55 éves hajléktalan férfi felismerhetetlenségig átalakult az utastérben

55 éves hajléktalan férfi felismerhetetlenségig átalakult az utastérben

Magvas hajléktalan spanyol könnyekben tört, amikor látta, kiderült egy hippi egy rangos fodrászat.

Egy 55 éves Jose Antonio, minden nap próbál pénzt keresni, hogy élelmet vásárolni az engedély nélküli parkoló közepén Palma de Mallorca, kapott egy csábító ajánlatot, hogy drasztikusan megváltoztatni a megjelenését a tulajdonos egy szépségszalon a közelben.

Bement a nappaliba, ősz hajú kócos és koszos, undorító szakáll, amelyen szerepel a lenyomata 25 éve az utcán -, és kijött néz ki, mint egy elegáns lelkes fél-menő.

A korábbi villanyszerelő, José Antonio, elveszett az élet és a hajléktalanná vált, miután a depresszió, látható ül tükör előtt, és azt mondta az üzemeltető: „Hagyja nyitva az ajtót a tükör egy pillanatra, ahogy én látom magam, mint az utóbbi időben.”

55 éves hajléktalan férfi felismerhetetlenségig átalakult az utastérben
És egy idő után, mikor jelenik meg az eredmény a munkaerő-szalon mesterek, egy férfi szereplő viharos érzelmek.
55 éves hajléktalan férfi felismerhetetlenségig átalakult az utastérben
Könnyek patakzottak az arcán, ahogy lélekszakadva mondta: „Ó, Istenem, ez hihetetlen, ez nekem? Annyira más, senki sem ismer engem, ha én nem mondom, ki vagyok valójában. "
55 éves hajléktalan férfi felismerhetetlenségig átalakult az utastérben
A kamerák követték őt, mint ő hozott egy pár designer napszemüveg és elment a kerület az utcán, ahol mindenki ismeri a beceneve Hosete öltözött makulátlan fehér ing és piros nadrág.

55 éves hajléktalan férfi felismerhetetlenségig átalakult az utastérben
Egyes nők megállt dicsérni az ő megjelenése, más helyiek is egész megjelenése azt mutatta meglepetését.
55 éves hajléktalan férfi felismerhetetlenségig átalakult az utastérben
Jose sört rendelt a teraszon, a bárban a hely mellett, ahol a legtöbbet költenek azok napok, nevetett, amikor a pincér elment, nem tudta őt, de nem fedte fel valódi kilétét. De egy helyi férfi nem tudott ellenállni kérdezi a férfi, „Hol van a Ferrari, haver?”.

Kapcsolódó cikkek