"Kuban" (Krasnodar) - "Zenit" (St. Petersburg) - 2: 2 (0: 0)

Célok: Traore, 60-1: 0, Traore, 74-2: 0, Arshavin, 78-2: 1, széles, 80-2: 2.

"Kuban": Belenov, Bugayov, Armas, Anton Rogochiy, Kozlov, Zoran (Komkov, 70), Kulik (Fiedler, 90) Tlisov, Pitstselli, Bukur (Urena, 87), Traore.

"ZENITH": Malafeev Anyukov, Alves, Gubochan, Krishito Denisov, br Semak (Rozin, 76), gyors (Buharov 68), Arshavin Kerzhakov (Zyrianov, 87).

Lapjai: Zoran, 15, br 43, Traore, 43, Buharov, 83, Arshavin 84.

Bíró: Vladimir Kazmenko (Rostov-on-Don)

Öt perccel a bajnok Oroszország - St. Petersburg „Zenith” könnyen felhívni a cím már ebben a körben. A csapat elég győzelem a „Kuban”, és a veszteség pontok „Spartacus” egy elleni mérkőzésen „Anji”. De a könnyű élet pétervári senki ígért ezen a meccsen. Krasnodar otthon játszik nagyon magabiztosan. tavaszi hazai csapat sem vesztett. „Kuban” verte „Ruby”, és felhívta a CSKA és „Mozdony”. Ami a személyes konfrontáció Krasnodar a „Zenith”, de itt is, a helyzet nagyon érdekes. A csapat játszott már ebben a szezonban három játékot, amelynek „Zenith” nyert egy saját stadion. 1: Van egy döntetlen 1 pontot került rögzítésre. Azonos pontszámot a csapat játszott az első szakaszban a mérkőzés Krasnodar. „Zenith” most szerzett jó formában. A csapat az elmúlt három játék üt CSZKA Moszkva „Mozdony” és a „Spartacus”. Annak érdekében, hogy St. Petersburg az emberek készen álltak, hogy megszakítja a sikeres sorozat „Kuban” a maga területén mérkőzést.

Az első percekben a mérkőzés, „Zenit” próbálta megtartani a labdát magának. Az első támadás pétervári lövése a kapu kívülről a büntetés területén, de a lövés célt tévesztett. Válaszul a támadás, „Kuban” szintén nem nélküli teljes. Miután a bejelentés az oldalról lőtt kapura egy fejléc, de a pontosság nyilvánvalóan nem elég neki. Általánosságban azt mondhatjuk, hogy a csapat az elején a mérkőzés, bár, és egymásra néztek, de nem zárja védelmében. A 8. percben egy veszélyes lövése a kapu „Zenith” végezték a távolból, de nem volt hatással a pontosság. Ennek előnye, hogy a kezdetektől a mérkőzés volt „Kuban”. A házigazdák irányította a labdát, de nem siet siettetni a dolgokat. Krasnodar gyakran próbálták megtalálni lovas felszerelés Traore ellenfél tizenhatosán, de a védők a „Zenith” játszott szoros, a csatár, megakadályozva őt, hogy megforduljon, és menj a kényelmes helyzetben.

Az első igazi pontozási esélye a mérkőzés jött a 14. perc, amikor a gyors jobb szélén a tizenhatos kitört a dátum a kapus, „Kuban”, és lövés a sarok közelében a cél, de a lövés célt egyenesen Belenova! A tulajdonosok nagyon hamar válaszolt. Három perccel később a labdát a szélről, mindig jött, hogy Traore, aki vezeti a nagy lövés a cél, hanem a „Zenith” ebben az epizódban játszott kapufa! Ezt követően, néhány inning csuklósan a kapu a vendégek végeztek, de nem eredményeznek veszélyes pillanatokban, mert a védelem a szentpétervári csapat megpróbálta körültekintően járnak el. Az egyenlítő, az első felében Armas és fehérített közel nachudili saját tizenhatosán belül. Még nem jött el a játékosok, akik játszanak a labdát, a kapus végül is átvette a labdát, egy pillanatra, mielőtt a lehallgatást! Mindkét csapat sokat játszott a szélen. Ezért számos jól felszerelt és továbbítása a kapu, amely gyakran Stavan védők áldozatul. És számos sarkok Érdemes megjegyezni, de a szög nem ért véget semmi veszélyes. 30 perc, Traore a büntetés terén esett elleni küzdelemben Gubochanu, de a játékvezető nem látta sérti a szabályokat, és nem a büntetés. Hamarosan azonos Traore átadását követő rendesen kapott, de nem mozog a labdát az egyik lábáról a másikra, és az azt követő sztrájk blokkolta egy védő.

