16 titkot, hogyan kell szétszerelni

Mindössze 10 perc alatt lebeg a tökéletes rend az ő szekrényben.

Minden nő vannak pillanatok, amikor semmi viselni, de a szekrényt, míg megtörve a különböző ruhákat. Oldja meg a problémát, szétszedhető szekrény. És ha tudja, néhány titkot teszi, hogy egy pillanat alatt.

Egyáltalán nincs viselni

1. Start tisztításkor a következőképpen: húzza ki a szekrényből abszolút minden tartalmát.

16 titkot, hogyan kell szétszerelni

Ne vitatkozz, csak el az. Tehát meg kell!

2. A választás azoknak felszerelést, hogy hagyja, tegye fel magának néhány kérdést, hogy ha tényleg szükségem van. Előfordulhat, hogy a legtöbb tartalmát a szekrény teljesen haszontalan.

16 titkot, hogyan kell szétszerelni

A lista a megfelelő kérdéseket:

  1. Eddig, amennyiben ezt a ruhát jól ül rajtam?
  2. Rajtam legalább egyszer az elmúlt évben?
  3. Ne hordom azt soha többé?
  4. Ha én már láttam ezt a ruhát a boltban, én sem vásárolt volna meg?
  5. Ne Szeretem, ahogy ül velem?
  6. Ez a károkért?

3. Tegye fel a dolgokat, hogy az összes ruha volt a láthatáron.

16 titkot, hogyan kell szétszerelni

A titok egyszerű: valamit, ami nincs a láthatáron, ritkán viselt. Visel ugyanolyan ruhát, amely folyamatosan vibrál a szeme előtt, kopott folyamatosan.

4. Közvetlenül a betakarítás után lógni akasztók az egyik irányba. Ha elrejti ruhát után a zokni, viszont a fogas horog az ellenkező oldalon. Fél év, egy ismétlő audit: a dolgok a fogasok, amely továbbra is az eredeti helyén, akkor nem kell. Te soha nem kapott rájuk - lássuk be!

16 titkot, hogyan kell szétszerelni

5. visszaállítani az ideális érdekében a szekrényben, meg az új fogasok. Nem akarsz, hogy tegye le a drága akasztók krasivennye néhány szemetet?

6. A távtartók fogasok. Ez segít terjeszteni ruhák szezonális, stílus, rendezvények, stb

16 titkot, hogyan kell szétszerelni

7. Nehéz ruházat legjobban fel a stack.

Pulóverek és egyéb kötött elemek saját súlya alatt nyúlik, és nézd szalonképes.

Nyugodtan eladásra, hogy:

  • már nem tetszik;
  • Ez nem egyezik a stílus;
  • elhasználódtak;
  • túl drága volt, de nem illeti meg egyetlen egyszer.

10. Mi nem alkalmas eladó, hogy a szeretet.

Kapnak, mint általában, a dolgok, hogy égett megsérült, nézd szalonképes, de még mindig nagyon hordható.

11. Ha valamelyik elem nem alkalmas eladó és adományozza jótékonysági szégyellem, csak dobd el.

12. Eljárás a szekrényben szervezők támogassák a különleges.

Ők most értékesített számos hardver boltokban és az interneten. Csak próbáld ő kölcsönözte őket egy hétig, és nem tudja elképzelni, hogy van ez -, hogy tartsa zokni és melltartók nincsenek külön rekeszek.

13. Senki cm a szekrény nem lehet üres. Mivel a nem szezonális bátran tegye cipő a padlón a szekrényben.

14. motiválni magad ahhoz, hogy a sorrendben. Diszkrét dísz, például nagyon kedvez ennek.

15. Az elválasztó dolgok hosszú polcokon. Tehát ahelyett, hogy egy halom pulóverek, azok könnyen illeszkedik, és a táskákat a harisnya és a nadrágját.

Készítsen egyszerű splitter saját kezét. Elég T alakú ragasztó egy pár vastag kartondobozok és stenochka kész.

16. Ne feledje, hogy szekrényajtó is, nem lehet halogatni. Kapaszkodj meg néhány szedett-polc szervezők és hajtsa őket cipők és különböző apró kiegészítők.

Nos, mint a motiváció több fotó gardrób, ahol tökéletes rend.

Csak nézd - de itt is élnek!

És itt nem csak lehetséges, de szükséges!

Kapcsolódó cikkek