1000 vendég és az esküvő „Luzsnyiki”, nem teljesített vágy Dmitry Dyuzheva nemzeti esküvő

1000 vendég és az esküvő „Luzsnyiki”, nem teljesített vágy Dmitry Dyuzheva nemzeti esküvő

- Dmitry, mit gondol, a szeretet az emberek meg kell keresni? Vagy ez jobb várni, és ő ott?

- Azt mondják, hogy házasságok a mennyben. Úgy vélem, hogy ez igaz szerelem. Úgy adományozta felülről. Beleszerettem feleségével első látásra! Tatiana jött, mint egy álom, és nem is fogom tudni, hogy tőle! Azonnal volt egy kémiai reakció.

- Tehát, ha az ember a sorsod, akkor még találkozni?

- Nem, nem így van! Georgian katholikosz-pátriárka Ilia II azt mondta, hogy a sorsa a két komponens összege: az a tény, hogy Isten azt akarja nekünk, és a kiválasztott személy. A választás mindig. Tehát a lányok, nem kell várni a kész jó ember, hogy jönnek és mennek ..., mint egy gonosz! (Nevet.) Vegye figyelembe, hogy az emberek, akik ott vannak minden nap az életedben, és ne hagyja ki a jobb mellette.

- Sok férfi odavan szinte minden nap.

- És nekem szerelem első látásra először eljött!

- A felesége - szőke. Mindig ezek a lányok tetszett?

- Ismeretségünk történt vele, mint egy csoda. És én nem választja a sok ezer a tömeget, hogy gyűlt össze a stadionban „Luzsnyiki”, barna, barna haj, vagy szőke. De fényes női karakter Mindig is szerettem.

- Tudom, hogy találkozott részben az énekes Madonna.

A koncert késett fél órát. Az egész stadion nézők ültek és aggódnak: Van-e bármilyen lemondás? Vannak emberek, már nem abban a reményben, hogy várjon, amíg megérkezik a Madonna, kezdett eloszlani. És a barátok, én már találkozott „Luzsnyiki” húzott az ajtó, mondván, velünk, a koncert még nem! Abban a pillanatban a szemem, és kaptam későbbi felesége. Minden olyan volt, mint egy álom, mint a lassított a filmekben! Odament a hajával fejlődött. Tatiana vették körül, barátok, de én csak látni. Még mindig nem veszik észre, hogy folyik, de úgy éreztem, hogy az én állítanak neki. Ő hívta fel rám, mint egy mágnes! Ez volt a rögeszméje! Elbúcsúztam a barátok, Tanya ment és leült valaki másnak a helyet mellette.

- Érdeklődés a jól ismert színész, hogy néhány lány is vonzza, és a többi, éppen ellenkezőleg, tolja el.

- Tatiana nagyon félek a fokozott figyelmet az előadó. Barátnői voltak nyitva, beszédes, megmutatta nekem szimpátia. És ez zárt szinte nem kommunikál velem. Az a tény, hogy a leendő feleségem nőtt fel egy család a mérnök-feltaláló és tanár. És azt hitték, hogy a színészek - az emberek Balagan, zajos és felelőtlen. Ezért nincs együttérzés számomra Tatiana nem mutatott.

- Akkor azonnal rájön, hogy őrült a későbbi feleségével. De amint már bevallotta szeretkezett vele?

- Hamarosan! Csak néhány nappal azután, hogy találkoztak. Attól a pillanattól kezdve, hogy megnyílt ez az érzés, azt gondoltam Tanya óra. A végén, egy szerelmi vallomás volt szükség rám, nem tudtam visszafogni magam többé.

- És hogy az említett Tatiana?

- Ő már régóta járunk el, „Kérem, ne kezd!”

- Szóval, tényleg nem hiszem el. Minden szereplőnek játszhat még érzéseit.

- Nos, először is, nem minden. Másrészt, az életben mindig van látható, amikor hazudok. Sajnos nagyon könnyű volt, hogy a mag! Nem tudom miért, de ez az igazság.

- Hogyan sikerült, hogy olvad a szíve a kiválasztott?

- Szerelem! Sokan azt hiszik, hogy a művészek és alakoskodó életet. Ezért az első, leendő feleségem nem mertek bízni bennem, a félelem, hogy becsapják. De míg társkereső neki, tudtam bizonyítani, hogy a felelősségteljes magatartás a szavak és ígéretek. És egy nap, Tatiana tudott válaszolni nekem cserébe. A világban nincs semmi, ami megnyerte volna nincs szerelem!

- Tetszik a szülők a menyasszony?

- Ez volt az első alkalom az életemben, amikor megismerkedtem a lány szülei.

- Ez önmagában beszél súlyossága a szándékai ...

