6 csillag, ami növelte az ajkak - felmérések - területén szépség

A csillagok csinálja - használja a szolgáltatást a plasztikai sebészek és kozmetikusok, de sok hiányzik a szellem bevallani teljesen normális lépés.

6 csillag, ami növelte az ajkak - felmérések - területén szépség

Persze, lehet kapni egy csomó oktatók (aki, mint kiderült, nem működik!), Rúzsok és ajak balzsamok elérni térfogat Angelina Jolie. De mindez csak átmeneti: itt rúzs éjjel, és másnap, hogy ismételje meg újra. Van is egy lehetőség a tartós smink, ha kozmetikus teszi a szájban több lenyűgöző miatt a megfelelő áramkört. De ez egy nagyon kényes kérdés: túl sok példát az interneten, amikor a mester megcsonkítja ajkak, így rendkívül feszült.

Nulla, sokan azért jöttek, hogy hibás döntés, hogy növelje az ajkak segítségével a plasztikai sebészet. Az első alkalommal, felháborítóan felfújt ajkak tűnt vicces, de ez a tendencia gyorsan kiment a divat és a szépség, bemerészkedett egy hasonló, nagyon hamar megbánta. Az implantátumok, amelyek helyezünk a száját, fájdalmasan és nagy nehezen kivont. Az egyik áldozat egy ilyen állapotban lesz televíziós műsorvezető Mása Malinovskaya. Csillagok így jelentősen megnövekedett a száj, a felső ajak van hajlítva természetellenesen. Celebrity mulatott mindenki az ő műanyag sokáig, míg végül visszatért a száját, hogy az ismerős arc, szivattyús szilikon.

6 csillag, ami növelte az ajkak - felmérések - területén szépség

Egyéb töltőanyagok esetében ajakvastagítás. nem kell ilyen hosszú hatású (6-12 hónap), de maguk fokozatosan eloszlatni anélkül kellemetlenséget. Annak érdekében, hogy még ha a manipuláció kozmetológus nem tetszik, nem kell sok ideges - előbb-utóbb elhagyja töltőanyagot és ajak visszatérés az előző formában. És mégis mindig szem előtt józan mérlegelés. Még segítségével töltőanyagok lehetnek olyan nehéz pumpálni a száját, ő fog hasonlítani a gombócot.

Ehhez szükség lehet egy injekció ajkán? Először is, akik elégedetlenek a vékony ajkak és az álmok, hogy azok jobban láthatóvá. Másrészt azok, akik a kor az ajkak elvesztették mennyisége és egykori szépségét. Hollywoodban, egy ilyen injekció egyetért fele hírességek. Azonban valaki teszi titokban mindenki, és valaki a bátorságot, hogy bevallja, hogy az út, hogy a kozmetikus.

6 csillag, ami növelte az ajkak - felmérések - területén szépség

Kylie Jenner

Tulisa

Brit énekesnő görög gyökerek szeret frank egy interjú során. Ő többször mesélt a nehéz gyermekkor alkohol, a kábítószer és a rossz fiúk, és egy évvel ezelőtt, bevallotta, hogy az ajka - az eredmény a rendszeres kirándulásokat a kozmetikus. „Szeretem az ajkam, boldoggá tesz. De én soha nem csináltam műanyag, vagyis soha nem feküdt a sebész kése. Tettem töltőanyag injekciót az arcát és a száját.” - mondta a 27 éves sztár a brit tévéműsor Jonathan Ross.

6 csillag, ami növelte az ajkak - felmérések - területén szépség

Sarah Harding

A 33 éves Sarah Harding úgy döntött, hogy az ő korában bizonyos kötelezettségeket ír elő, és igénybe injekciók nézni állapotú. Az eredmény azonban az énekes valahogy maradt elégedetlen, és most, a saját szavaival, nem fog újra meg újra. „Úgy döntöttem, hogy végezzen egy kísérletet, és úgy döntött, hogy egy lövés a töltőanyag a száját. De ez nem fog megtörténni újra, és én nem javasoljuk senkinek ezt.” - vallotta híresség Mesés magazin. Nézzük a látható ráncok a homlokon híresség akar nyújtani egy próbát és töltőanyagok ebben a zónában. Talán ez alkalommal megy beszélni?

6 csillag, ami növelte az ajkak - felmérések - területén szépség

Sharon Osbourne

62 éves Sharon is megjegyezte, hogy töltőanyag injekciót nem tetszett neki. Az ő szépsége átváltoztatás televíziós műsorvezető és felesége, a híres rocker Ozzy Osbourne írt könyv „Extrém sportok, vagy önéletrajzom.” „Mit is nem kihúzva, vagy törölték, vagy rejtett, sem emelkedett, de elegem van :. Nincs további kozmetikai eljárások.” Azonban figyeljük, hogy mennyire jól megőrizte a csillag, lehet kételkedni a valóságnak az ő nyilatkozatai - valahogy nem tudom elhinni, Sharon soha elhagyni a kampány szépségszalonok.

6 csillag, ami növelte az ajkak - felmérések - területén szépség

Kris Jenner

6 csillag, ami növelte az ajkak - felmérések - területén szépség

Kourtney Kardashian

Lánya Chris - Courtney - folytatta az anyja nyomában, és nem elrejteni a rajongók. Ő bátran kijelentette, hogy nem mellnagyobbítás műtét születés után (ez növelte a mell, a második, a harmadik dimenzió) és a töltőanyag tett egy lövés a szájban. Nos, akkor valahogy kapcsolódnak TV csillag megjelenését, de nem dicsérni őt az őszinteség!

6 csillag, ami növelte az ajkak - felmérések - területén szépség

Egyszer volt egy divat ajakvastagítás, én tényleg ki akartam próbálni. De néztem sikertelen kísérletek, úgy döntöttem, hogy változatlanul hagyása. Van egy nagyon harmonikus beavatkozás nem egy profi nem is látni. De van egy nagyon csúnya szája.

Kapcsolódó cikkek