63 értékelés alapján az ág 1. számú Moszkva, Kosino-Ukhtomsky, rudnovka utca 8

Megérkezett a recepción, hogy Meshcheriakova találtuk, hogy a gyógymód cukorbetegség most írja terapeuta alig rögzítve, és hogy. A recepción megtanulta, hogy nézem, hallgat, intézkedés nyomás, senki nem fog, azt mondják, most már (beteg) kapott csak 10 perc és ez idő alatt, az orvos fizikailag nem képes írni a 6 receptek (2 cukorbetegség, és a 4. a nyomás) , éget a neurológus, kiírja irányban a vér és újra én már elavult kezelés! Egyed! Ébredj fel! Ugye ez sokáig a recepción. további ›

Én 67 éves. Azt tiltva a 2. csoport elviselt két szív műtétek, alig kiütötte (egy doboz csokoládét, és ez neki nagyon minimális) kártyát a kapitányságon Samson kardiológus Nazarova! Jött a megadott időpontban a szelvényt, de jött két lovas (KAV. Megjelenés), a Nazarova került a sor, anélkül kuponok egyesével. Próbáltam tiltakozni mézet. testvér, ami azt okozta, hogy maga Nazarov kijött és azt mondta, hogy nem fogadja el nekem, ha továbbra is neheztel! viszont a szomszéd azt mondta, hogy. további ›

Minden véleménye a klinikán az elmúlt 2 évben eltávolítjuk, cserélje ki az értékelés más években. Ha a = a cenzor csinálja, akkor biztosan nem érti, hogy csak egyszer, de a látogatók, akik elégedetlenek a munkájával a klinika teljes terület ÚJ Kosin.

Kedves és tisztelt címeket. orvos klinika №78! A szörnyű szolgáltatás és hosszú sorokat, amit hallott! De mondd, kérlek, ha nem szégyelli az állam a WC a földszinten a betegeket! WC fedő nélkül, lefolyó rendszer látható és meg kell húzni az úszó ez-is, csak „fu”. Kézmosás egy hatalmas darab szappant! És nincs WC-papír és papírtörlő! Ez Moszkva. Biztos vagyok benne, hogy fordítanak megfelelő forrásokat. Szóval, én fotózni. további ›

Megérkezett a recepción, hogy Meshcheriakova találtuk, hogy a gyógymód cukorbetegség most írja terapeuta alig rögzítve, és hogy. A recepción megtanulta, hogy nézem, hallgat, intézkedés nyomás, senki nem fog, azt mondják, most már (beteg) kapott csak 10 perc és ez idő alatt, az orvos fizikailag nem képes írni a 6 receptek (2 cukorbetegség, és a 4. a nyomás) , éget a neurológus, kiírja irányban a vér és újra én már elavult kezelés! Egyed! Ébredj fel! Ugye ez sokáig a recepción. további ›

Az elmúlt években sokat változott a klinikán. Nagyon hasznos poszt az interneten, egy negatív, nem kerülnek rögzítésre az orvos, amelyhez kapcsolódik. Tudod kap egy utalványt a terminál, de nem minden az orvosok tartják be a határidőt. 3 hónap töltött a klinikán (újra kiadta rokkantsági csoportban, tehát, hogy minden tapasztalt a „bőr”). Orvosok helyett szeretnének ez, hogy tesz minden a megszabott időben nem valós, csak egy orvos (hangyák). Az expozíció az emberben. további ›

Én 67 éves. Azt tiltva a 2. csoport elviselt két szív műtétek, alig kiütötte (egy doboz csokoládét, és ez neki nagyon minimális) kártyát a kapitányságon Samson kardiológus Nazarova! Jött a megadott időpontban a szelvényt, de jött két lovas (KAV. Megjelenés), a Nazarova került a sor, anélkül kuponok egyesével. Próbáltam tiltakozni mézet. testvér, ami azt okozta, hogy maga Nazarov kijött és azt mondta, hogy nem fogadja el nekem, ha továbbra is neheztel! viszont a szomszéd azt mondta, hogy. további ›

Minden véleménye a klinikán az elmúlt 2 évben eltávolítjuk, cserélje ki az értékelés más években. Ha a = a cenzor csinálja, akkor biztosan nem érti, hogy csak egyszer, de a látogatók, akik elégedetlenek a munkájával a klinika teljes terület ÚJ Kosin.

