20 „parfüm” a tények, amit nem tudom, a

20 „parfüm” a tények, amit nem tudom, a

Megszórjuk, spray, és alkalmazza azt naponta. De tudod, hogy miért a parfüm illata megváltozik délben? Vagy mi érzékeljük szagok nem az orra? Mi belevetette magát a világ illatok és parfümök, hogy megismerjük a tényeket az Ön számára, amelyek lehet, hogy soha nem hallott.

1. nőnél alakult szaglás jobb, mint a férfiak, és minden, köszönhetően a női agy, amelynek több mint 50% -a szagló érzékelőket. Így a következő alkalommal, amikor a partner fogja hallgatni az új parfümöt, és azt mondja, nem érez semmit, nem hibáztatom a szegény srác.

20 „parfüm” a tények, amit nem tudom, a

2. Kellemes illatok tesz minket boldogabbá. Számos kísérlet megállapította, hogy az illat, amit ismerünk és jelzi majd magának, mint egy kellemes, képes pozitívan befolyásolni a hangulat. Univerzális édes illata vanília tartják a „standard” boldogság illata a legtöbb válaszadó. Ahhoz, hogy megtalálja az Ön ízlésvilágát vanília és egy adag ecstasy lehet használni, például aromás szűrőt, vagy láthatunk válogatást kész parfüm illata vanília.

3. Minden személynek egyedi illata. Csakúgy, mint az ujjlenyomat, a szaglási funkciók kizárólagos. Sőt, mivel a érzéketlenségét a szagló területek mi csak nem érzékeli néhány ízeket. Most már értem, hogy miért az új virágos parfüm illata van, mint a barátnőd, az Ön számára, banális fojtogató émelyítő édes?

4. Van egy illat illata minden pontosan ugyanaz, és ez citrál, mesterséges származékok aldehid citrus illatú, használt illatszer.

5. Sőt, mi illatát az agy, hanem az orrát. Természetesen, ez az orr veszi a feladatot, hogy kimutatjuk szag molekulák, de lehet azonosítani őket - a feladata az agyban.

6. A „parfüm” származik a latin szó «per füst», ami azt jelenti, „a füst”. És akkor van értelme, ha megnézi az eredetét illatszerek és az aromaterápia. A tény az, hogy az ízesítő válaszol fűszerek és gyógynövények, mint a koriander és a tömjén, amely körülöleli a füst szobában.

7 10 000 - a számos különböző szagok meg tudjuk különböztetni.

8. Formula illatanyagok változatlan évezredek óta. Amely főleg az alkohol és a víz - azonos százalékos és tisztasággal, mint az alkoholtartalmú italok - illatkompozíció ugyanazok maradnak, kivéve talán, a használata a különböző illóolajok.

20 „parfüm” a tények, amit nem tudom, a

9. A szagló receptorok nagyon gyors, és könnyen unatkozni. Előfordult már egyértelműen egy pékség vagy egy virágbolt és fogadják a lökéshullám érdekes ízeket, megállította őket közelebb érzem a kijárat? „Miután két lélegzet, receptorok az orrban, mintha ki” - mondja a pszichológus, Pamela Dalton, aki több mint 20 éve tanulmányozzák az úgynevezett „szagló vakság”. „Az a szag intenzitásának csökkentését, mivel az agy érzékeli szag biztonságos, nem szállítanak fenyegetést, és ez azt jelenti, hogy nincs szükség figyelni rá.”

10. Illatszer idézi emlékeit. Azonban egy tanulmány, amelyet a New York-i Tudományos Akadémia, azt mutatta, hogy ellentétben a memóriák által létrehozott más szenzoros érzések, a mi „aromás” emlékek vannak kialakítva az első tíz évben az élet.

11. Valóban szagát a félelem. A kísérletek azt mutatták, hogy a kémiai vegyületek a verejték szagát lehet kiadni bizonyos érzelmek. És az illata egy szeretett együtt járhat a boldogság!

20 „parfüm” a tények, amit nem tudom, a

12. A híres parfüm Jean Carle (1892-1966) az élete végén elvesztette a szaglás. Mindazonáltal ebben az időszakban élete hozta létre néhány legsikeresebb illatok a világon, csak emlékezve a zene és a szagokat a molekulák.

13. Ugyanez a parfüm illata, különböző emberek különböző módon. Perfumers azt mondják, hogy az egyéni test kémia „release” egyes jegyzetek a ízét, kiemelve azokat. Ez az egyedülálló eljárás miatt a genetika vagy a diéta.

20 „parfüm” a tények, amit nem tudom, a

14. Most az egyszer, érezzük csak három ízeket. Ezt követően, a bűvös szám a mi szaglás nem képes megkülönböztetni a szagokat. Ha azt szeretnénk, hogy teszteljék újra az ízeket, sétálni az utcán, vagy belélegzi az illatát kávébab - képesek törölje a szagló receptorok.

15. permetezés parfüm hajad illata teszi jobb maradni. Hála a faggyú, a természetes kenés a fejbőr kiváló kiindulópont alkalmazása parfümöt. Tehát nem csak az illat tovább tart, mert ezen a területen a test állandó mozgásban van, de illata jobb távozhasson.

