6 vélemény körülbelül Mamme klinika Krasnodar g Karasunsky utazni, 15

Hálámat Hudoevu Edward S., ő tényleg „arany kezét”, az orvos Istentől. Amikor azt mondták, hogy rákos, ez csak egy sokk, pánik, de amikor megérkezett a recepción a „Mamme” klinikára, és kapott egy találkozót Edward S., megnyugtatott, nyugodtan elmagyarázta minden szakaszában a kezelés és a műveletek, reményt adott az élet. A műtét után ő személyesen is érdekelt az egészségem, én lépett be a szobába. Szeretnék köszönetet mondani, mint a vezető, akkor így ügyesen vezetett. további ›

A klinika nagyon jó. Orvosok (Gorbonosov) ENT-pro. Anastaziolog sajnos elfelejtettem a nevét. A figyelmes, lenyűgöző (aranyos) férfi. A lányok (nővérek) szellemi, futni, aggodalom, nyugodt. Lányok (Jár. Alkalmazottak) nagyon kellemes, segítőkész és figyelmes. A műtét előtt kiáltott 3 órán át. Megnyugtatta, mint a saját mind a személyzet. Nem félek semmilyen művelet ezzel a megközelítéssel. Köszönöm minden szépen.

Ha megüt a Mamme - kellemesen csalódtam. Jött nélkül egy találkozót, de ugyanazon a napon jött a recepción. Balin orvos lubov nem siet, ő nagyon barátságos. Ellátják a szekrény és az egység, mint egy űrállomás! Örömmel ismét eljövök.

Néhány nappal ezelőtt már utaltam a klinikára egy éles fájdalmat érzett a bal oldalon, nem ultrahang. Orvos Naham, ült, az elégedetlen, csendben tette a dolgát, és csendben írta a diagnózist. Saját kérdéseire bátran, nem is kifejtette, hogy az én egészségre. Megbökte egy darab papírra csendben kép és érthetetlen firkák és minden! Nem úgy, mint a klinikán, én nem tanácsolom!

Kapcsolódó cikkek