Kedves és tisztelt címeket. orvos klinika №78! A szörnyű szolgáltatás és hosszú sorokat, amit hallott! De mondd, kérlek, ha nem szégyelli az állam a WC a földszinten a betegeket! WC fedő nélkül, lefolyó rendszer látható és meg kell húzni az úszó ez-is, csak „fu”. Kézmosás egy hatalmas darab szappant! És nincs WC-papír és papírtörlő! Ez Moszkva. Biztos vagyok benne, hogy fordítanak megfelelő forrásokat. Szóval, én fotózni. további ›

Orvos Zverev AA és ápoló Anastasia - a személyzet nagyon pozitív, de viszont őket az iroda nagy, de a vétel nagyon hozzáértő orvos írja le a betegség, és milyen következményei lehetnek, ha figyelmen kívül hagyja a kezelés az orvos soha nem volt durvaság és nekünk, beteg emberek, a fogékonyság nagyon fontos, köszönöm nekik szépen a türelmet és a megértést a betegségek, a megfelelő kezelést.

Bantyukova TA tisztelettudó és figyelmes, hogy az emberek, szakmailag és helyesen diagnosztizálja és felírni kezelést. Remélem, késik sokáig a klinikán, és nem okozott csalódást. Sajnos, durvaság és szakszerűtlen - hóbort orvosok az egészségügyi létesítmény.

Szeretem a szolgáltatás a klinikán. Én regisztrált a szemész, kiemeltünk egy nap, ami nagyon kellemes. Most át orvosi vizsgálaton időseknek. Kupon kapott az új terminál. Minden orvos barátságos, a helyi orvos Petrenko küldött összes esemény és mindent elmagyarázott érhető el a kérdést.

Ez Tatiana. Kedves Rezo, annyira hiú. Anyám és én éltem egy másik megyében (UAB), van valami összehasonlítani. Hátrányai vannak, persze, lehet, hogy szerencsénk volt, az orvos. De egy jó pár írást, tekintik köteles. És én csak elvette, és írt egy jó felülvizsgálatát. És akkor rájöttem, nem volt kellemes. És miért?

És szeretnék egy pár szót a helyzetet mondani. Volt, hogy adja át az amerikai és adja át a neurológus és Laura. Az ultrahang, majd rögzíteni a hívást, és azt mondták, hogy vegye fel kártyát, és azonnal áthalad adott orvosok. Ők ott a továbbiakban az „különleges” lehet élén. vegye. Egy anya jött - nem volt gyógyszer a gyógyszertárban. A másik része a gyógyszertár találtak, majd a többiek jöttek és hívták, és azt mondta, hogy vegye őket. Az a benyomás, hogy minden nem is olyan rossz.

Hívtam 4/4/11 dolgozni egy éles fájdalom a registry fogászati ​​taxit. Elmagyaráztam a helyzetet - nővér gyűjt és gyorsan nekünk, anélkül, hogy sorban, nincs felvétel, nincs kuponok, mindent meg fog tenni, és mi segítünk. (Ahhoz, hogy elmondhatjuk, minden kellett ülni, de a sorban, egy kicsit, és vett egy orvos:.! Ayrapetova YG, mint a beteg, mint én: egy éles fájdalom, így mindannyian egyenlő feltételek mellett), az orvos mindent megtett nagyon, nagyon jó barátom azt mondta (Kozhukhovo él a faluban. Következő ›

Kapcsolódó cikkek