16. Parfümök által kibocsátott hírességek és a tervezők az alsó árkategóriában általában illata édesebb. Nem, ez nem az az édes összetevők olcsóbbak, hanem az, hogy ezek az illatanyagok vannak kialakítva, a fiatalabb közönség számára, ami általában nagyon korlátozott költségvetésből. A fiatalok, különösen a tizenévesek, rosszabb szaglás, így azok jobban vonzódnak az édes ízeket. Emberek „fejlett orra” inkább a bonyolultabb kompozíciók.

17. A fogyasztói termékek azonosak szabványokat alkalmaznak az élelmiszer a parfümök.

18. Az első teszt, parfümkészítők azonosították legalább 250 ízek. Ezek az emberek, az úgynevezett „orr” már tudja, hogy a leginkább áhított munkahely a világon - még kialakulóban vannak új illatok. Persze, hogy van, hogy valódi szakemberek, hogy képes legyen megkülönböztetni több mint 250 zenei, molekulák és azok árnyalatai. Talán ez annak köszönhető, hogy az egyediségét az ajándék a tény, hogy ezek az emberek a Földön, csak mintegy ötven.

20 „parfüm” a tények, amit nem tudom, a

19. kölni eltérő szintű PH. Van egy ok, amiért a férfiak eltérő szaga: bőrük savasabb, mint a nő. savtartalma (PH) befolyásolja a stabilitását az íz és szag teszi a különböző különböző emberek játszanak. Ezért colognes eltérő pH-érték, amely lehetővé teszi számukra, hogy a savasság beállításához egy ember bőrét.

20. A szaglás olyan, mint egy izom - minél többet szippantás, annál erősebb lesz, és annál áthatóbb.

Bit nem ért egyet azzal az állítással: „Ha szeretné kipróbálni újra illatok, sétálni az utcán, vagy belélegzi az illatát kávébab - képesek törölje a szaglóreceptorok.”. Különösen a második rész, a kávészemek. Öld legtöbb ízek és hogy a receptorok érdekében, talán. De én nem hiszem, hogy folytatni kell, miután a választott íz. Nem tudom, persze igaz, vagy nem, de a kávé önmagában észter komponenst és nagyon világos. És valamint parfüm megfelelnek maradhatnak a memória receptorok egy ideig, annak következtében, hogy a követéses vizsgálat ízek hatással lehet a feljegyzést.

Annyi érdekes, köszönöm a megvilágosodás a tömegek!

Három illata egy időben - így van. Mi lehet zatestit száz, de ne feledje, hogy az első három, és a többi belesimul a memóriában. kivéve nagyon erős és szokatlan összetételét. Én egyszer gondoltam gólt vele parfmagazine itatóspapír és a zsebkendők, de még otthon után a harmadik tubák orr igényel a többi)) 10 perc alatt a levegőben elég, hogy ismét rohanás, hogy értékelje az illatos tenger.
Valami magam. Egy hideg orrát, mintha „befagyott”, így rohan a stand parfüm, megy a bolt a hideg, ez egy teljesen elismerve.

Körülbelül három ízben nem ért egyet. Már értem, hogy egy tucat

Nyilvánosságra 2 válasz

Vakinyan, egészségesek pumpált orr)))

Olga, hogy van. de vannak rossz napok, amikor nyuhnesh néhány Angel és minden vagyok, utána nem számít, amit nem tudok normálisan reagál

Létrehozására vonatkozó utasításokat jó post

Barátok, amellett, hogy a három alapvető szabályok a blogolás, akkor valószínűleg már tudja, szeretnénk bemutatni, hogy a mi csapatunk ajánlásokat fogalmaz meg optimálisan kell írni és végrehajtani a helyüket Aromo.ru.

1. Az illetékes írott nyelv - fontos eleme a jó szöveg. Ha hibázik a poszt, akkor mindig szerkeszteni, kattintson a „Szerkesztés” a jobb felső sarokban. Ha a bejegyzést tartalmaz számos nyelvtani, helyesírási és szintaktikai hibát, a moderátorok fenntartják a jogot arra, hogy távolítsa el őket a nehezen olvasható és az észlelés.

3. A vizuális komponens:

b. A szöveg sokkal szebben néz ki, hogy összehangolja a szélesség és logikusan betörtek bekezdését.

a. illat piramis kell forrásokat elrendezést, például, hogy igazítsa középre vagy kiadja a megfelelő váltás.

A könnyebb olvashatóság hasznos linkeket, hogy a poszt említett márkák íz, illat és más hozzászólás hasonló témában.

A Aromás állandó bónusz program: minden felhasználó
benyúlnak a személyes tartozó számlát bármely tevékenységre milliliter
Online. Ezek milliliter felhalmozódnak, amíg meg nem
úgy döntenek, hogy készpénzt, és vásárolni őket parfümöt.

Halmozott milliliter akkor mindig készpénzt. szám
Kapott milliliter = a rubelt, amelyek segítségével
vásárlására használt parfüm a partner Randewoo boltban.

Például ha megszerezte 1000 ml Aromás, azt jelenti, hogy
bármikor készpénzt ki minden ezek összege *
ml a Dashboard után kapott, hogy az e-mail
egy levelet egy promóciós kódot.

Továbbá ezzel a promóciós kódot meg lehet vásárolni a termék érdekli egy boltban az az összeg, eddig befolyt, vagy extra pénzt, ha szeretné megrendelni valami mást.

Részletes statisztika és a történelem tőzsdék megtalálható a profiljában.

A teljes körű tájékoztatást a rendszer bónusz milliliter megtalálható a GYIK részben.

* - a minimális számát, hogy a csere 200 ml.

Kapcsolódó cikkek