Stony Tunguska q

Stony Tunguska HF

Ahhoz, hogy megnyerjük a versenyt HF (egy bizonyos típusú) ebben a tóban, meg kell fogni a legnagyobb hal súlya (a dolga, hogy a verseny) a megszabott időben. Lehet fogni csali minden helyen és olyan módon (a donk, úszik egy horgászbot, légy vagy centrifugálás). Ahhoz, hogy nyerni ezt a versenyt, meg kell tudni, hogy minden olyan helyen, lehet fogni a halat a legnagyobb tömeg, amelynél még jobban fogni, és milyen csali használható. A legtöbb tapasztalati pontot kapnak, ha halat fogni a pörgő célsúlyt, egy kicsit kevesebb a float és a legkevésbé adott donk.

Hogyan kell nyerni a versenyt HF (egy bizonyos típusú) a Stony Tunguz

Torna éjszaka HF keszeg vostochnosibirsky 3467 kg. 1. hely Tunguz kiterjedésű, a lárvák a szú. Jobb fossa 7,40

Verseny napján KV pataki pisztráng. privát díj 11 560 rubelt. Hely boreális nyár, 3 horgászbot legyező horgászat repülni.
A mélysége 10-15 cm. Etetés nélkül.

Perch nap helyen, egy csendes csatorna joker hajó azonnal vette 1450 kg. 2. A torna hivatalos járat, de ez nem az. Próbáltam kanállal - hiába. Általában 10 perccel a vége előtt, amikor már lemondott a 2. helyen, és vett egy sügér a 1800 kg-ot.

Tournament HF csótány éjszaka zárva.
Fogtam egy halat a helyet Eldorado, profit joker joker csalit BP + + vanília. Ő csalik 5 óránként győztes volt kb 4:00 1,91kg.

Minnow éjszakai verseny díj 2252 rubel. Fogott helye átlátszó vizek: az úszó aljáról egy féreg A víz felét-féreg, a lélek wobbler 3001 száma 2, lassan, győztes 83-t. (Water-szex).

Chir. este, zakryty, díj 9800 rubel.
Lokatsiya Rybe Eldorado, három poplavka nA krabovoe húst. Chir vecherom megy csak a reggel, hogy nA tak éjszaka menyayte nazhivku nA zhivtsa megy schuka és nalim.
Az eredmény - Cheer 15,146 kg vecherom mintegy devyati.

HF szibériai dace. Hely Beach magas fű, 2 szamár caddis (gyakran, de finom) és 1 donk on szöcske (ritkán, de rendesen). Eredmény: fogott 51sht. E 8 átiratok, 20 db élő csali és a győztes 433 gramm.

Tournament HF szibériai tokhal. éjszaka. Fogott Tunguz kiterjedésű három szamár Csali: lárva kéreg kora reggel fogott 6782 kg.

Tournament HF lazac. nap. Elhelyezkedés - Tunguz kiterjedését. Fogása spinners - Vib 6015 №2, Circl 5111 №1, VOB 3009 №2, mind a lassú kiküldetés.
Az eredmény - 1. hely. Lazac - 2.201 kg. csalogatni Vib 6015 №2.