- Valószínűleg! Amikor Tanya mondta anya és apa az ő ismerős velem, persze, hogy van-e húzva. Lányuk nőtt egy igazi szépség. Boyfriends volt több, mint elég. A szülők megértik, hogy Tatiana van egy választás, és úgy érezte, hogy meg kellett várni a leginkább méltó herceg fehér lovon. Prince-a színész nem számítottak! (Nevet.) Volt egy hosszú idő, hogy bizonyítani nekik, hogy nem vagyok egy fújtató. Fokozatosan, tudtam, hogy megkapják a bizalmat.

- Félig kész, amikor a „hátsó” otthon nem elriaszt, hogy mit csinál, hogy te ...

- Természetesen! Szülői szónak nagyhatalom. Ha anya és apa ellen, a legerősebb érv e kapcsolat véget ért. Ellenkező esetben a „rossz” választás a gyermek lesz botrány, és az ő élete lesz szemrehányást nekik. Előfordul, hogy idővel a szülők belenyugodni a választás a fia vagy lánya. De az igazi szeretet testvér szeretet érvényesüljön egy nagy család, ők már nem képesek. Lehetséges, hogy a világon vannak olyan emberek, akik házasodtak akarata ellen való apák és anyák, és élt a boldog élet. De akkor ez egy nagy kivétel. A túlnyomó többsége velünk még mindig nagyon fontos, hogy megkapja az áldást a szüleik.

- Tatiana javaslat akkor készült az új évet. Ön úgy döntött, egy csapásra két legyet egy csapásra, és mentse a ajándékokat?

- Nem, én csak azt akartam, hogy egy pillanatra a nagy ünnepélyességgel! (Nevet.) Ez az, amiért én meghívást az otthona a szülők későbbi feleségével. Állítólag azért, hogy egyszerűen ünnepelni az új évet együtt. Jöttek, nem sejtve semmit. És most néhány perccel tizenkettő előtt, mindannyian kezdett írni egy kis megjegyzés, hogy a kívánságait el kell égetni, és a hamut öntik bele egy pohár pezsgőt. Ezen a ponton suttogtam Tanya, mondván, hogy te és én álom valóra válhat, amint a harc harangjáték. Elkezdtem írni a kis megjegyzés, hogy Tatiana látta a szöveget. Azt kívánta, hogy ő válaszolt „igen”. A feleségem volt zavarodva. De elkalandozik a zenélő óra, pezsgő, gratulálok. És akkor azt mondom hangosan, mondván „! Csak egy perc”, elhagyom a gyűrűt, azt javaslom, Tanya kezét, és a szív, és megígérem, hogy szeretni és dédelgetni egész életében. Ő igennel válaszolt. Aztán engedélyt kért, hogy feleségül Tatiana rá anya és apa. Ők is örültek, majd felszisszent, és felnyögött sokáig, mondván, hogy néhány szokatlan volt egy új évet! Ez egy nagyon szórakoztató. A véleményem az, hogy az összes meglepetést. De Lilia, anya Tanya, egyszer azt mondta: „Te, Dima, tudnia kell, hogy a menyasszony még rajta van, és a szülei!” Tetszik, nem kell, hogy csak a szeretett felesége, de az apja és az anyja. Azt válaszoltam: „Örömmel,” Tény, hogy úgy döntöttünk, hogy nem.

- Mi volt a „B terv”, ha a házasság javaslatot nem kérdez, és valami elromlik?

- Ez még nem vagyok kész! Csak azt tudta, hogy Tanya - egy fénysugár az életemben. És meg kell feleségem.

- És akkor lett neki tehát herceg fehér lovon, amely az álmok minden lány?

- Már mondtam, hogy leendő feleségem családja nagy óvatossággal kell alkalmazni az emberek kreatív foglalkozások. És azt kellett bizonyítani a komolyságát az érzéseit. Ezért minden tetteimet udvarlás folyamán természetesen nagyon meghatározó. Egyszer én is felmászott egy drainpipe a második emeletre. Az a tény, hogy Tanya nem nyitott ajtót, már túl késő volt. És én vagyok az bármi is akarta adni neki egy csokor virágot. Aztán úgy tűnt nekem, hogy ha én nem beszéltem vele ma, elveszíti azt.

- Azt mondja, hogy nem kell meggyőzni alkalmazottai hozzád a legromantikusabb nap az évben?

- A felkészülés az esküvő, akkor tedd magad minden hónapban. Könnyű azt Tatiana sikerült megoldani a problémát a ruha a vőlegény és a menyasszony ruhája? Időpontok kifogyása után ...

