküvő előtt, mindenki fújja a tetőt és egy banner végzett a „szükséges”. És miért nem, és nem tudom. És a lencse munkások boldogan belemerül e.
Tudod, mit mondanak? A fotós kell egy pszichológus. Egy jó fotós az első alkalom lesz, hogy pihenjen egy pár teljesen fából készült ritka. Ha ő képes tisztán, szépen, feltűnés nélkül elmagyarázni, hogy mit akar -, hogy nem lesz gond. Láttam sok fotós, aki ugrált a lovászok és a menyasszony és tehénbőgés valamit, és a pár nem érti meg őket. És fotósok szilárdan hitte, hogy a menyasszony és a vőlegény magukat kell érteni, hogyan tegye a kezét, és visszafordult.
Én nem beszélek reportazhke, van néha egy ón lemez jön létre.

A második pont, ne nekem személy szerint, és hogyan volt, és akiknek a lelkiismerete, vagy a cselekmény. Azt már feledésbe merült. Nem kell betöltheti az döntőbíró és nyilvánosságra hozni, kinek van igaza, és aki rossz. Különösen azért, mert kiderült később, hogy a fotós ült munka nélkül minden nyáron. Ez mond sokat.
Mindig én leszek a menyasszony oldalán, és megóvja őket a középszerű fotósok és bőrkiütés intézkedéseket. Valójában, a hívás, hogy azok nem siet, és nem hagyjuk magunkat, mint voltunk gyorsak idejüket.

Ugyanakkor szeretném befejezni a vitát az összes „objektív” esetekben, mivel a kép és kép - noha részben az esküvő, de csak „egy része”, nem ez a fő és a legfontosabb, hogy milyen sok fotós nem lenne kívánatos. az én post tárgyalja nem csak őket.

6. Nagy hibát készül az esküvőre - felhasználói likeyou rekord (id1361083) Közösségi

Nem, semmit nem tak..eto én a fotós szinte 10year tapasztalat beszél. Írok magamnak, ami gyakran segít menyasszony, nyugtató, magyarázza a tételeket, hogy a bejegyzett itt. Főként ne aggódj, mert férjhez megy.

Nem vagyunk egy ilyen kis dolog, de gyakran csak a fotókat fog okozni a hullám érzelmek. Nos, még a ruha, ha be van jelölve a dushoy-))))))))))

6. Nagy hibát készül az esküvőre - felhasználói likeyou rekord (id1361083) Közösségi

1. bekezdés: Én nem beszélek, hogy az a fotós, mint egy pszichológus. Beszéltem a nyugalom és a bizalom a kép elkészítése előtt a menyasszony az esküvő napján. Ezek különböző dolog.

2. bekezdés: Elnézést, hogy kicsit megérinteni személyesen. De az a tény, hogy a fotós ült munka nélkül minden nyáron, nem érinti a témát. És arról, hogy mit nem mondja. Ha azt hitted, ő hiányzik a tehetség, hogy miért írta alá a szerződést, és adott egy előre? By the way, hogy mások nem is, nem túl jó.

minden jól megírt, az esküvőn, volt 4 barátnő minden megvolt a feladat, hogy el kell végeznie.

A pénz, hogy meg kell fizetni a munka, amit megosztott férjével, néhány borítékot is adott a barátai, MC egyértelmű, hogy kinek adnak.

Mindent átgondolt az utolsó részletig, és percenként, és azon a napon az esküvő, én még nem gondoltam a szervezet és a szórakozás és világosan érthető, hogy ha valami elromlik, akkor nem fog változni, és nekem ez nem valószínű, hogy függő.

Az esküvő után, biztos vagyok benne, hogy szignifikáns zátonyok, például egy busz, de ez volt akkor, és számomra ez volt minden tökéletes esküvő napján