5 Ajtónyitó

Jó napot! Alá a harmonika persze, de valaki megkérdezte, hogy ezt a nagyon felülvizsgálatát.
Mert mi ez az egész, amire szükség van, azt hiszem, nincs értelme elmagyarázni, aki az ajtó nyikorogva 5 megérteni. Felszerelési lehetőségeit az elektromos zár a fő 2. Ez a meghajtó belsejében az ajtó és a zár személyzet, nem illik hozzánk, mert nem menti a nyikorgó. És 2. lehetőség vár a mezőket 21213 és a hajtás hátul a test. Azt kell mondanom, hogy az ötlet, hogy rögzítse a zárat, hogy a szervezet közvetlenül a csavarok már nem is tekinthető, bár néhány megy úgy, de azt hittem, gyenge.
Tehát meg kell vásárolni:
- a csomagtartófedél zár 21213
- az indító hurkot vagy 21213 (később szükség módosítani), vagy 1118
- gomb törzs kiadás 2110
- 2-vezetékes ajtó működtető.

csomagtartófedél zár Niva 21213

Zsanér Lock 21213

Zsanér bezáródnak viburnum 1118

trunk kioldógombot 2110

Sajnos a folyamat a munka volt idő, mielőtt a meghajtót, de próbálja leírni egyértelműen. Tehát maga a mű. Kezdeni, előkészíti a hurok, szoktam Nivsky. Vágott fülek és mellékelve a belső vár, mivel a díjemelés a vezető nyílásokat. Fúrógépek D 6,5, 7. tudom elhagyni a teljes belső részt lárvák a helyén, mint a csonka. Kiderült, valami ilyesmi.

21213 módosított hurok helyett.


További probléma retesz található off-center zár, és ha a kísérlet, hogy közvetlenül rögzíthető a test, az egyik rögzítő esik hajlítási sugár a mélyedés alatt a natív hurok. Ez természetesen lehetséges, hogy hegeszteni minden lemez beágyazott csapok, stb De amikor tettem, nem volt kéznél hegesztés, így hogy köze, hogy mi történt. A sáv szélessége 30 mm és vastagsága körülbelül 5 2 a csavart M8h20 2 M8x16 süllyesztett fejű csavarral (rövid csuklópánt ajtó tazoklassiki), alátétek és anyák 8. Grover, hogy csökkentsék egy darab szalag (hossz nem emlékszik, ez lehet becsülni a fotó), csatolva zár, és egymástól fúrt két lyukat 8,5 mm (beszerezhető 9), továbbá, egy fúró nagy átmérőjű, mint a 16, készített kúpos számhordozásra „alatt P'o-t'ai”. Nos csavarni reteszelő csavarok a lemez. További eltérnénk a zár fülek 20 milliméter, több furatokkal 2, 8,5 mm-es (álló 9) és vágott egy darálóval kapjunk horony alja. Tettem mindezt rendetlenség, hogy a test, és jelölje meg a lyukakat a barázdák. Lyukakat kell fúrni, és a téglalap alakú ablak a hátsó véglap csúszott a csavarokat a lyukakba. Tedd, nem volt könnyű, de agyag, csavarkulcs és vékony ujjaival végezték munkájukat.

A zár rögzítve.

Részletek _buterbroda_ top


Kötél állítsa tartózkodott túlméretes rakományok, árukapcsolás a fedél, nem figyel.
Activator kapcsolódik követve fejezze rögzítő lyukak csavarok vannak fúrva csavarhúzó többé semmit, hogy illeszkedjen =) Nos, a tolóerő a hajlított dróttal prikalennoy a helyén. Azt, hogy úgy, hogy nem zavarja a fedél zárása felé.

Amikor ez az egész, nem lesz kérdéseivel alább. Köszönöm a figyelmet, sima utak, és nem szeg vagy rúd!

Kapcsolódó cikkek