- Elég egyszerű: én viseltem egy szmoking egy pillangó - ez egy klasszikus! Tanya volt sokkal bonyolultabb. Elkezdtük a napi utat a boltok, beépítés. De talán még a szerencse. Ő elég gyorsan választani. Tatiana talált egy fantasztikus ruhában ül az alakjára tökéletesen. Nem is kell, hogy testre szabható. Szoknya, mint a csodálatos habcsók és fűző flitterekkel, hogy ragyogott az egész szobában. Tanya nézett esküvői ruháját, mint egy igazi hercegnő.

- Mivel előkészületek történtek az esküvő?

- Megcsináltuk együtt. Sőt, mi volt, hogy jöjjön egy kompromisszum. Véleményem szerint az esküvő - ez egy nyüzsgő nyaralás roma és zenészek, sátrak, ahol terített asztalok, sok vendég. A második napon a másnaposság, a teljes étkezést, majd az esti étkezés. De a felesége és szülei azt mondta: „Miért ez az egész?” Azt akarták, egy csendes, nyugodt esküvő rokonok. Mint, miért fizet egy csomó pénzt járni kétszáz ember? De az a tény, hogy az esküvő, és az esküvő, egy nő és egy férfi, mint amilyennek lennie kellene szerinti ősi szokás, hogy mindenki hallja, az egész falu, úgy nyilatkozott, hogy most férj és feleség. Lehetetlen, hogy játsszon csendben, senki sem tudott semmit. Van egy másik megközelítés nem felelt a bajt.

- Már mondta, hogy találtak egy kompromisszum. Szóval, van egy esküvő nem volt hangos vagy csendes. Akkor mi van?

- Az esküvő zajlott anyakönyvi hivatal Griboedovsky és ünnep - a „Metropolis”, mi volt kétszáz vendég.

- Szóval, minden zajos volt, mint amit akart. Mi, akkor, abban állt, hogy kompromisszum?

- De azt akartam, ezer látogató! És az esküvő „Luzsnyiki”, ahol találkoztunk Tanya. Én azonban beleegyezett, hogy egy kompromisszum: kétszáz és a „Metropol”! (Nevet.)

- Azáltal, hogy saját igényei szerint, kiderült, egy csendes családi ünnep! És meghívja Madonna, hogy fokozza a hatálya nem kis gondolat? Hogy, hogy nem jó, ez az, amit most kénytelen a családi boldogság.

- A koncert késett fél órát, és ez volt az oka a mi szerelmes Tanya. Egyetértek azzal, hogy a pontosság - a királyok udvariassága. De ugyanakkor késés néha javát! (Nevet.)

- Dmitry napjától az esküvő volt még jó néhány évig. Melyik epizód most, egy idő után, emlékezni, mint a legtöbb mágikus?

- Tekintettel arra, hogy az összes erők ment a szervezeti kérdések és problémák, hogy nem emlékszem semmire. Az eljegyzési számomra - abszolút matematika! De a fény érzés maradt, mert minden nap Tanya és elintéztem egymást, nagyon sok. Volt egy olyan érzésem, hogy van egy sapka fedi. Ez mentett meg minket. Csak éjszaka, amikor a szabadság véget ér, és a vendégek elmentek, végül kilélegzett és elment, hogy az ajándékokat.

- Kétszáz vendég - kétszáz ajándéka. Akkor telepíteni őket, amíg a reggel?

- Gyakorlatilag igen! (Nevet.) A nap már elég fáradtak voltunk, hogy úgy éreztük, hogy alig van a szobájába. De amikor hozott minket a hegyről az ajándékok, a semmiből megjelent az erő és a nagy vágy, hogy nézd meg a csomagoláson: „Amint ezt a” Mi szenvedélyesen gyerekek, akik megtalálják ajándékok a fa alatt, egész éjjel kibontakozott őket! (Nevet.)

- Magazine „Happy Wedding” már gyűjtött egy meglehetősen nagy gyűjteménye vészhelyzet, amely történt csillag esküvők. Talán a valami elromlott, ahogy eltervezte?

- Áthaladva a folyosón a vendégek, akik elárasztott minket rózsaszirom, beléptünk a nagyteremben, ahol asztalokat állítottak. Ezen a ponton azt kell zengeni zenét próbáltunk táncolni a menyasszony és a vőlegény. De úgy tűnik, nem volt zavar a hangmérnök, és ő benne minket egy furcsa pályán.

- Elmenekült tőled?

- Nem, mi azonnal felejtsd el a bajt! (Nevet.) Persze, eleinte egy kicsit félek Tanya, hogy nem ez a dallam, nem a ritmust. De magabiztosan felkapta, mi forgott egy keringőt. És ismét érezte boldog menyasszony.

Szöveg: Natalia Ugine

Kapcsolódó cikkek