Telt az idő, és a helyzet a pályán nem változott. A mérkőzés 36. percében, csatlakozott Criscito a bal szárnyon, és végzett prostrelnuyu átadása, de nem Kerzhakov sikerült ugrani előtte a görbe. Ennek eredményeként, a labda kiderült, hogy a kapus, „Kuban”. a végén a fele, a csapat játszott egy ütközés során, de természetesen az utolsó lépés gyakran hiányzott mindkét csapat végén támadásokat. 41 perc elteltével Traore megmutatta futball erőszakos. Ismét megkapta a labdát a tizenhatos „Zenith”, de Gubochan nem tudta, hogy a játékos a sztrájk cél. 45 perc elteltével a gyors támadás pétervári rúgni a tizenhatos vonal befejezése Anyukov, de Belenov megbirkózott a veszélyt! A szünetben a csapat elment nincs gól 0: 0.

Kezdettől a második felében, a labda már elfoglalták a „Kuban”, de ez lehetetlen volt, hogy megtámadják a hazai csapat. És a vendégek voltak nem sietett kényszeríteni a kérdés. Élessé a játék rendesen át Arshavin próbáltam, de egyik sem az ő partnerei, ez a közlemény nem található. Aztán van egy gyors támadás „Kuban” tartották, Bucur volt a bal szárnyon, balra Anyukova a központtól és erőteljesen sújtotta az ellenfél gól a büntetőterületen kívül, de a labda alig több mint a bárban! Itt van egy játék tartott, amíg a 60. percben, amikor a házigazdák gólt! Traore megszerezte tevékenységét kalapált a labdát, amit terveztek, legyőzve közelharci Malafeev, 1: 0!

Miután a kihagyott labdát, „Zenith” megkezdte hogy megpróbálja aktívabb, de kevés dolgozott a csapat. Egyes játékosok egy kicsit fáradt volt észrevehető, hogy a szabad szemmel. 67 perc Shirokov csatlakozott a támadás az ő csapata, és a fejét beütötte a cél, de a labda alig több mint a célt! Válaszul a támadás Kulik súlyosan kilyukasztja a vezetést, de Malafeev volt képes felvenni a labdát a kezében. És a 74. percben ismét megkongatta a „Kuban”! Pitstselli végre csuklós kínálat szabad rúgás a Traore, aki feje küldte a labdát a hálóba, 2: 0!

Rajongók a „Zenith”, aki azért jött, hogy a játék, ne essen kétségbe. Ők rendeztek erős támogatást nyújt csapat a tűz, de a háziállatok nyilvánvalóan nem érdemlik meg, úgy tűnt, rendben. De mi történt ezután! 78 perc elteltével Arshavin ment az egyik az egyik a kapus outplayed Belenova, 2: 1-ben! És a következő támadás pétervári ismét a pontozást. Átadását követően a megfelelő a jobb szárnyon lyukasztott Kerzhakov, de a hit egy védő. A labda visszapattant a Shirokov, aki ütött alá tekert, 2: 2! 85 perc elteltével, Krasnodar is ismét megy előre, de a „Zenith” megmentette a kapufa! Tehát a játék, és véget ért.

Match Eredmény - 2: 2. „Zenith” állapítja meg a bajnokságot, legalább addig, amíg a következő körben.

