Ifjúsági minimalizmus, labdarúgás

Miért Khomukha csapat nem játszik a Premier League-ben.

„SE” megérti az okokat junior ezüst érmesek az Eb-től 19 éves korig nem játszott egyetlen percet a második fordulóban a Premier League

Anton Anton Mitryushkin "Spartacus".

Még mindig nem világos, akik Dmitrij Alenichev első váltó Rebrov - Pesyakova vagy Anton Mitryushkin. Mindkét játszani a „Krasnodar” figyelte a padról, és a vezető is volt másnap tölteni 90 perc „Spartak-2”. Anton Mitryushkin az alkalmazás számára a mérkőzés FNL kimaradt.

Maxim Rudakov "Zenith".

Néztem a játék a padon Ifjúsági Bajnokság. Az előző szezonban, Alexander Rudakov a Vasyutin felváltva került sor a kapun. Valószínűleg rendetlenség tart, és ebben az évben.

Alexander Likhachev "Spartacus".

A mérkőzés Ifjúsági Bajnokság jött le a padra a leállás ideje. Eddig sem Dmitri Alenichev vagy Eugene Likhachev Bushmanov nem látni a csapatok.

Dzhamaldinov Dzhamaldin Khodzhaniyazov "Zenith".

Media küldtünk a tehetséges védő, a nyugati, de ez még mindig igaz, hogy az FNL. Egy meccset „Tomyu” Dzhamaldin Khodzhaniyazov jött le a padra a 57. percben.

Nikita Chernov, CSZKA.

Basil Cheras uralkodott "Krasnodar".

Az év második felében a tavalyi szezonban volt a fő védelmezője „Krasnodar-2” hatású terület „Dél” PFL. Úgy tűnik, míg Oleg Kononov nem fogja emelni a 19 éves futballista. A Cheras uralkodott a hétvégén jött a padról, 15 perccel a vége előtt a meccset SKA Rostov, és minden bizonnyal a következő játék indul a bázison.

Denis JAMES "Kuban".

Hibátlanul működött egyezik molodezhek „Kuban” és a „Terek”. Otpahal 89 percig, majd cserélni.

Dmitry barinov "Mozdony".

Egyes források szerint, a ragyogó opornika már a szemét francia és német klubok. Talán most kínál rake. Bár ez: „Mozdony” amíg magában középpályás vagy a Premier League vagy az ifjúsági bajnokságban.

Igor monetáris "Ufa".

Ő játszott a második felében egy találkozón a fiatal csapat „Rosztov”, és a következő nap volt az alkalmazás a fő csapat. Azonban a pályán, és nem jött ki.

Alexander Golovin, CSZKA.

Ahogy Chernov, kaptam egy kis időt ki. Hétfőn, a csoport részt vesz az általános, és kedden volt a padon egy játék „Sparta”.

Ayaz Gulijev "Spartacus".

Nem értem az alkalmazás vagy mérkőzés Ifjúsági Bajnokság, vagy a Premier League-mérkőzés, vagy a mérkőzés FNL. De emelni a pánik korai: a legvalószínűbb mentorok „Spartacus” Gulijev adott mini-vakáció. Mégis, miután fáradhatatlan középpályás mind az öt mérkőzést Euro töltöttem 90 perc alatt!

George Melkadze "Spartacus".

Szergej Makarov, "mozdony".

Fő ifjúsági futballistája „Mozdony” kapta pihenés után az Európa-bajnokságra. A következő hétvégén várhatóan visszatér a pályára.

Ilmir Nuris "Kuban".

Kinyitotta a pontozási molodezhek „Kuban” és a „Terek”. Ennek eredményeként, Krasnodar elért győzelem, 3: 2, és Nuris váltotta a hosszabbításban.

Alex Gasilin "Zenith".

Egy érdekes részlet: „Zenit”, mondta egy szezonban minden ezüst érmesek, kivéve Gasilin. Természetesen a csatár ezen a hétvégén nem jutott be minden alkalmazást - a közvetett bizonyítéka, hogy Gasilin külföldre? Nem véletlen a neve a csatár a lista a lehetséges felvásárlások, „Schalke.”