12 értékelés alapján körülbelül mikrosebészeti IRTC szemüket

Szeretnék beszélni a benyomások után lézeres korrekció. Úgy döntöttem, hogy a műtét a IRTC. Különösen tetszett a hozzáállása ápolók, ezek mind nagyon udvarias és segítőkész. Tettem femtoLASIK módszer - a vallomása egy ilyen módszer, hogy engem leginkább alkalmas. A műtét után, ha jól látható szemüveg nélkül, de volt egy olyan érzésem, a köd, de aludtam otthon, csöpög csepp, és minden elmúlt. Most látom, nagyon jól, nem probléma egyáltalán nem látás.

Apám csinál a műveletet a „Eye Mikrosebészeti” Tambov. Fekvő az első részben, vannak nagyon jó, figyelmes és megértő orvosok. Levette a szürkehályog ingyenes. Mivel az apja már nagyon régi, attól féltem, hogy folyamatosan kell szolgálatban az oldalán, de hála a személyzet, már megnyugodtam, mindig tartotta bennem a hurok. Külön köszönet osztályvezető Matrosov D. kívánunk a jólét a klinikára! Súgó és több ember!

Jó napot, tettem lézeres korrekció a IRTC Tambov Kopylova AE nagyon aggódik, de minden jól ment. Javítás volt 10 napja, hogy most nagyon jól lát. Remélem, hogy a látás nem fogja elrontani. Érzéseit azt tanácsolom, hogy ne a félelem, nincs fájdalom nem!

I eltávolított glaukóma Tambov a IRTC. Hálás köszönet Ivolgina Irina V.! Ezek az orvosok, akivel valaha találkoztam, rájön finom. Bárcsak ez a klinika minden jót és jólét! Remélem, hogy több szem problémák nem, de ha valami, utalok csak Önnek.

Sok köszönet, a hála és a tisztelet a gondozás és az egészség, a kedvesség és arany kezek BP. Matrosov DV testvér: Tatiana, Natalia és Irina harmadik emeleten. Kívánom, és a teljes személyzet a IRTC egészséget, sikert egy fontos kérdés, a boldogság, a jólét, a legjobb.

Saját kezelőorvos Velichko Borisovich Pavel. Kezdetben, amikor először kapott kis óvatos fiatalon orvos, de a kezelési eljárás során meg vannak győződve arról, hogy ez egy magas szintű szakértői, tökéletesen egyesíti a terápiás ismeretek és gyakorlati készségek. Szólva működésének eredményeiről, a hangja Pavel Borisovich hallotta büszke az elért eredményeket, benne rejlik egy ember, aki szereti a szakma! Ő nagyon figyelmes és figyelmes igazi orvos! Ez nem ijesztő bízni ingatag. további ›

Én már kopott szemüveget gyermekkora óta, és nem is érdekli a műveletet, de amikor a látás romlott -7, úgy döntött, ideje, hogy megoldja a problémát, nem akarjuk, hogy magát egy kritikus helyzetben. Csatlakozott a ISTC, az orvos azonnal felajánlotta, hogy ezt a műtétet mindkét szemét, mert nincsenek ellenjavallatok nem tárt fel. Nagyon hálás vagyok, hogy a szakértők, hogy tényleg mágikus kezek.

Szeretném megköszönni Goydinu Andrey Pavlovics. Nagyon aggódtam, amikor hallottam a diagnózis: retinaleválás. Lipetsk szemész biztos: ha kap Goydinu, akkor minden rendben lesz. Szigorúan véve, hogy mi történt. Goydin biztosan profi. Figyelmes, udvarias és ami a legfontosabb, ad nekünk abban, hogy minden rendben lesz. Andrey Pavlovics, akkor részt vesz egy ilyen fontos és szükséges dolog: visszatérés az emberek elől. Azt hiszem, több száz ember köszönöm. Köszönjük a munkát, az. további ›

Voltam orvosnál, a voronyezsi Állami Egyetem ág IRTC őket. Fedorov. Láttam az ő hozzáállása a betegeknek még az előcsarnokban, ahol azt követelte, egy nő, hogy ő is fizet (420 rubelt). A nő nem volt ellene, hogy miért volt szükség beszélni ilyen hangon - nem egyértelmű. Me, hogy kész a retina lézer koaguláció. A beavatkozás után az orvos vessen gyakornok nézett a szemembe. Rögtön arra figyelmeztetett, hogy nem akarja, hogy egy tengerimalac. Megnyugodtam, mondván, hogy a lézer, hogy semmit. további ›

Kapcsolódó cikkek