Szöveg közvetítés a mérkőzés került sor LiveResult.Ru

Zenith, természetesen, a bajnok. Megérdemelte, de csak egy játék az elmúlt évben. Minden tavasszal szenvednek. Pont egyre csak azért, mert az ellenfelek játszani rosszabb. Azt hittem, szakadás valaki -chempionski, akkor mentálisan és gratulálok a győzelemhez. Sajnos a bajnok, és a játék egy közönséges középparaszti. És ez egy ilyen rés mindenkinek! De még mindig két egymást követő évben is bajnokok - jól sikerült! Watching Dinamo.

A Dynamo 5-1 nem a bajnokságot? ))))))) Vagy CSKA 2-0? )))

Nem értem, hogy miért Bukharov kiadás, ránézni viccesebb, mint Pitrosyana.

Bocsánat. Pitrosyan - ki ez?
Nos, annak érdekében, hogy össze.

ott kell valahogy dolgozzanak ki a pénzt, a másik ugyanúgy ne vegye meg! ha érted, mire gondolok :)

És azt írja Dynamo rajongó?
1: Dynamo 5 - nem tört? Meg kell, hogy körülbelül egy tucat, talán? Szégyen ..
Zenith - bajnoki klub, de a csésze - ez nem igaz. Hogy kellene kijavítani ..
A legfontosabb dolog - a stabilitás, és nem esik az átlag alatti teljesítményt ..
És felhívja és veszteségek. történnek

a döntetlen is nem rossz, azt mutatta, karakter, játszott 2 gól.
Arshavin fokozatosan egyre alak, boldog leszek, ha ő marad a zeniten, és miután a bérleti vissza Danny, valami történhet.

Ez a fővárosban.
Zenit - Champion - az is érthető,
de ma, a Zenith csak eltolja a dolgot.
Megértem, hogy a Wigan és az Arsenal játszhat (az összehasonlítás), de razgeldyaystvo a pályán volt, ami ma - nem értem.

Ez volt nyegleség. És nem hanyagságot.
Mint, mi vagyunk a bajnokok, gyorsan adta el.
Jól fogadták.

Kuban volt nyerni

tudott
Ehhez meg kell?

Minden rendben van, akkor visszapattant.
Játék, valamilyen oknál fogva, nem akart.
Bár a Kuban és az út nem adott.
Jobb lenne, ha csak teríteni, de nem pontszámot, és nem hagyja ki.
Ha igen Kuban fog játszani következetesen, akkor minden rendben lesz elég rossz
De ez alkalommal, Zenit - Bajnok!

Szerencsés nekünk nincs otskochili.Igra CZ Lomberdsa termel elég lehangoló vpechatlenie.Koroche Kuban megérdemelt győzelem.

Szégyen és szörnyű szerencsét!
Köszönöm gyakornok Arshavin Bystrov és az Euro-modell Alves a bajnokság játék!
Nem tudom, hogy mi vezetett Spalletti, hagyta, hogy a kapitány a válogatott az egész meccs. Őszintén szólva, nem tudom.
Kezdettől fogva világos volt, hogy különösen játszani ma, senki sem fog. a támadás. A védekezésben volt / nem volt probléma.
Nos, örülünk felhívni, és várom, hogy egy normális labdarúgás a következő mérkőzést.

Mintegy Arshavin nem értek egyet, néha „flörtöl” egy az egy, de különösen akkor, ha a Criscito balra lépő szabott védelmet nyújt a kívánt cél nervnichat.I szerzett. Hanem inkább Alves, de tényleg semmi, még a második és Traore kimaradt valahogy teljesen infantilis!

Alves már nem csoda, ez az ő védjegye stílus, ami ugyan nem rossz, szép, esztétikus, majd a teljes kudarc. És mindez belül minden játék. Ez tényleg nem érti Zenit szurkolók, akik szeretnék, hogy maradjon.
Arshavin? És ez azt mutatta, az első félévben, mindent meg kellett oldani ott. Ő visszafogja az egész játék, nem látom benne a vágy, hogy játsszon, nem Zenith, vagy akár csak a kedvéért a labdarúgás ..
Az a tény, hogy annak szintje a játékosnak, hogy a törzs az ellenfélnek - ez magától értetődik, de emellett, hogy? Mentsd játék képe, a felelősség az eredményt, elkötelezettség - ennyi az egész? Üres szavak?