12 lépés, hogy a tökéletes logó

Ezek titkok tűnhet könnyű, de ne tévesszen meg - a logo design nem könnyű. Vezető tervezők magyarázni, hogy meg kell, hogy vegye figyelembe, hogy design tökéletes logó.

01. Logos kell méretezni

12 lépés, hogy a tökéletes logó
Az egyszerűség kedvéért az új logó NME magazin segíti a jó léptékű

„Van egy nagy logó alig látható, de egy érdekes vizuális funkciót, amely támogatja a bonyolult tipográfia. Még fontosabb, hogy ez a funkció ugyanolyan meggyőzőek, ha méretezhető akár 10 mm-es vagy 10 m »-. Paula Benson. alapító partnere, Form.

03. Throw trükkök
„Megfelelő elegyet végtelen egyszerűség a legfontosabb, hogy a tartósság bármilyen tervezési. Általános szabály, hogy minél több burkolt tervezési trükkök és stilisztikai attribútumokat, annál rövidebb az eltarthatósági logo »-. Bill Gardner, LogoLounge.

04. Legyen könnyű
„Egy nagy logó egyedinek kell lennie, világos és egyszerű üzenet. Meg kell egy személyiség, és hozzon létre egy reakció a nézőt. Ha nem lehet azt mondani, hogy egyszerű módon, hogy jobb nem beszélni róla »-. Ariel de Lisio, grafikus, néger Nouveau.

05. Próbálja foglalni tipográfia

12 lépés, hogy a tökéletes logó

Jellemző font Cadbury logo - könnyen felismerhető és emlékezetes

„A testre szabott font - egy igazán jó módja, hogy a hang a kommunikáció, mert senki más nem használhatja ezt a betűtípust. Igen, ez drága, de nem olyan drága, mint előtte volt »-. Michael Johnson, kreatív igazgató és alapító Johnson bankok.

07. Készítsen vektor
„Tartsd logo egyszerű. Túl sok részlet teszi a logó érezni zsúfolt és nem világos. Amennyiben a logó nem lehet könnyen megjegyezhető, az egész pont egy logó elvész. És mindig létrehozni egy vektor - ez a mód, ahogyan a méretet soha nem lesz probléma »-. Anneli Olander, szabadúszó illusztrátor.

08. Identity számít

12 lépés, hogy a tökéletes logó

Bármit mondasz, nem lehet tagadni, hogy van egy személyiség ITV logo

„Néhány kulcsfontosságú összetevője nyilvánvalóak: a nagy font, a skálázhatóság, a rugalmasság a különböző helyzetekben (kontextusok), és természetesen a megfelelő (van) a márka. Mi is imádjuk a logók a személyiség, hogy egy pillanatra a megvilágosodás: valami átgondolt, hogy meglepetés, és összeköti az összes rész együtt »- NathanStrandberg és Katie Kirk, EightHourDay ..

10. Be éleslátó és innovatív
„Nem teljesen válaszolni a kérdésre. A logó legyen átgondolt és innovatív; kiemelkedő, egyedülálló és meglepő. Ezekben bevezető szinte minden megengedett. Nincsenek különleges szabályok. Ahhoz, hogy tökéletes legyen, csak a logó kell mondani a dolgokat, hogy meg kell mondani, hogy a legjobb módja. Sajnos, ez mindig - a legnehezebb rész »-. Till Wiedeck, HelloMe.

„Úgy gondoljuk, hogy a tökéletes logó négyzet vagy téglalap alakú enyhén, és dolgozik a fekete-fehér. De azt hiszem, hogy ezek a szabályok most sérülnek, és ez, gyakorlatilag megszünteti az összes szabályokat és korlátozásokat. Televíziós társaságok továbbra is az 1980-as rájött, hogy a logó nem lehet statikus: Channel 4 logo szó robbant az első iterációban »- Michael Johnson, kreatív igazgató és alapító Johnson bankok ..

12. de hogy jogot tanul
„Amikor én voltam egyetemista a korai 80-as, hívtam a nagy Saul Bass, és megkérdezte, tudnék meglátogatni őt ma. Ő kedvesen beleegyezett, hogy megfeleljen, és ott ültem a félelem ez az ember, bombázni őt kérdések a titkait tervezés és mágikus formulák, amit arra használt, hogy létrehozza a nagy műveket. Egy idő után megállt velem a mondat közepén, és felkiáltott: „Bill, nincs titok! Csak meg kell tanulni, hogyan kell csinálni. " Ez az én hozzáállás, hogy a logo tervezés. Nincsenek titkok, és nem trükkök - ez a tanulás, hogyan kell csinálni „-. Bill Gardner, LogoLounge.

Kapcsolódó cikkek