6. véleménye a észt nagykövetség Moszkvában, Presnensky, Kislovskiy 5. sáv

Köszönöm. A Konzuli Osztálya a hívás nehéz, de a védők, és én nem igazán magyarázza el részletesen rögzített egy adott nap, még egyszer nagyon köszönöm.

Én csak az én hazámban (élt 23) nem tetszik az a tény, hogy abban az időben a Szovjetunió valahogy sok közülük - standokon, és amikor átkerült a Szovjetunió az euro - nagyon kevés. Persze, ha megy dolgozni, vagy valahol a dolgom, nem törődnek velük, de ha kimegy biciklizni, vagy akár néhány közlekedési eszköz, és nincs vágy, hogy menjen egy nagy áruház, és szeretnék vásárolni valamit egyszer és gyorsan, így nem szeretem még. És felmerül a kérdés, hogy nem őket?

Kiterjesztése észt útlevél

Jó napot! Azt lejárt észt útlevelet. Én Oroszországban. Lehetséges, hogy áthaladjon a nagykövetség a szükséges dokumentumok: jelentkezési lap, fotók, stb ...

Szia, hogyan lehet? Én a fiammal fog pihenni egy nővére Észtországba Jakutszki, hogy rosszul vízum (a kérdőívben azonosítottunk több bejegyzést, mert el kellett repülni Észtország és Törökország és vissza, hogy visszatérjen a Tallinn). Mi a teendő?

Szia, meg kell tudni, hogy a vezetés Észtország személyautók?

Üdvözlünk! Meglátogathatom Tallinn a hétvégére, miután a spanyol vízumot - a hat hónapos, tartózkodás időtartama 90 nap vízumot nem adnak ki Észtországban, de csak hogy egy jegyet, és foglaljon szállást? Vagy van szükségem, hogy látogassa meg nagykövetség. Köszönjük!

Én született Észtországban 1973, azt kell, hogy sürgősen Apostille a születési anyakönyvi kivonat, prezentációs Németországban. Élek a város Yurga, Kemerovo régióban. Segítsen, kérem.

A férjem fog menni a másik Észtország autóval. Nemrég kiderült, hogy a meghívás nem szükséges. Mondd kérlek, hogy mit tegyen, ha a szükséges dokumentumok utazik Észtország egy autó?

Kapcsolódó cikkek