49) vezérlése a kályha izgulj viburnum (4 fűtési sebesség)

Köszöntelek, barátaim!

Remélem, hogy a többséget a hétvége (mint én) :-)

És így, ahogy az idő engedi, a „mi” folyamatosan finomítjuk a klasszikus, és hogy emelje meg kényelme.

Ma sorban - fűtő finomítás, azaz a hozzáadott köztes sebességek beállításával a fűtés szabályozó sebességgel LADA Kalina, ellenálláson fűtőt ShEVINiva. valamint a telepítési és korszerűsítése mindez jó - a „szakáll” 2107.

Erről a felülvizsgálat, elolvastam sokszor az oldalak odnodrayvchan. És így, egyszer halad a polcokon autos vásárolt ... szükséges)

Szabályozó magát a „hógolyó”. 4 + háttérvilágítás sebesség helyzetben.

Fordulatszám szabályzó

Ellenállás előmelegítőkből shnivy (vagy 10s). Gyakran a 3. és 4. sebességgel. Vettem a 4, ne használja a natív ínszalag. + Csakúgy, nem felejtettem el, hogy blokkolja őt.

A második kérdés merült fel: hová tegye?!

Kollektív illessze be néhány lyuk, és hagyjuk el a helyzet megvilágítás - nem akart.

„... hz, hogy szabályozza, semmi sem tiszta ....” - mondja egy vendég az autóban.

Nem a mi opció, akkor nem alkalmas :-) Mi fog tenni „mint a gyári”)

Ehhez (nem minden nehézség nélkül) találtak Kalinovsky „plasstmaska” ezzel a kapcsolóval.

Ami ideálisan illeszkedik rá (jó, több b) :-)

Nos, mivel van egy állandó „Szakáll” -tól 2107 beilleszti az egészet újra

Az ötlet a „take”, az egyik drayvchan (bocsáss bocs, nem emlékszem a becenevet).

Vágjuk a legnagyobb négyzet panel a hely, ahol a reosztátot megvilágítása (eltávolítottam, ez még mindig egy kicsit zavaros ez)

Továbbá, rongy (ki, mit kényelmes) a szükséges méret a tér „plasstmaski”.

Megjegyzés: Megpróbáltam helyett Orakla, fekete szigetelőszalaggal - nagyon rossz megoldás. Madzagot nem elég, hogy a vastag, slabokleykaya, így is „slazit” közben folyamatosan próbálja a téren a helyén.

Ezután tegye minden a helyére került, beépítés írószer. kést.

Vigyázzon, hogy ne vigyük túlzásba. A fő szabály a szokásos módon - Hétszer intézkedést, egy - Állj!

Tovább ...

De most a feladat még nehezebb -, hogy a háttérvilágítás süt számok és ikont.

Figyelmeztetés - a "farm" :-)

Semmi sem jutott eszembe jobb, mint ami egy doboz műanyag, és hogy hol helyezze megvilágítás. Vette, pillanatragasztó, műanyag doboz CD, és elkezdte gyűjteni izgulj box kiemelni:

Feladtam belül a LED szalag, huzal, és hozta vissza.

Azt tedd a tetejére, ami egy négyzet vetítés plastikovgo és biztonságossá több „ragasztási pontokat”.

Minden példák és ehhez hasonló lesz:

Azonnal elhatározta, hogy megváltoztatja a helyzetet, és kiemeléssel, a kapcsoló, mert halványzöld, nem voltam elégedett. Azt szétszerelhető és resolder SMD LED fényes fehér:

Aztán minden ment a ellenállással.

Minden egyszerű - távolítsa el a régi helyén az új árrést (ügyelve arra, hogy ne akadályozza a penge meg!):

Nos, az utolsó lépés - a vezetékeket. Áramkörök a meghajtó megtelt, szeretem használni ezt a

Az egészet össze. Volt, hogy megvásárol egy „anya-apukák”, beleértve az „Euro” (vékony):

Mint általában, a kábelezés nagy figyelmet fordítani, hogy hol kell forrasztani, elbújt a borda.

Tehát a végeredmény:

Mint általában, a kamera nem világít néhány helyen.

Backlight kap még egy kicsit fényes, azt hiszem, egy kicsit később kivonás ...

Nos, most a felülvizsgálat:

Képzeljük el, hogy a régi kapcsoló, sebesség osztva „a fele”, 50% és 100% volt. Ha ezt figyelembe veszik kapcsolatban az ebből eredő, szubjektív, a sebesség eloszlás nőtt az alábbiak szerint:

Azt hiszem, sokan egyetértenek velem.

Az első - hagyjuk egy kicsit csendesebb, mint a mosogató, de ugyanaz a hangos ... és a levegő áramlását is erős. Szeretném először nagyon csendes, így a levegő kissé ... így beszélni fenntartása érdekében a hőmérséklet a városban, nem pedig kemény fagy.

A második - legyen az első most még lassabb ...

Harmadszor - legyen szinte, mint egy második ... vagy egy kicsit gyorsabb, mert még ezt a sebességet a tűzhely, van elég

Nos, a negyedik - a harmadik ma.

Ie kiderül, hogy valójában a negyedik arány (ebben az állapotban, ahogy van) - nem szükséges.

És az elosztó mások - is meg kell poreshat ...

Ezért a kérdés pontosabb ellenállás javítását - még nyitott számomra, és ez idő kérdése.

Ha bármilyen gondolat vagy tanácsot, én is örömmel!

Nos, igen, köszönöm a figyelmet ... és ne kapcsolja be.))

Kibocsátási ár: 800 ₽

Kapcsolódó cikkek