327 Elm hobdrive

A youtube-on van egy részletes áttekintést a munkájában adapter:

Ez a munka az Android készülékek.
De én egyre mélyebbre és csatlakoztatta a hozzárendelt GID helyett a navigátor. Ez segített egy nagyszerű program Hobdrayv. (Nagyon nehéz megtalálni a jó szoftver WinCE platform) több mint elégedett) a minap keres kiadó felülvizsgálat, hogyan működik mindez nekem ...)

Ez a vizsgálat, sajnálom a megfelelő minőségű, csak ebben az esetben én kezdő. Főbb megpróbálta megmutatni.

Általában a telepítést algoritmus:

- beállítja az adaptert a Super Car, a piros LED világít, az azt jelenti, feszültség)
- Letöltés le. sayteHobdrayv.rf HobDrive szabad változat WinCE.
- Ha szükséges, telepítse NET Framework Navigator 3.xx Compact (Swing változata, amely nem igényel a normál telepítést, azaz a hordozható változat, mentse a memóriakártyára, és ugyanabban a mappában hobdrive leeresztve program vagy bármely más program, amely előírja NET Framework Kompakt 3.xx)
- Ezután kapcsolja be a Bluetooth a böngészőben
- Már hobdrive program a Connection beállításokat, ha kiválasztja a com portot kiválasztani a OBDII port, ott a PIN kódot blue tooth, az alapértelmezett 1234.
- A megfelelően végzett, nagyon skonnektitsya program milyen jelzi a villogó fények a sárga és a zöld fény
- Minden további, ha minden jól végzik-e, akkor kapcsolódik maga a későbbi elindul.
- Vége.
Ha valami nem világos, akkor a weboldalról lehet letölteni a részletes útmutatót, amely valószínűleg válaszolni minden kérdésre.
A program nagyon érdekes, és ami a legfontosabb, hogy tényleg működik, és később vásárolni engedélyt) TIPP!

Kibocsátási ár: 350 ₽