12 tipp egy jó bevezetés a zavedut egy fél fordulattal

BuzzFeed honlapján kérte olvasóit, hogy megosszák a kis dolgokat, hogy ők szeretik csinálni az előjáték során. Itt vannak a leghatékonyabb módja, hogy az előjáték, amely szerint a felhasználók számára, a munka, mint egy varázslat:

1. Wear valami hihetetlenül szexi alatt egy kabát, vagy blúz

„Szoktam tenni különleges fehérnemű alatt egy egyszerű pólót és farmert. Mielőtt megy a bor, azt mutatta, a partner, amely szerint a ruháim tenni. Jó móka volt, szexi, és mi csak nem tudott várni, hogy minden kezdődik! "

2. Kapcsolja hátmasszázs masszázs a fenék és a masszázs a fenék ... nos, akkor kap 🙂

„Van egy partner szeretek csinálni egymással egy hátmasszázs illatos olajjal, és lassan mozog a fenék. Van egy nagyon stresszes munka, így ez a mi legjobban pihenni. Ez hozza össze, hogy meleg van, ez egy nagy lépés, hogy a szex. "

3. Legyen szoros, de ne érintse

„Amikor a partner csak liheg a nyakamban, mögöttem, és hogy ne érjen hozzám - ez jó szél!”

4. kötekedik vele (it) mindenhol, bárhol is van

„Mi vagyunk a barátommal imádott ugratni egymást, ez vezet minket őrült. Ő tartja a kezét az én fehérneműt, gyengéden simogatta a kezemet, és fel-le mozog a belső combomon. Amikor akar csókolni, én egy kicsit hátrébb. Néhány perc múlva a játék, már indított a határ. "

5. Vegye át az irányítást a helyzet, ha azt látjuk, hogy ő (k) nem ellen

„Szeretem, amikor ezt csinálja alkalmazásával egy kis erőt. Amikor megragadja engem szorosan nyomni a fal gazdaság egyik kezem, és megcsókol, simogatást testem a második viszont, ez hihetetlen lesz! "

6. Kapcsolja be a reggeli merevedés reggel szex

„Azt hiszem, nincs semmi szexisebb, mint reggel szex. Ébredés az ágyban a partnere, és az érzés, hogy ő izgatott .... Ez a legjobb módja annak, hogy indul a nap! "

7. Finoman harapás egymást

„Mit csinálok a barátommal, azt, hogy felnyögött: mindketten mazochista, így a növény a fájdalom helyett tender csók és szenvedélyesen, hagyjuk legtöbb valódi harapásnyomok! Én maszturbál vele, miközben harapdálta a nyakát, a mellkasát, a száját. "

8. A játék, ugratás. Kap egy partner, hogy megbizonyosodjon arról, hogy könyörögni kezdett veled a szex

„Azt ugratta egymást, és én szeretem nagyon. Én általában kérni a kedvenc, akkor nem, ha azt akarta, hogy egy játékra. A szabály az, hogy a kis én, és nem hagyjuk, hogy tartsa a szemét csukva, különben elveszíti. Ebben az időben, én is megcsókolja, és érintse meg, ahol akarok, úgy, hogy kezd könyörögni, hogy érintse. Nagyon szórakoztató és nagyon hatásos. "

9. Tegyük fel, hogy köztetek semmi sem volt

„A legjobb, hogy volt már az elmúlt időben - ez a játék a” tizenévesek”. Mi felkarolta eltávolítása nélkül ruházat, gyengéden összeérnek, csókolózás, úgy viselkedett, mintha köztünk nem volt szex. A végén, hogy véget ért, nagyon meleg. "

10. gondoskodjon a játékos harc

„A barátom és én harcolnak gyakran, mint egy vicc, és mindig végződik a szex. Ez a vidám és játékos, és amikor egyikünk feladja az első (általában én), ez fordult egy melegebb”.

11. kap öröm a tény, hogy Ön öröm neki (neki)

„Going lent, és meg kell kérni öröm a folyamatot. Ne nézd meg ezt a szívességet, hogy neki (neki). Mi lehet szexisebb, mint hallani a nyög az öröm, amit szállítani? "

12. Tedd ki a fényt, így észre minden fantáziád sötétség leple alatt

„A sötétség segít pihenni, és akkor nem kell gondolni, milyen nevetségesen nézel ki. Ön képes lesz arra, hogy teljesen lemondani a folyamatot, és megszerezni példátlan öröm. "

Kapcsolódó hozzászólás

Kapcsolódó cikkek