6. véleménye a doktor hollywood Moszkva, Rostokino Avenue 131, a világ

Ennek eredményeként a baleset I kiütötte néhány foga, így felmerült a kérdés, ami a beültetés után azonnal a kórházból való kikerülés. Mégis azt tanácsolták, hogy a kapcsolatot a „Dr. Hollywood”, mint az egyik legjobban képzett fogorvos Moszkva északi. Implantátumok a fő profiljuk, az orvosok valóban tapasztalt, kezdők nem. Ajánlott a svéd implantátumokat koronák cirkónium - nem olcsó, de jól néz ki, és a lehető legkisebb kockázattal. Most valóban hamis fogát a nem tesz különbséget is, és voltak a szín és a forma, mint a natív. Köszönjük!

A szerencse úgy hozta a fogfájás, a hetedik hónapban a terhesség. Olvassa el az összes női fórumok, felhívtam az összes barátja, és úgy döntött, hogy látogassa meg a klinikára Prospekt Mira. A Dr. Hollywood terhes nagyon figyelmes, kellemesen csalódtam. Én vagyok az összes kérdés nagyon érzékeny, így az orvos volt, hogy meséljen az érzéstelenítő és más drogok, amit meg is tett ellenvetés nélkül. Minden eljárás vették egy fél órát, meg kellett kezelni egy fog (fogszuvasodás), és néhány sérült szomszéd, hogy túl. további ›

Úgy történt, hogy az ötödik hónapban a terhesség, van ínygyulladás, és ott volt a zsémbes fájdalmat a távoli alsó fogat. Egy barátom tanácsolta nekem, hogy alkalmazni kell a klinikán, „Dr. Holywood”, ahol az orvosok tudják, hogyan kell dolgozni a terhes nők. Valóban minden igyekeztünk, hogy megbizonyosodjon arról, hogy kényelmes volt, és nem fájdalmas, bár a diagnózis fogbélgyulladás nem olyan egyszerű, mint amilyennek látszik. Nagyon elégedett az orvosok munkáját, köszönöm!

Üdvözlünk! Először is, szeretném megköszönni a teljes személyzet a klinikán a figyelmet, kedvességet, amit mutat, hogy a betegek számára. Azt hiszem, sokan egyetértenek velem abban, hogy a látogatók a fogorvoshoz - nem a legkellemesebb pillanatok az életünkben, és arra, hogy „ragyogást”, a „negatív” - egy nagyon jó kezdeményezés. Másodszor, és ez fontos - Remélem, hogy a felülvizsgálat olvasni „kételkedők” nem oldja meg a beültetés kétkedők a kiválasztásban a klinikán. Én magam, hogy még nem a régi, úgy tűnik számomra, egy nő: -), kénytelen volt. további ›

Én egy dohányos a tapasztalat (több mint 10). Mint sokan, a dohányosok és a kávét szerető, még mindig, a cigaretta és a kávé - ez az én indul a nap. Közelebb 30 első kezdtek megjelenni a sötét, majd elég sok barna lepedék a fogakon. Különösen a rágás fogak közötti hornyok és a szabálytalanságok a falak és a belső oldalán a fogak és a fogak között. Magukat fogak unalmas, és megértem az oka ennek a fajta csúnya szája, de nem akar lemondani a dohányzásról. Csak akkor, ha volt egy állandó kellemetlen. további ›

Kapcsolódó cikkek