Job Description Rairoad

1. A követelmények szerelők módon:

  • kell speciális képzést, megfelelő képesítési bizonyítvány a feladathozzárendelés Rairoad
  • el, amikor a felvétel 18 éves,
  • elismert orvosi ellátás megfelelő munka elvégzésére az irodában,

Működése során vezetik az utat fixáló:

  • szabályozás az elvégzett munka;
  • oktatási anyagok kapcsolatos kérdéseket érintett;
  • munkaügyi szabályok;
  • utasításait és a rendező (közvetlen felettese);
  • ez munkaköri leírás.
  1. Rairoad toborzott, és elutasította végzésével a főigazgató szerint a jelenlegi jogszabályok Ukrajna, hogy a főmérnök.
  2. Rairoad közvetlenül alárendelt szerviz főnök része, működőképesen - főmérnök.
  1. Végre kell hajtania napi útmutatást közvetlen felettese
  2. Ezen utasítások figyelmen kívül, biztonsági szabályok, a feladataik elvégzéséhez.
  3. Rairoad köteles vigyázni a személyes biztonság és az egészség. valamint a biztonsági és egészségügyi mások során bármely művelet.
  4. Ismernie kell a követelményeket szabályozó jogi aktusok a munkahelyi biztonság, a biztonság, a biztonsági követelményeknek való bánásmód háztartási gépek, berendezések és egyéb mechanizmusok;
  5. Kell használni a kollektív (ruházat és lábbeli), valamint egyéni védőeszközök, mivel figyelmen kívül hagyása a védőeszközök vezet sérülések és károk; Védőruházat viselésével, elengedhetetlen,
  6. Esnek előzetes és időszakos orvosi vizsgálatok jogszabályokkal összhangban.

10. Kell tudni:

- útjelző táblák és jelzések; mindenféle alapanyagok felső szerkezete a készüléket, és az utat, hogy a telepítési követelményeknek; szabványok pályán talpfák;

- általános adatokat a készülék az állandó útvonal és az útburkolatot, és az általános követelmények a működésükhöz; Szabályai a felső szerkezet beállítása utat tervez;

- módszerek és technikák elvégzéséhez egyszerű műveleteket be- és kiszerelésekor a felső szerkezetek;

- Íme a legfontosabb elemei az állandó útvonal útalap;

- módszerek és technikák a gyártási munkát kézzel elektromos eszközök, általános célú, és hidraulikus berendezések; szabályok fenntartása hidraulikus berendezések;

- Szabályzat kerítés munkaterületen készlet jeleket;

- módszerek és technikák munkavégzéskor olyan építési útalap kéziszerszámok és tartozékok;

- eszköz struktúrát, szabályok és tartalmának folyamatos hegesztett vasúti kapcsolók; telepítése termelési szabályok hézagmentes vágány és kitérő;

- szabályai beállítási munka a termelés folyamatosan hegesztett sínek és kitérők és azok módszereit összeomlanak;

- kiválasztási módszerek csonkolt sín görbék pályaszakaszok, mérő eszköze, alakváltozás görbe;

1. Végrehajtása a telepítés, bontás és javítás a felső szerkezet építés útját.

  1. Fóliázás és csavarozás csavarokat talpfa dugókulcs; elrendezés talpfa és a záróelemek kézzel; tüske ballaszt.
  2. Tisztítás árkok, vízelvezető árkok és a hegyvidéki; jelenlegi gondozása és fenntartása kapcsolók, tisztítási és kenési sínek és kitérők; kapcsolók és hozzácsatolták őket az aljak és bárok kostylezabivatelem.
  3. Beállítása a talpfákat a rajz; szerelősín ízületek; eltávolítása légcsatornák normál- szétszerelése lopásgátló eszközök; Egyetlen váltósín rácselemek.
  4. Lebontása a fa fedélzet útátjáró az eltávolítása ellen; állítható vasúti rések, sínek és talpfák.
  5. Sounding és beállítása a szélessége a pálya minta falazóelemek és blokkok; beállítása helyzetének sínek magassági és szintjének kézzel; beállítása helyzetének sínek magasságát és szintjét a hullámzó földre.
  6. Kerítések munkaterületen jelei; telepítése iker talpfa és bár; rögzítő csavarok, dobivku mankók, javítás kapcsolatokat oly módon, hogy slot készülék és salak párna.
  7. Vágó előtét talpa alatt a talpfa anyagmozgató egységek altalaj segítségével tracklayers.
  8. Rögzíti a síneket az aljak és gerendák kézzel kostylezabivatelyami; rögzíti a sínek, hogy a bélés a terminál különálló rögzítő csavarok; telepítése és szétszerelése az izolált interfész.
  9. Kapcsolatok megerősítéséhez csavarokat a keret a csúszás; előkészítés és telepítési keretek keresztezésével slipovyh utak; szétszerelése vasúti egységek az egyes elemek az elektromos szerszám.
  10. Szerelése egy állandó szintű kereszteződés fedélzeten a formálási számláló; Lebontása beton padló és a mozgó területek talpfák.
  11. Válogatás a vasúti hosszúságú és ellenőrzések anyagmozgató őket egy négyzet és zazornikam; pozíció beállítása végződik hegesztett sín szempillák hézagmentes vágány Turnbuckles; szereléséhez kompenzáló eszközök.
  12. Shift vasúti futó hibás része folyamatos hegesztett sín; Felmérés és beállítása a minta, a szint és irány a gém fordítások vak csomópontok, vízszintes és ferde utakon és kereszteződésénél mentési lehetőség.
  13. Kiszámítása és kiválasztása rövidített sínek görbe pályaszakaszok; adagoló alakváltozás görbe; Sight és részenkénti körkörös görbék és átmeneti w / d, amikor rendeztek utak a tervezett pozícióban Sdvizhkov megszámoltuk.
  14. Bontás kitérők és igazodás a kiigazítás a áttétel; szerelési és beállítási teherautók helyett a leltár sínek hegesztett szempillák.

Rairoad joga van:

1. Ahhoz, hogy megkapja a szükséges információkat a feladataik ellátásához.

2. Győződjön meg felettesei javítására irányuló javaslatokat a szervezet munkáját.

1. Rairoad személyesen felelős a megsértése az előírt követelményeknek rendeletek értelmében alkalmazandó jogot.

2. A teljes anyag megőrzése értéktárgyak rábíztak.

3. nem teljesítés (a nem megfelelő működés) a feladatai e munkaköri leírás keretein belül a meglévő munkaügyi jogszabályokat.

4. elkövetett a tevékenysége során a bűncselekmény - meghatározott határokon belül a jelenlegi közigazgatási, büntető és polgári jogi.

5. anyagi kárt - keretein belül a meglévő munkaerő, büntetőjogi és polgári jogi.

Kapcsolódó cikkek