26 értékelés Iris Congress Hotel Moszkva, Dmitrov, 10 Korovinskoye autópályán

barátságos személyzet. Amint megérkeztünk, már kibocsátott dokumentumok segített rendezni, mind azt mondta. Nem kérdés maradt megválaszolatlanul, minden nap mosolyogva üdvözölt minket.

És a férjem és a barátok ünnepelte az új évet az Iris Hotel. Szeretném megköszönni a szálloda személyzete tökéletesen szervezett ünneplés! Magam dolgoznak az étteremben üzleti, így tudom, hogy milyen nehéz megszervezni az esti, a pincérek és a csapos megbirkózni az áramlás az emberek. Volt egy nagy idő, köszönöm :)

Jó napot kívánok. Szeretném megosztani a benyomásait egy hétvége a Iris Congress Hotel néhány nappal ezelőtt! A szálloda lenyűgöző, és kellemesen meglepett a kifinomult stílus, a tisztaság, a szépség és a finom ételeket! Udvarias személyzet, a szoba nagyon szép, tiszta, erkéllyel, minibárral szerzett) szerette a puha ágynemű és a levegő takaró. A szobában minden megfelelően működött (klíma, nagy TV)! Sajnos nem volt ideje, hogy használja a fitness center szolgáltatásokat nyújt, de biztos vagyok benne, toezh minden kiváló. további ›

Friends! Sietek megköszönni minden munkatársának egy emlékezetes és kellemes benyomást tartózkodás után az Iris! Nagyon elégedett a fiatal férfi egy kék öltönyt bejáratánál-felajánlott szakmai segítséget és azt mondta a nehéz bőröndöt (volt egy csomó nyomtatott termékek és kiállítás minták) nyilvántartásba vétele előtt. Az emberek az elején, de a lány, Anna rám mosolygott, azt mondta vzglyadom- nagyon kedves volt. Ez teremtett engem azonnal a jó hangulat. Regisztráció mész gyorsan, a számok jók, de az ételt. további ›

Örömmel fogadtuk el Önhöz. Köszönjük, hogy a személyzet figyelmessége, barát. Nagyon gyorsan, minden megoldódik - és ez tetszik. Köszönet a személyzet a szolgáltatás minősége, az élelmiszerek minőségét. Különösen a barátságos hozzáállást Remélem, hogy a vendégek. Nagyon köszönjük a türelmet és a lányok szervizelésre. 4-szer az elveszett kulcsot. Nagyobb védelmet Alexander és Péter, a bejáratnál nem látta - jó, barátságos, figyelmes. Hotel kezdődik velük. Milyen csodálatos pincérnő Tatiana és Svetlana. további ›

Köszönöm szépen a napon töltött Moszkvában. Nem volt itt 15 éve. Szép szobák, kiváló szolgáltatást. Különösen elégedett a vidám és barátságos személyzet. Reggel találkozunk a reggeli mosolyogva. És a nap halad is csodálatos. Külön köszönet Jegor, Tanya és a fény. Vidám, barátságos, gondoskodó. Minden kérelemnek szorgalommal, a jóhiszeműség és a gondos, mint egy szeretett. Köszönöm a csodálatos nyaralást.

Szeretnénk megköszönni a szálloda személyzete a csodálatos oganizatsiyu esküvőnk a csarnokban „Angara”, különösen Irina Lunin, pincérek Marina és Jegor Sharov cukrász Elena. Köszönöm a meleg és nagyon szép ünnep!

Az esküvőnk tartottak a teremben „Champs Elysees”. -Irina Lunin vezetője segített a szervezet a lakoma. Sok köszönet a személyzet egy felejthetetlen nyaraláshoz. Minden volt színvonalas. Kiváló kiszolgálás, prekrastno hozzáállás, kifogástalan konyhát. Minden a vendégek nagyon tetszett!

Pihentem lányával a szállodába. Nagyon köszönöm a csodálatos nyaraló a recepción, meleg hangulatot. És nagyon elégedett a szolgáltatással és karbantartás. Azt ajánlom a szállodai barátainknak. Service - kiváló. A személyzet barátságos és készséges. Bármilyen kérés próbál azonnal végrehajtandó. Köszönöm, Anton, Svetlana, Tatiana, Eugene.

Köszönet a személyzet a szálloda! Hálásak vagyunk, hogy a teljes személyzet a szálloda „Iris Congress Hotel” segítséget a vállalati találkozón regionális munkatársak. Kényelmes, kényelmes szobák, finom ételek, amelyek megfelelnek minden ízlés, a kiváló menedzsment munka standard szállodában. A személyzet mindig jött, hogy segítsen vészhelyzetekben, és minden erőfeszítést megtesznek, hogy a mi élő, a munka és a szabadidő volt a legkényelmesebb és hatékony. KÖSZÖNJÜK!

Minden fantasztikus volt! Köszönöm szépen. Szobaszervíz - minden jó! Az esküvő a gyerekek maradnak az emlékek, és a mi életünkben. Köszönöm a meleg hangulatú, otthonos érzést. Örömmel meglátogatja az étterem és javasoljuk, hogy a barátok!

Részt vettem egy esküvő az étteremben „Champs-Élysées”. Kiváló szervezés a banketten, csodálatos szolgáltatást, az első alkalommal láttam egy csodálatos esküvői torta vágjuk kesztyű - ez okozott nekem egy nagy értelme a bizalom. Bravó!

Nemrég volt egy nászéjszakán. Köszönöm, nagyon sokat, és maga a szálloda és a személyzet, mind nagyon barátságos. Köszönjük, mi van!

Szeretném kifejezni hálámat a segítséget előkészítése és megtartása a konferencia „PRROOFSEO”. A magas szintű szakmaiság a személyzet hagyott egy nagyon jó benyomást, a kiszolgálás kifogástalan. Annak ellenére, hogy a cég székhelye egy másik városban, és sok a kérdéskör határidő módban minden feladatot sikeresen megoldotta, köszönhetően a személyzet a szálloda. A tervezés során, és magatartása a konferencia még soha nem hangzott: „ez nem lehetséges” vagy „nem teszünk” semmit. további ›

Mi kifejezni szívből jövő hálámat szervezése és lebonyolítása az esküvő - a legfontosabb esemény az életében a gyermekek Péter és Júlia Rudenko, a teremben „Champs Elysees”. Luxus szálloda és az első osztályú személyzet - a mi kedves vendégek jó hangulatban az első percben a tartózkodás! Kiváló ételeket, ízletes ételek - hála séf szakács Alekszej Dedov, a figyelem, az udvariasság, a báj és ünnepi asztaldísz tapasztalt szakember - hálánkat a főpincér Margaret Vinnatullinoy és minden oftsiantam. további ›

Kedves személyzet, szeretnénk nagyon szépen köszönöm az esküvők a teremben „Angara”! Kiváló kiszolgálás, kiváló konyha, egyedi esküvői torta, egy gyönyörű környezetben. Minden kiderült, pontosan, mint szerettük volna. Köszönöm egy valóra vált álom! Külön köszönet Irina Lunina türelme ilyen nehéz ügyfelek ifjú :) Sok sikert a munkájához!

Szeretném megköszönni a teljes személyzet „Iris Congress Hotel” hotel a segítséget és jó hozzáállás, hogy a vendégek! Különösen Nicholas kártya foglalás és a lányok a recepción! A magam részéről határozottan úgy döntött, hogy mikor járt Moszkvában csak megáll a szállodájába, és javasolni fogja, hogy az én barátok és ismerősök. Még egyszer, köszönöm szépen mindent!

Kapcsolódó cikkek