10 ok, amiért én Válasszon MODx forradalom

Nem vagyok erős PHP, de az első honlap MODx Revo nem csak egy pár napig. És azonnal megjegyezte maguknak az előnye a 10 CMS.

2. kilátásai a fejlődés a helyszínen
Bármikor, ha kiterjeszti a funkcionalitást a forrás. Mondjuk, néhány hónappal az indulás után a kampány egy kis weboldalt megnyitni kívánt ugyanazon domain (vagy aldomain) Online Store-ban. Nem kell telepíteni egy új motort, és kezeli az összes részt és al-site lesz ki egy panel.

3. Teljes ellenőrzés alatt tartalom
Minden oldalon (az oszlopok oldal. Ha a lista összeállítását) hozunk létre magad. A rendszer automatikusan generálja a külön oldal, ami azt jelenti, nem lesz probléma a páros.

4. Egyszerű telepítés kész kiegészítőket
Ons feltölteni a szerverre segítségével állítjuk be az admin felületen két kattintással. Kiválasztása plugins nagy, sok által írt honfitársaink.

5. Egy egyszerű kereső optimalizálás
MODx nem semmi úgynevezett «SEO-irányítási rendszert.” Itt lehet regisztrálni a meta tag-ek és URL minden oldalt az oldal, hogy testre a CNC, vagy nem használja a beágyazott linkek, eltávolítani vagy hozzáadni az utótag .html

6. nincsenek korlátozások a design
Mert MODx nincs kész sablonok. Mi az a plusz, akkor kérni, és én felveszem - hatalmas! Mivel ez a motor, akkor teljesen olyan design. És a „feszített” ez csak egy pár percig. Csak azt kell, hogy csatlakoztassa a CSS, HTML-kódot helyezze!

7. Nagy forgalom - nem probléma
Itt nem fogok mondani semmit, csak adni egy linket a helyszínen, hogy működik CMS MODx - www.astromeridian.ru. Counter látogatottsága a láblécben

8. Egyszerű adminisztrációs panel
Eleinte úgy tűnhet szokatlan. De nagyon hamar rájössz, hogy milyen kényelmes minden kész. Megváltoztatásához oldal design vagy webhely konfiguráció elég ahhoz, hogy mindössze néhány kattintással.

9. Az aktív orosz nyelvű közösség
Ez azt jelenti, hogy van valaki feltenni egy kérdést, annak érdekében felülvizsgálata meglévő vagy az új kiegészítéseket.

10. A szabad és nyílt forráskódú forgalmazás
Tettem a tárgyat a tizedik helyre, bár tudom, hogy néhány alapvetően nem működnek fizetős CMS. Mind a motor, és a legtöbb kiegészítéseket is - ingyenesen. MODx minden «szabad» kapcsolatokat.

De én kiket sikerült érdeklődés javaslatot, hogy továbbra is ismeretséget MODx. És itt egy kis válogatás a hivatkozásokat a témában:

  • Hivatalos oldal - modx.com
  • Töltse le a legújabb verziót ezen az oldalon - modx.com/download
  • Próbálja MODx akcióban egy teszt site - modx-test.com
  • Galéria oldalak MODx - modx.com/why-modx/modx-site-gallery
  • Példák helyek MODx a mi fejlesztők - on-modx.ru
  • Az orosz nyelvű közösség - community.modx-cms.ru

A rugalmasság hiánya vezet csőlátás. Érdemes elkerülni gondolkodási módok - Szerintem kívül a doboz. A legtöbb blogger nem próbálja más cm. És semmit, akkor egyszerűen keresni szabadúszó. Bár igen, persze, mert azt szeretnénk passzív jövedelem.
Ha szeretne egy hely kártya - ez valóban szükséges neki wordpress? Hát nem könnyebb venni CSM adatbázis nélkül?
És ha szüksége van egy honlap, a blog nem minden azonnal megteszi a Joomla.

Köszönöm a komplement. Ma reggel próbáltam adni ezt a gondolatot egy cikket, de nem működik itt, röviden és világosan közli az egyszerű dolgokat remélem jön a tapasztalat.

Nem mintha a „Down” és hasonló dolgok, csak WP blog sooo sokat nehézkes. Vagyok róla. Sok felesleges kell tisztítani kézzel, még több -, hogy rögzítse, és rögzíti.

Látszik, elfelejtette megemlíteni, hogy a szerver (hosting vagy VDS), amely a helyszínen egy nagy látogatottsága. Gondolod, hogy a Wordpress nem viseli ilyen terhelés? Fut, és több fenntartani. Ezzel a részvétel, elsősorban attól függ, hogy szerver kapacitását.

Sasha, és vannak példák a helyek a WP azonos jelenléti? Érdekes lenne látni, és hasonlítsa össze. Vagy haszontalan, ha nem tudod, hogy a kapacitás a szerver?

Köszönöm, nagyon jó oldalak! És astromeridian valójában néhány mega-server))) Az átlagos sebesség 1677,18 KB / sec boot idő 0,03 másodperc ...

Olga, azt tanácsolom neked, írj, és ne hagyja abba, így nagyon jó benne, hogy kapok egy jó blog.

MODx Revolution - talán a legjobb a világon a tartalmi kereteit. Hogy végre egy nem szabványos funkciók, a tervezési szabadságot. A legtöbb modern motorok töltött felesleges funkciókat, ami aztán leesik. Elmondhatjuk, hogy az idő nagy részében ez jön le, hogy kapcsolja ki a felesleges funkciók, mint például a Joomla. Egyrészt. Másrészt Joomla és WP ideális tanuló web tervezési elveket kezdőknek és azoknak, akik nem akarnak bajlódni a „személyiség” a projekt. Az átlagos fejlettségi szintjét - MODx - ideális platform.

Alex, egy nagy mellett, köszönjük!

A legjobb CMS lehet vitatkozni a végtelenségig. Ha úgy dönt, a legjobb CMS «self-made», létre a semmiből.

Ha létre a CMS is, igen, talán. és ez jobb lesz. Bár kétlem, hogy egy ember többet tehet, mint az egész csapat. Sőt, amellett, funkcionális kell figyelni a biztonságra.

Nos, ha valaki nem programozó, és kötelezze a design, akkor általában nem könnyű))) Néha ír. Kívül, minden működik, és kezded megérteni, hogyan működik - a szőr vége.

Most csak szeretnék frissíteni az oldalt, amit meg is tettem a fremvork. Rosszabb, mint nem, hogy ásni valaki másnak a kódját

Szóval, tényleg, akkor lehet vitatkozni a végtelenségig))))

Most, hogy hozzon létre nenavorochennuyu CMS nulláról teljesen valós. Sok weboldalak használata egy ilyen rendszerben. A legfontosabb, hogy hogyan beszéltél dolgoztam vele az, aki létrehozta.

Morrow sétálni a keresési hálózat összehasonlítások Evolution és Revolution. Az előny a logika egy. Csak helyőrzők más. A HTML tag, ha már mindenütt ugyanaz.

Sok szerencsét, Ol!

ps Kislányom kiszállt első foga)). Csak megosztás örömét. Sok szerencsét mindenkinek.

Kapcsolódó cikkek